reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama , wszelki duch! Wreszcie się stęskniłaś :-p Ja za chwilę skończę 36 ...

Pirania , ja też liczyłam tą betę Kingi , wychodzi mi tak samo .

Kinga 85 , &&&&& trzymam !

Natusia , miło mi że Ci się podoba imię mojej młodszej córki , ja wybrałam - staram się wybierać takie mało popularne , teraz też już mam wybrane i dla chłopca i dla dziewczynki.
 
reklama
Martika, a jestem już tym wykończona ;((( mam zmienic diete, nie pić gazowanego, nic cięzkiego, fasoli, kalafioru, tłustego itd i zob czy cos bedzie lepiej, dostałam leki rozkurczowe, Piranha, mówiła , że niby przepuklina to nie jest... moze od alergi co mam? tak organizm na to odreagowuje... Boje sie tej wizyty u lek. tych badań, na pewno są nieprzyjemne i wgl ;((( Moze to cos gorszego... ;(((
wspolczuje, bo moj maz tez ma hiperalergie i astme do tego, no a teraz 2 wizyty u gastrologa i tomografie,gastroskopie zaliczyl..bo ciagle mu bylo niedobrze, brzuch go bolal i jutro sie dowie ostatecznie co to jest.... ale wie, ze nieprawidlowy obraz byl w jelicie grubym i zoladku... :/ 3 lata temu bolerioza w 2 stadium teraz to...dlatego, nic sie nie boj, najwazniejsze bys sie dowiedziala co jest i to wyleczyla,wystarczy, ze alergia ci daje w kosc tule
 
jestem po grillu ..:) udał sie ,ale komary są bezlitosne:baffled:

Andziak to widzisz juz jestem i nie musisz mi kopać w doopkę ;-)czyli Ty rok młodsza ode mnie :)

Czarna no wszelki:-D
stęskniona to ja już dawno byłam tylko twarda chciałam być ....nie wyszło:sorry2::-D
także jestem i w miarę możliwości będę zaglądać ..wiadomo -wakacje ,wiec dzieci w domu ,ale czas znajdę każdego dnia ;))
apromys:-D

Natusia,Ewcik witajcie :)) co tam u Was???przed wakacjami czy po?

Pirania jutro Tom wstawi fotki bo dzis już za późno a Jego cos przewiało i ledwo szyją rusza:blink:

Daria no to przeszłaś z Nadią :baffled:


został mi arbuz -komu????bo ja zaraz pęknę :-p



ojjjj Natusia kochana trzymaj się dzielnie..współczuję ;(

Martika zdrówka dla męża..grunt to poznać wroga i wtedy można leczyć ..&&& za wizytę u lekarza .
 
Ostatnia edycja:
Martika wszystkiego najlepszegoz okazji urodzin!!! :-) mam nadzieje ze twoje marzenie sie spelnilo i w twoim brzuszku zamieszkal sliczny MALY KSIAZE :tak:

Mama no nareszcie!!! jak to dobrze ze wrocilas :tak: ja tez czasami mialam mysli zeby narazie odpuscic i nie zagladac na tutaj, ale to forum tak przyciaga :-D

Patrysia no to bedziemy trzymaly kciuki za ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&& tym razem napewno sie uda :tak:

Ktoras dziewczyna pisala ze nie bierze juz suplementow. ja tez narazie przestalam brac. chociaz juz minal miesiac przerwy po polrocznym braniu, ale moj maz powiedzial zebym narazie poczekala co lekarz powie. a wizyta juz jutro :szok:
ale mam stracha.
oczywiscie maz nadal nie zrobil tego badania :wściekła/y: no ale nie moge go zmuszac :-(

Natusia kurcze sama jestem ciekawa co ci dolega. oby szybko sie wyjasnilo.
 
Marzycielka witaj kochana ;))) no wciąga to forum jak czarna ..dziura :)

ja też nie biore witamin..
za długo juz brałam .

kochana i nam sie uda -kurcze mać !!! musi no!
a w ogóle to kto jeszcze do zajścia jest w kolejce oprócz nas ???


&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę !!
 
ostatnio udalo sie Martice, Ewcik, Truskafffce, Kindze i Lenie, nie wiem czy kogos nie pominelam :confused:

a teraz czas na nas :tak: no i Natusia, Noemi, kurcze nie pamietam kto jeszcze, ale jakos malo nas zostalo :szok:
co sadzisz Mama? chyba musimy sie pospieszyc :-D
 
.... dziewczynki ile wyscie napisaly, o matko.... czytalam, czytalam i zapomnialam pisac co do kogo, kurde ja to jestem....
Natusia albo dzis albo jutro podam dane, ale chyba jutro bo dzis mi sie juz nie chce :crazy:
Ja od jutra popijam syropek guajazyl, i mam pytanko moge go pic wraz z wiesiolkiem????

Marzycielko trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte, masz ja u GP czy pielegniarki???
 
reklama
Marzycielka -Truskaffci sie udałoooooo???????? no żesz ...faktycznie sie porobiło!! tyle ciąż :))


Truskaffka gratki!!!!!!!!!

Ewcik czy ja Ci gratulowałam ciąży??????
też chyba zaszłaś jak ja miałam reset mózgu co???


Marzycielka no to czas się brać za sexy....
mojego dzis przewiało,ale jutro zapowiedział ,że będzie bezwzględny:szok::-p:-D
się zobaczy hahahahaaaaa kto kogo wykończy ;)))


Natusia nie umrzesz...będę z Tobą i potrzymam Cię moooocno za łapkę !
 
Do góry