reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczynki fajnie sie z wami klika ale ja spadam pod prysznic, pozniej ogarne domek ( blleeee, a sa wakacje i mimo wszystko trzeba pracowac) i z mala na labedzie. Do spotkania przy kawce na bb pozniej.

Jeszcze raz milego dzionka dla was
 
reklama
....kurcze, mialam isc pod prysznic a WY przyciagacie na to forum jak magnez...

kasia, to witaj w klubie ja tak się krzywię przy tabletkach bo nie umiem ich połknąc w całości bleee:))

Natusia... ja tez lykam kwas foliowy, wiesiolek i cynk a od dzis zaczynam syropek jako deserek do mojego skladu

mi nie poprawil sluzu, wiec odpuscilam a smak masakraaa fujjj

Martika
, oj smak fujjjj.... masz racje. Ja od wczoraj (8dc) juz mam przezroczysty, plynny... chyba wiesiolek u nnie dziala
 
Hej!

Ewcik, rozumiem doskonale, ja też z suwaczkiem czekałam na bijące serduszko. Tutaj Obserwacja cyklu - enpr.pl jest wykresik Kingi, na pewno wszystko w porządku z jej ciążą skoro beta przyrosła o 500% w ciągu 3 dób (a powinna przyrastać o minimum 114% po 3 dobach więc przyrost jest piękny, nie wiem czemu lekarz twierdzi, że kiepski).

Kasiu, możesz jak najbardziej łykać wiesiołka i popijać Guajazyl :tak:

Kate
, faktycznie super dzionek mieliście! ...i oby z kolkami właśnie tak było, dziś Kaja od 4:30 już nie mogła zasnąć przez kolki.

Kasiu
, no nareszcie pogoda w PL i UK jest taka sama: piękna i słoneczna i nie musimy sobie słonka wysyłać :-) Będę niebawem rozmawiać z jeszcze jednym lekarzem w sprawie recepty na syropek z papaweryną. Buziaki!

Natusia, jak się dziś czujesz? Ano znów nie pospałam ale znajoma będzie teraz przechodzić przez drugie in vitro (pierwsze było nieudane, bardzo pragnie dziecka) więc tak sobie myślę, że nie mam co narzekać ;-) Wykres wygląda bardzo ciążowo no i to już 15 dpo, aż dziw, że testy tego nie potwierdzają. Doszły próbki? :-)

Patrysia, no właśnie ja też nie rozumiem czemu lekarz powiedział o słabym przyroście bety, przecież jest piękny!

Martika, a mi nic tak nie pomogło jak Guajazyl więc chyba każdy musi sam na sobie wszystko przetestować :-)

Mama
, jak miło znów czytać Twoje posty, strasznie mi ich brakowało!
 
Czesc LalKi:)))))
Czy u Was tez tak pieknie i slonecznie...u nas dzis chyba 28 stopni bedzie- wiec bedzie dymić czacha!!!!

Mama nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!!!
Nawet owsianke "Twoją" zaczelam jesc...i za kazdym razem gdy ją robilam myslalam sobie o Tobie!!!! Fajnie ze zdecydowalas sie wrocic....Kazda z nas czyni to forum wyjątkowym!!! i bez ktorej kolwiek z nas juz nie jest tak "samo":)))))

No a ja dzis musze odbyc pierwsza samodzielna jazde samochodem...bez malza obok...dzieci z tylu...po tak dlugiej przerwie "niejezdzenia" majty pelne...no ale musze bo inaczej nigdy nie bede jezdzic!!!!!
nie jade daleko bo do sklepu ale nie wazne...stracha mam!:)
3mcie kciuki za mnie:))))

Patrysiu zapomnialam Ci odpisac..malz mi Kupil citroena C2, taki maly bzyk typowo miejskie autko..wszedzie sie zmiesci i malo pali':)))))) dokladnie taki..nawet ten sam kolor co moj
k,Mzk0Njg0MjQsNDU0ODEy,f,citroen_C2.jpg

Bede mocno trzymala kciuki za twoje prawko...Kurcze jak by ci sie udalo teraz bylo by mega super..miala bys z banki!!!! uda sie musisz wierzyc...
 
Ostatnia edycja:
witam porannie
pogoda u nas piękna, troche posprzątałąm i biore sie do pracy
Czarodziejko jak sie raz odważysz jechac to później bedzie bez problemów, a prawo jazdy i własny samochód daje duzo niezależnośc,, strasznie lubie jak twoje posty pojawiaja sie na BB bo jest tak optymistycznie i kolorowo
Pierogatko powoli próbuje Alanaowi wprowadzac pokarmy stałe, on wcina tak, ze sie cały częsie, na razie jabłko i marchewka.
Tez jest okropnie ruchliwy, nigdzie go na sekunde nie zostawie musi byc zawsze zapiety, bo zaraz by spadł, na łożku w pare suknd przeturlika się z jednego rogu do drugiego, tylko na szczęsci dalej bardzo duzo śpi. Dobrze , ze chorubska juz Basi przeszły.
Pirhania no to sie znowu nie wyspaliscie przez te kolki, oby przeszły
Wiecie co musze isc zrobic badania bo mam straszne zawroty głowy od chyba 3 tygodni, tak że czasami nie moge utzrymac równowagi, podejrzewam, ze to anemie plus brak snu.
 
Czarodziejka gratuluje auta.Jak bedziesz czesto jezdzic to sie od nowa wprawisz nawet nie bedziesz wiedziala kiedy.
Co ja mam z tymi chlopakami wymiekam.Z Kuba juz lepiej to wczoraj po myciu Bartka zauwazylam ze mu sie spowrotem napletek przykleja.Znowu to sami? Juz mam dosc tych siusiakow.Maz tez ochrzan dostal bo zamiast on jako facet sie tym zajac.To ja moze zle mu sciagalam.W koncu nie mam przyrodzenia to skad mam wiedziec jak jest ok.
Juz mam dosc/
 
Andziak znam ten ból siusiakowy u mnie znaczy się u mojego synka młodszego podobny problem i oczywiście mama musi ratować pisolka :tak:
 
reklama
Do góry