reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej dziewczynki, witam po weekendzie, u nas nareszcie słoneczko wyszło, więc od razu uśmiech na twarzy szeroki:)
a w dodatku mam na 14.30 wizytę u gina, to pooglądam moją malutką, ciekawe czy obróciła się już główką na dół?

Piranha, jak tam brzuszek córeczki, lepiej trochę?

Natusia, takich rzeczy lepiej nie lekceważyć, szczególnie, że przecież "zachodzisz":-), najlepiej upewnić się, że wszystko jest w porządku

Lena- gratulacje!!! ale dużo tu nowych brzuchatek, super, my niedługo urodzimy, to będziemy trzymać kciuki za Wasze usg i kolejne wizyty lekarskie

Czarodziejka, piękne zdjęcia, zazdroszczę wakacji, co porabiacie teraz w domku?

Tasha, lekarze liczą skończone tygodnie. Jak ja urodziłam dzień przed terminem to wpisali 39tydzień. Gdybym mogła Ci doradzić to lepiej wybrać wcześniejszy termin porodu. Szczególnie, że brałaś zastrzyki na przyśpieszenie rozwoju płuc u Soni. Jak Ty tak cierpisz i tak bardzo Cię boli to też w jakiś sposób wpływa to przecież na Twoje dziecko. Już nie wspominając o zagrożeniu unieruchomienia Cię po porodzie.

Daria miałam identyczną matę dla młodszego synka, na szczęście nie sprzedałam jej i teraz też ją wykorzystam. A mogę zapytać gdzie Ty licytujesz te rzeczy, ja noszę się z zamiarem zakupu właśnie jakiejś huśtawki, na allegro raczej się okazje rzadko zdarzają. Zdradzisz tajemnicę?:-)

Ewcik, moje smaki w ciąży dziewczynkowej, których w poprzednich nie miałam to śledzie i sok pomarańczowy. Na początku, potem mi przeszło. Odrzuciło mnie jedynie od kawy, bardzo cierpiałam z tego powodu bo jestem kawomananiczką, ale potem to też minęło.

pozdrawiam Was kochane i wpadne wieczorkiem


ja licytuje na ebay.de wczoraj wylicytowalam telefon domowy panasonica za 14 e przystawke do lozka Zobacz załącznik 484900za 28 e :) i tak ciagle cos mi maz kaze :) tak jak ta mata za nowa dalam z wysylka 40 e :) i hustawke tez :) te kosze co do dziecka mam ostatnio kupiłam 2 i odrazu sprzedałam i zarobiłam na jednym po 15 e:)
 
reklama
hej:-)
ja cały tydzień w domu jestem, bo żłobek caly lipiec zamknięty, to teraz moja kolej z synkiem w domu posiedzieć:-)

daria jesteś mistrzynią w wyszukiwaniu ebay-owskich okazji, zazdroszczę:-D

samana wow, Ty już 27 tydzień? Jezu, kiedy to zleciało? dopiero nam powiedziałaś o ciąży, a tu 13 tygodni i będziesz rodzić:szok:

patrysiak właśnie sączę zimny sok pomarańczowy, bo padam po spacerze z synkiem i targaniem wózka, upał do tego

lena gratuluję:-) ależ te miesiące letnie obfite w ciąże

natusia no to chyba czas się do lekarza z tymi dolegliwościami wybrać, co?
ciekawe, jak Truskawcia:-)
 
Hallo Kochane! Miłego dnia Wam życzę!
Upały się zbliżają, znowu nie będzie można oddychać!
Daria, Kochana to nie tak, że róż i rzeczy dla dziewczynek są najfajniejsze, myślę, że jak bym miała już dwie córki, i czekała na synka, to szalałabym w ubrankach dla chłopców, i oglądała wszystkie rzeczy w błękicie:-D Moja znajoma ma 3 córki, i teraz 30 lipca ma się dowiedzieć, czy udało się w końcu synka złożyć:-D Dla niej najpiękniejsze są męskie ubranka:-) Świetne te rzeczy licytujesz! Ja nie licytuję, bo mam sklerozę! Może ze 2 razy coś wygrałam, daje jakąś kwotę, potem mam sklerozę, a później mnie przebijają:-D
Ewcik niestety, ale chyba nauczę się jak urodzę, teraz nic mi nie wchodzi, i weny żadnej nie ma:baffled: Znowu w weekend głowa mnie bolała, musiałam naćpać się apapu, bo myślałam, że umrę! I jak tu się uczyć:baffled:
Patrysiak trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&za dzisiejsze dobre wieści!!!!
Patrysia ja też ma plan praniowy w tym tygodniu:-D Zobaczymy jak będzie z realizacją, ale ma być ładna pogoda, więc suszyć się ładnie też będzie:-D
Wczoraj zaliczyliśmy aqua park, kąpać się nie kąpałam, bo już się boję czymś zarazić, tym bardziej, że w tej ciąży ani razu żadne świństwo mi się nie przyplątało:-D, ale za to chlapałam ile wlezie!!!
Lenka ja też widzę II Gratulacje!!!!!!!!!
 
Lena no GRATULACJE!!!! Jak nic Beta przyrasta!!!!!! iLE Ci zostalo do terminu @?

Patrysiak- alez Ten twOJ suwaczek pedzi!!!! Boziu za chwilke bedziesz miala corenke przy sobie:))))Wyobrazam sobie jaka jestes szczesliwa:))))I mam nadzieje ze obawy minely!!!! Bo bedzie ok!!!

Piranha jak Kajusia?

Axarai no wlasnie dzis o tym czytalam ze nadciaga kolejna fala upalow!!!!! ale u nas bedzie do 30 stopni...najgorzej jak bylo 35!!!! A jak Ty sie trzymasz?:))) pakujesz sie powoli do szpitala????

natusia popieram dziewczyny...smigac do lekarza!!!!!

Patrysiu Kocie a co z Twoim prawkiem???? zapomnialam kiedy egz...jak cos to priv:)
A co do prawka to malz kupil mi auto:)))) W sobote po nie pojechal a ja wczoraj z nim jezdzilam. Po ponad 2 letniej przerwie troche mam cykora ale mam nadzieje [rzywykne na nowo:) Poza tym autko zaje~~~biste.. Malutkie co mnie cieszy, w automacie z klimatyzacja..Jestem happy:))))
 
Czarodziejko, gratuluję samochodu!!! dla mnie jest on tak niezbędnym i codziennie użytkowanym przedmiotem użytecznym jak telefon. Szczególnie jak posiada się dzieci. Zresztą ja to w ogóle lubię prowadzić, oczywiście jak nie spędzam pół dnia uwięziona w korkach.

Axarai, dzięki!!! powiem Ci, że ja też ostatnio cierpię na bóle głowy. To właściwie moja główna dolegliwość ciążowa. Chociaż nie, gorsza, bo częstsza jest zgaga. Ja też biorę apap, a jak on nie pomaga a ból staje się nie do zniesienia, to mój gin pozwilił mi brać pyralginę. Ale kochana już niedługo:-)
 
Czarodziejko, daję radę, jedyne problemy do bolące w nocy biodra i ból głowy, na szczęście ten ostatni dopada mnie raz na jakiś czas:baffled: Do szpitala mam walizkę, światową jakby co z kółeczkami zakupioną:-D Wyposażenie co prawda mniejsze, ale też jestem umówiona tu z położną na początek sierpnia, to się dowiem, co trzeba zabrać:-D
Samana, moja na szczęście nie przestaje skakać, a jak nie skacze, to ma czkawkę, także się nie denerwuje:happy2:
 
witam slonecznie :-)
tak, tak wkoncu letnia pogoda dotarla i do nas :tak: odrazu lepszy humorek :-D

Lena wyobrazam sobie jaka musisz byc szczesliwa :tak: gratulacje :happy:

Natrusia oj biedna ty nasza :-( szybciutko smigaj do lekarza :tak:

Axarai, Patrysia, Patrysiak, Samana jak to mozliwe ze wy juz tak blisko rozwiazania :szok: jak ten czas szybko leci :tak:
 
Ano to już prawie 28 tyg, ale już zaczyna mi się dłużyć. Jeszcze całe 3 msc:-(Ja już się czuję strasznie ociężała i na dodatek każdy mi mówi,że mam wielki brzuch jak na 7 msc:wściekła/y:
a to dowody:
7msc1.jpg7 msc.jpg
Naprawdę ze mnie taki wielorybek:-)????
 
reklama
czarodziejka do @ mam jeszcze 5 dni. Dlatego w szoku jestem, że test wyszedł pozytywny. Ale coś mnie tak wewnętrznie podkusiło żeby go zrobić.
samana ale masz już duży brzuszek :)
 
Do góry