reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki dla tych, ktore juz spia i dla tych ktore jeszcze nie spia, zycze kolorowych snow
gwiazdy2_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
reklama
hej babeczki!!!!
o widzę że mamo05 wróciła....witamy kochana...bez Ciebie to forum to nie forum, ja też codziennie o Tobie myślę

a co u nas....w miarę ok....starsza chorowała na jakieś dziwactwo zwane chorobą bostońską
młodsza to żywe gadzię...nie uleży chwilę spokojnie, trzeba ją pilnować to wierci się niesamowicie, z łóżka chwila nieuwagi i by fikła

kate jak tam synio, rozszerzasz już dietę małemu??
a ty jak monico ??

kochane wszystkim nowozafasolkowanym mamusiom meeeeeeeeeeeega gratulacje, a potrzebującym przesyłam fluidki
 
zaglądam przed pracą...
ciężko mi było wstać :baffled:bo mąż wczoraj mimo ,że połamany to jednak doszedł do wniosku ,że sex działa leczniczo i powoli,powoliiii do celu:-D
ale dał radę chłop ;))
tyle ,że późnooo spać poszliśmy:sorry2:

zaraz idę budzić dzieci.


Kate ,Pierogatko-jak mi niezmiernie miło kochane...
ja też kazdego dnia myślałam co tam u "moich" babeczek:)
no i taka przerwa musi mi na reset starczyć bo tęsknota zwyciężyła:tak:

Kate cieszę się z Tobą z miło spędzonego dnia ;))
ukochać chłopców :)

Pierogatka o żesz co to za choroba????:baffled:
najważniejsze ,że Basia się nie dała i wyszła z tego ..a Ania....cóż--->chce poznawać świat :-)

Marzycielka hahahaaa no własnie tak później pomyślalam ,że może to Bella oczekuje córki...tośmy się dogadały:)

Bella gratuluję kiteczek ;)))

Kasia oby Cie głowa dzis nie bolała po tym winku:-p



miłego dnia babeczki-u mnie od rana słonko w okna zagląda więc na pewno bedzie milusio :)
do napisania ;)
 
Dzien dobry
slonce7_%28www.e-gify.pl%29.gif
, jejku jakie to wspaniale uczucie kolejny dzien budzic sie wraz ze sloneczkiem :-):-)

Dziewczynki pobudka
19.gif
, taki piekny dzionek za oknem

Pierogatka kochane wszystkim nowozafasolkowanym mamusiom meeeeeeeeeeeega gratulacje, a potrzebującym przesyłam fluidki

..... dziekuje, troszeczke wezme tych fluidkow, reszte zostawie dla pozostalych dziewczyn bardzo potrzebujacych

Mama Kasia oby Cie głowa dzis nie bolała po tym winku
p.gif

.... hehe, glowa nie boli, nie bylo tez kompana do picia, tak wiec dwie lampeczki i lulu. Milej pracy :-)

Marzycielko
3mam kciuki za dzisiejsza wizyte, musi byc dobrze kochaniutka

Piranha
wymysl cos szybciutko, niech Kaja sie tak nie meczy, wielkie buziaczki dla dzieciaczkow

Natusia
lepiej sie czujesz????

Dziewczynki milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka, kate,kasia uk dziekuje za zyczenia :-)

natusia gastroskopie robili mu na glupim jasiu wiec nic nie czul...

Marzycielka kciuki za wizyte..



milego dnia dziewczyny

..... slonce, tak jak mama napisala....jak juz wiadomo co to to sie zaczyna z tym walczyc i wszystko bedzie dobrze &&&&
Milego dzionka
 
WITAM:)

Pogoda cudeńko:))

Pierwsza czesć ubranek Marcelkowych wyprasowanych i poukładanych w szafie :))

Ja tez od rana co chwilę coś robię(sprzątam)...

W niedziele jak tak dalej bedize ładnie(podobno ma być ale wiadomo jak to z tą pogodą bywa)pojedzimey nad jeziorko coby moje chłopaczki się popluskali:))

NATUSIA cieszę się ze humorek lepszy:)co do ciąży hmm jak test negatyw to jednak coś innego tylko co?

A co jest z KINGA to jak tam z tą ciążą?że niby beta zła a coś tu wyczytałam ze dobra?jak to na prawdę jest?
 
Cześć Dziewczyny d010.gif
Witaj mama no nareszcie :-) Dobrze cię czytać hehehe
Ja na 2 dni zostaje sama z dzieciakami mój M ma króciutki wyjazd służbowy - a w piątek ostatni dzień do pracy przed urlopem e058.gif oby pogoda dopisała no i akurat powinna być owu na początku tygodnia przyszłego może jak będziemy zrelaksowani tym że jesteśmy na urlopie to się uda :-)
Miłego Dnia Dziewczynki i080.gif
 
Natusia... .tak przyjemnie bylo na dworze, ze az szkoda bylo do domku wchodzic. Kurde-burde zobacz jak te nasze organizmy nas robia.... a moze jest jeszcze jakis cien, cienia nadziei?????
Milego dzionka. Dzis napewno podam dane. Buziole
 
reklama
Do góry