reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mama- no nareszcie jesteś, nieładnie tak znikać i denerwować zaciążone i zachodzące. Tęskniłyśmy!!! Ale dobrze, że wróciłaś. Hamaku zazdroszczę, ja nie skuszę się na podobne rozrywki, nie ma chyba hamaku, który obecnie by mnie utrzymał, hehe

Agulek- uda się zobczysz, zobacz ile tu świeżych mamusiek:-)

ja wróciłam, moja mała waży 2580 i strasznie ruchliwa. Generalnie wsio ok, chociaż chyba się już nie odwróci i czeka mnie cesarka gdzieś pod koniec sierpnia. Następna wizyta 8-go, zobaczymy co powie mój gin. Mam zrobić wszystkie badania do tego czasu.

Piranha, naprawdę współczuje tych kolek. Męczy się Kaja, a Ty z nią. Nic madrego Ci nie doradzę, bo moi chłopcy kolek nie mieli, w ciągu dnia też dosyć ładnie spali. Pewnie 3 dziecko da mi popalić.

pozdrawiam
 
Patrysia* witaj kochana :)) głaskac Marcelka proszę :)

Patrysiak:sorry2:
przepraszam ..denerwować nie miałam zamiaru ..
przytulasek na zgodę ???

super ,że Twoja córa zdrowo rośnie ..gorzej ,że się przekręcic nie chce..

czyli niedługo Tasha się rozpakuje a potem Ty ;))

ja muszę na nowo zatrybić ..nie wiem co u Was a na nadrobienie ..yyyy nie ma szans -za płodne w posty jesteście ;))))


dobra mykam porozkładać talerze..
jak sie grill nie przedłuży to wlecę wieczorem ;))
 
dzieńńńńńńńńńńńńdobry:-D

wyprałam swój kocyk..wysechł ładnie i wleciałam do Was ,żeby go rozłożyć :-)
czy można z powrotem na łono wątku i moich kochanych babeczek???:sorry2::sorry2:
no nie jeszce pytasz?? jasne, ze mozresz a nawet powinnas ;-)bo nam tu Ciebie brakowalooooooooooo....
Dziekuje za zyczenia no stuknelo 30 staruszka ze mnie heh

Piranha ojj Ty biedna ciagle cos... wspolczuje boli brzucha, moja miala tez tak z powodu zakazenia candida... i oprocz tego kolki na ktore pomoglo dopiero magnesium carbonicium i magnesium chloratum i camomilla/belladona...
Dziekuje za zyczenia fajnie by bylo miec synka ale najwazniejsze by zdrowe dzieciatko bylo... bez wzgledu na plec :-)

a co do Kingi to nie rozumiem tego gin, co za sens ma straszenie kobiety, ktora walczyla tyle lat o ciaze kiedy jej sie w koncu udalo? beta przyrasta to dobrze, a stres ktory jej zafundowal moze im (Kindze i fasolce) tylko zaszkodzic... KInga 3 mam kciuki, pamietaj wiara czyni cuda... bedzie dobrze

Torcik dla was, do wyboru wedlug uznania ;)
 

Załączniki

  • tort.jpg
    tort.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Martika dzięki za miłe słowa ...mi Was też brakowało :)))
ale,ale ...ja Ci dam stara doopa...ja w piątek kończę 33 i coooooooooo???:-D
i mam sie dobrze :))
także pierś do przodu -przyjmij 3 z przodu z godnością i pamiętaj ...sex po 30 jest cudnyyyyy :)) bo juz niewiele go zostało :-D:-D:-D:-D
aaaaahahahahahahaaaa to tak tyle ode mnie hahahahaaa na pociechę :))


przepraszam bardzo -KINGA 85 jest w ciąży ????????????:szok:
no bezczelna !!! tak zaraz po hsg se zajść :-D:-D
Was tylko z oka spuścić to zaraz pozachodzą :-D
to może będę częściej znikać ?????
 
Mama super ze jestes a juz myslalam ze pojade na drugi koniec Poznania i ci przemowie do rozumu.Ja co dzien mam ochote nie zagladac bo doluja mnie troche te wasze ksiezniczki ale nie umiem.Patrysiak Kuba przekrecil sie w 36 tyg a wazyl przy urodzeniu 3670. A brzuch maly mialam.Tak samo Bartek w 35 tyg.
Ja w lipcu skonczylam 32 lata
 
Pirahna vibrucoln N tez probowalam ;p nie pomagal na kolki;/ bynajmije u mnie na nadie nic nie pomoglo a mialam chyba wszystko co mozliwe ale wiadomo kazde dziecko inne. u mnie vibrucol dzialal dobrze na goraczke;p na zabkowanie tez nie pomagal;/ ale jak pojdzies do apteki hemoopatycznej tam maja rozne specyfiki i napewno bys dostla cos na kolke ..a napewno by nie zaszkodzilo .. mi te leki hemoopatyczne bardzo pomagaly na zabkowanie takie kuleczki;p

ja z nadia np problemów z kupka nie mialam z gazami tez za bardzo nie ale prężyła sie nie samowicie;/
boze al upal;/
 
Ostatnia edycja:
agulek, to może spróbuj z O+12 (bez irygacji i żadnych innych zakwaszaczy) bo wtedy pH powinno być już niskie?

Mama, podaję od jakiegoś czasu probiotyk BioGaia ale na razie kolka ani myśli się wycofać. Wklejaj fotki ogrodu to oczy nacieszę na poprawę humoru :-)

patrysiak
, ja się łudziłam, że skoro pierwsze dziecko dało popalić (a synek był kiepski w spaniu i trochę płaczliwy) to drugie może będzie dla odmiany aniołkiem a tu ZONK ;-) Słyszałam, że czasem dziecko potrafi się obrócić tuż przed samym porodem.

Daria, dzięki wielkie bo ja już przestaję wierzyć, że coś pomoże i chyba będę musiała po prostu to przeczekać ...tylko szkoda mi strasznie córeczki. Ta papaweryna by pewnie pomogła, może pójdę do innego lekarza zagadać o receptę.

Uciekam z dzieciarnią i M na spacerek :-)
 
ja ci powiem ze jak chcialam na recepte jakis lek to kazdy lekarz mi mowil ze kolka to rzecz normalna jedne dzeci maja inne nie i zaden nie chcial dac;/ a wiem ze bylo cos na recepte co sobie chwalili ...ja sie juz boje jak znow bede przechodzila kolki;/
 
reklama
witam wieczorową porą wykończona pobytem z dzieciakami na działce u brata;-)

pirania podobno te Windi przynoszą ulgę, koleżanka u synka stosowała niedawno. Co do suwaczka, to czekam na wizytę u mojej ginki, chcę mieć pewność, że wszystko ok;-)

samana śliczny brzusio

patrysia spróbowali by tylko oblać kobietę w ciąży;-)trzymam &&&&&&&&&&&&

mamaaaaaa jak super, że jesteś:-D

pirania a gdzie jest Kingi wykresik? przecież super ma przyrost bety:confused:

martika jak samopoczucie? na co masz smaki?
 
Do góry