reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ojj truskafffka, natusia KInga przykro mi ,ze was @ nawiedzila :no:

KInga no to teraz &&&&& za badanie, oby rozawiazal Twoj problem z zajsciem...

mama jak tam szwagier? fajnie, ze mieliscie udany dzien i impreza udana, poprawila wszystkim humory :-)

Czarodziejka zdrowa juz jestes?

Kasia &&&&&&&&& za dzierganie...
 
reklama
czesc dziewczynki :-):-):-)

.... cichutko cos dzisiiaj u nas... pewnie wszedzie swieci piekne sloneczko i kazdy czas spedza poza domkiem.

Ja wpadlam do was na mala chwilke przed meczem, a co do mnie to ja juz do zadnego ginka nie ide. Zaczelam robic tutaj badania u swojego lekarza, tak wiec hormonki z 4dc sa ok, TSH w normie. Tak wiec powinnam byc happy, no ale co z tego jak co miesiac pudlo. teraz moj M ma zrobic badanko nasienia.....jesli wyjdzie ok, to ja bede miala skierowanie do szpitala na konsultacje z ginkiem. Ale nadal bede dziergac, tylko tak jak pisalam juz bez dodatkowych witaminek, zostaje tylko z kwasem foliowym no i jeszcze nie weim co z dupkiem.
 
Kinga dobrze że @ przyszła w terminie i teraz bedziesz działać z zabiegiem a potem dzidziuś murowany
biggrin.gif

dziekuje dziewczynki za wasze kciuki za to że JESTESCIE ze mną w tym... to miłe
mam nadzieje że to hsg coś pomoże ale nie podchodzę do tego tak że po tym zabiegu zajdę na 100% nie.... na spokojnie. Najpierw muszą mnie zbadać i zobaczyć wogóle co tam we mnie jest nie teges... jak to moja dobra koleżanka mawiała TRZEBA NAPRAWIĆ PODWOZIE ;-) bedzie ok! wierzę.....
Puki co leje sie ze mnie maksymalnie mocno i bardzo brzuch boli chociaż nospa forte ratuje! :]

Pozdrawiam Was wszystkie mocno
Buziaki i miłego wieczorku!
 
hej kochane:-)

wczoraj pojechaliśmy do rodzinki za Cz-wę, było super, mały wybiegał się za wszystkie czasy... zachwycony wolnością i ogrodem, bo tego nie ma na co dzień..

kinga, truskawcia nowy cykl, nowe nadzieję... ja czekam na @, bo chcę zacząć brać CLO.. oczywiście póki co nie ma...

mamcia fajnie, że udał Wam się dzionek wczorwj:tak:

pirania jak Kajusia zniosła spacer?

kinga podczas okresu nie zaleca się brania No spy, bardziej ibuprom.. bo no spa rozluźnia mięsień macicy, a przez to wzmaga krwawienie

natusia dużo zdrówka!!!
 
reklama
ewcik ja po ostatniej wizycie u ginki juz w nic nie wierze, tak wiec wez poprawke. czasami niby owulka nie jest potwierdzona a jest... fasolka. Zycze szczescia :-)


Uciekam na mecz, pa
 
Do góry