reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

no ja tez staram sie pilnowac ale czasem organizm sam sie domaga zeby cos tam podskubac troche:) zreszta dodalam sobie t roche skladnikow do diety:szpinak brokuly fasolka szparagowa,przyprawami roznymi sobie urozmaicam te obiady zchociaz...
a z tym termometrem to trudno juz w nasteonym cyklu bede mierzyla temperaturke...

chcialabym juz wiedziec na czym stoje:( myslicie ze mozna zrobic test ciazowy dzien lub dwa przed spodziewana miesiaczka?? ja jestem troche taka w goracej wodzie kapana i te dni beda dla mnie....trudne..
 
reklama
tasha, to potwornie duże masz to rozejście :szok:, musisz się potwornie męczyć, oby po CC z czasem wszystko wróciło do normy. Ja dziś ponosiłam małą w chuście i teraz chodzić nie mogę tak mnie boli w biodrach, zwłaszcza jak stanę na prawą nogę, niestety muszę zrezygnować z chusty i pozostaje tylko wózek.

ladies, to czy test wyjdzie 2 dni przed terminem zależy od tego kiedy zagnieździ się zarodek (a może się zagnieździć od 5 do 12 dnia po owulacji) i od czułości testu, najczęściej test o czułości 10 mIU/ml powinien już coś wykazać w 12 dpo (hCG jest wykrywane przez taki test 2-3 dni po implantacji).

Uciekam spać, dobrej nocki i kolorowych snów!
 
Dziewczyny a wiecie jak łykać clo na czczo czy z posiłkiem bo w ogóle nic nie wiem aha i mam łykać clo od 2 dc przez 5 dni a potem estrofem od 8 dc przez 4 dni. Dziwi mnie tylko, że przy moich cyklach lekarz kazał od 2 dc a ja mam cykle wydłużone. I jeszcze jedno wyjeżdżamy a nie mam Cytrynianu wapnia ale mam osteodiag ale Mg nie mam i nie wiem jaki kupić a tylko apteczne mi zostają Mg możecie coś doradzić jaki mam Mg kupić w aptece;-)
 
Witam porannie:))))))
Komu kawki komu?
2005-0180kawa.jpg


Dziewczynki Zycze Wam pieknej niedzieli:)))
My za jakas godzinke zbieramy sie na basen:))))
A potem obiad u siostry:)))
 
Neomi ja to sie nie znam, ja mam w domku mg z wit B6, ale bralam ja tylko jak chwytaly mnie skurcze lydek. A czy ty nie mozesz kupic Mg w aptece??? To musi byc wieksza dawka???? Zaczekaj, jestem pena ze Piranha cos doradzi :)
 
Ostatnia edycja:
Neomi chcialam sprawdzic sklad, co tam w niej jest i jakie ma wartosci no ale nie mam. Mysle ze przeterminowalo sie i poszlo do smieci.
 
reklama
Dzieki axari.Widac nie nalezalo sie z urzedu po trzech synach jak u Ciebie he he.
Ewik ja nie zaluje ciazy.Jedynie ze zaszlam na zime.
Jesli chodzi o chlopca to wiadomo z kazda ciaza pragnienie coreczki silniejsze.I nie tylko u mnie.Tez u meza dzieci babci.Mysle ze to normalne.
I moze Zosia bylaby w ciazy bardziej oczekiwana nie ukrywam moze miala by wiecej ubran bo bym szalala jak axari.
Ale napewno nie kochalabym jej bardziej niz malego.
Po urodzeniu watpie czy mialoby to znaczenie.Wiadomo pewnie nie raz pomysle szkoda ze nie corcia.
Jedynej ciazy ktorej troche zalowalam to tej z bartkiem ze tak szybko sie zdecydowalam moglam poczekac z poltora roku
 
Do góry