reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tasha, skoro przyspieszenie o tydzień da nadal donoszoną ciążę to chyba bym się zdecydowała, dużo gorsze dla dziecka będzie spędzenie przez Ciebie kilku miesięcy w szpitalu a 2,5 cm to już nie przelewki i każdy dzień się liczy. Trzymaj się kochana! Ja dziś w nocy też się okropnie męczyłam, bolały obroty na bok a leżenie na plecach kompletnie odpadało tak mnie bolało.

natusia, ano znów córcię wcześnie rano brzuszek bolał, do tego w środku w nocy nie zasnęła mi przy (.) i dość długo czekałam aż przyśnie ...a jak się obudziłam to Kaja była przekręcona o 90 stopni czyli leżała prostopadle do mnie główką w moją stronę :-D Do tego jeszcze te bóle w nocy po wczorajszym spacerku z małą w chuście.

Ewcik, dzięki kochana w imieniu Kajuni :-* Co do stresu przed poznaniem płci to ja byłam tak święcie przekonana, że będę mieć synka, że nie miałam się czym stresować :-D (dziewczyny z BB pewnie pamiętają moje nastawienie :-D), nawet nad imieniem się już zastanawiałam :-) ...za to na USG przeżyłam MEGA szok jak lekarka powiedziała "dziewczynka", miałam już nadzieję jak głowicą USG najechała na kilka sekund na "TE" rejony (było płasko :-)) a potem zapytała "Pani ma już synka, prawda?" ...chyba nigdy nie zapomnę tych emocji (przed USG odczuwałam bardziej ciekawość jak stres) i łez radości, które lały się jeszcze długo potem. A smaki faktycznie masz identyczne jak ja :-D

Andziak, ja Ciebie rozumiem bo marzenia ciężko zabić ...ale jeśli się nie spełniają to nie znaczy, że nie akceptujemy tego co przyniósł nam los, ja wiem, że kolejnego synka pokochasz tak samo jakbyś pokochała córkę i jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
 
reklama
Witam.
Dawno tu nie zaglądałam, ale potrzebuję porady:zawstydzona/y:
W tym miesiącu dzialałiśmy z testami owu i przytualnka były przed, w trakcie i po owu.
2 dni temu czyli tydzień po owu zuważyłam śluz z krwią na wkładce.
Wczoraj odrzuciło mnie od ulubionej sałatki, a piersi bolą mnie okropnie.
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test... wiem, że za szybko, ale wyczytałam gdzieś, że jeśli byłoby to plamienie implantacyjne to test po 2 lub 3 dniach może już wyjść pozytywny.

testnq.png

testur.png


Mąż też twierdzi, że widzi bladziocha. Potrzebuję opini osób trzecich bo nie mogę w to uwierzyć:no:
 

Załączniki

  • testnq.png
    testnq.png
    12,7 KB · Wyświetleń: 54
  • test.jpg
    test.jpg
    4,2 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
Piranha ja po prostu nie mogę uwierzyć. Trzymam test w rękach i widzę tą kreseczkę, ale nie dociera do mnie. Chociaż przyznam, że od 3 dni czuję się całkowicie inaczej niż zwykle. Mam bardzo dużo śluzu. Więcej niż w dniach płodnych.. no i ten śluz z krwią. Tak myślałam, że coś jest na rzeczy... ale boję się cieszyć, bo jestem przed terminem @:-(
 
Lena cos troche widac.
Ja jak bylam w Poznaniu z Bartkiem bylam u kuzynki.Ona nie wiedziala o ciazy ja sama co sie dowiedzialam.
Ona sprzedaje dzieciece ubranka.I dala mi takie troche nabolale lub niesprzedane zebym komus dala.A ja zostawilam sobie w razie w.Ale tam bylo wiekszosc malutkich dla dziewczynki.Takich slicznych.Teraz mi zal wydawac te sukienusie...
Tak to jest z tymi dzieciaczkami.Oczy dookola glowy a i tak cos sie stanie.Ja jak bylam w 7 miesiacu z Bartkiem to Filip sobie brzuszek opazyl.Teraz mama chwila i reka zwichnieya wiec nie tylko dzieci.../
Ja znam przypadek tragiczny.u sasiadki brata mieszkal syn z zona i corka/Mieszkalo tam jeszcze dwoch synow.I jeden wyjezdzal do pracy.Powiedzial w domu ze wychodzi mama nie wiem .moze nie uslyszala.Jak wyjezdzal z garazu mala podleciala mu z tylu pod kola.Nie byl wstanie widziec/Niestety zmarla..Miala niecale dwa lata
 
Ostatnia edycja:
Cykle mam 27 dniowe. Jestem na 5 dni przed okresem.
Test owu wyszedł mi pozytywny w 11dc. Dziś jestem w 21dc.
No i jakiś tydzień po owulacji miałam lekkie plamienie z krwią.
Powtórze test za 3 dni.
 
dziewczyny, mam pytanie, bo też różnie to jest interpretowane... jak ja jestem w 34 tyg i 4 dniu ciąży to mam skończony 34 tydzień a weszłam w 35 tydz ciąży czy jak to jest???
 
Dziewczyny kupiłam ten Magnez Olimp Chela-Mag B6 30 kaps - Ceneo.pl

Lena gratulacje!!Ja też widzę bladziocha, właśnie takiego szukałam u siebie, ale niestety naszła mnie @, wyobraźcie sobie, że dzisiaj do apteki wpadła dziewczyna z testem normalnie takie 2 tłuste krechy ale mówi, że ona jeszcze nie chce i na pewno negatywny bo kreska jest trochę bledsza a dla mnie to 2 tluste krechy były, teraz Ty Lenka to chyba prorocze dla mnie zdarzenia:-)

Co myślicie o tym Mg nie miałam wyjścia musiałam ten wziąć bo wyjeżdżam i nie mam czasu na przesyłki, a działania akurat na wakacjach będą:-) Dzisiaj mam też 1 dzien z clo:-) twardo liczę na bliźniaki:)

Tasha masz rację z tym liczeniem tygodni ciąży:)
 
Lena jak dla mnie tam sa 2 kreseczki :) gratuluje :tak:

mam takie pytanie czy ktos mial do dziecka ta mate Zobacz załącznik 484767? i czy jest fajna bo wylicytowalam ja za grosze i sie zastanawiam czy byl sens;p

Pirahna wylicytowalam ta hustawke co masz do corki tylko szaraZobacz załącznik 484768 za 40 e wiec mysle ze bylo warto teraz czekam jak przyjdzie czy ja zostawię czy kupie króliczka :) ale wszędzie gdzie pytalam mowili ze te hustawka i kroliczek maja największe siedzisko :)
 
reklama
dobry wieczor dziewczynki :-)

przepraszam ze sie ostatnio nie odzywam :zawstydzona/y: ale jakos nie mam o czym pisac

Daria ja mialam ta mate. moj synus lubil sie na niej bawic, takze jezeli udalo ci sie zakupic ja po tak atrakcyjnej cenie to tym bardziej sobie ja zostaw :tak:

Czarodziejko zjecia obejrzalam. sa cudne :tak: nic tylko sie pakowac i ruszac w te piekne strony :-D

Lena no swietujemy poraz kolejny w tym miesiacu :-) gratulacje i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& ze kreseczka z dnia na dzien robila sie coraz ciemniejsza :tak:

no i oczywiscie dziewczynki zaciazone podrzuccie nam troche tych ciazowych fluidkow :tak:

Piranha oby twoja dzisiejsza nocka byla lepsza i Kajusia obudzila sie z usmiechem na twarzy ;-)

Ewcik obym i ja juz wkrotce mogla pochwalic sie takimi ciazowymi objawami :tak:

Natusia, Kasia o co dziewczyny sierpien bedzie nasz ? :-)

Kolorowych snow wam zycze dziewczynki :happy2:
 
Do góry