reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam wszystkich :-)
kinga to teraz tylko udanego zabiegu i szybkiego zajscia w ciaze :)
u nas dzis pogoda do dupy a akurat byly dzis sklepy po otwierane i promocje no to na zakupy w deszczu sie szlo :)
jeszcze wylicytowałam dziś taki cos kosz jak pirahna dla dziecka za 45 e:) z wszystkim normalnie jakis udany dzien :)
Bollerwagen%2038a.jpg
 
reklama
Dobry wieczór :-)

Już leżę w łóżku bo jesień za oknem...i odliczam godziny do wtorkowego USG. Nie mogę się doczekać, wczoraj miałam rodzinnego grilla i robiliśmy zakłady czy będzie chłopiec czy dziewczynka, większość stawia na chłopca niestety ;-) We wtorek okaże się czy mieli rację...

AAA !!! Czuję ruchy Maleństwa !!! Niesamowite uczucie :-D

Daria śliczna kołyska, bardzo dobry zakup :tak:


Pozdrawiam Was Kochane i proszę o kciuki za wtorkowe USG, oczywiście kciuki dziewczynkowe :tak:
 
WITAM:)


Wczoraj bez słoneczka ale cieplutko milutko także wyprawa spacerkowa do szwagierki a tam później reszta rodzinki się zjechała i super było;))

A dzisiaj deszcz!!od czwartki ma być ładnie a w weekend elegancko no to czekam...


Pozdrowionka:)
 
truskaffka- ściskam mocno, powiedz a mierzyłaś tempkę? ja to chyba od następnego cyklu wyrzucę termometr bo się za bardzo stresuję...
 
Dzień dobry

humor-bez kija nie podchodź i generalnie dziś jakoś tak nijak, bez wiary...:baffled: no nic, czekam aż mi przejdzie ;-)

edi tak, prowadzę obserwację cyklu

Miłego dnia dziewczyny, jak dam radę będę zaglądać
 
reklama
witam Was
udanego dnia życzę
u nas pogoda się znowu popsuła.. w nocy burza... teraz pada...
humor nijaki...@ meczy... jeszcze troszkę...
pozdrawiam każdą z osobna!
 
Do góry