reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ja się dziś witam wieczornie ;)

przyjaciółka z rodzinką siedzą u nas nadal:-D dzieciaki mają raj na ziemi, my wypoczywamy, gramy w kości, piwkujemy:-p

wstrętna czerwona mnie nawiedziła, więc sobie pozwalam:-p i zbieram siły do nowego cyklu:-p

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, dziewczyny...dziergamy aż wydziergamy ;)
maluszki całuję w stópki, starszakom przybijam piąteczkę, a za was wszystkie piję zdrówko ;)

buziaki :)
 
truskaffka mówisz nawiedziła Cie? :/ ech...szkoda. Ja jutro do Ciebie dołączę! z tym że u mnie nast cykl to bez staranek.

Dobranoc! :happy:
 
Hej Dziewczyny!!

Kinga dobrze że @ przyszła w terminie i teraz bedziesz działać z zabiegiem a potem dzidziuś murowany:-)

Mama super dzień, już się nie mogę doczekać jak mój mały szkrab będzie miał takie imprezy;-)

Truskaffka a jak u Ciebie z dzierganiem??Gości jeszcze masz...

Piranha jak tam na spacerku było, jak Kajusia i Krzysiu?

Gal!!!!!!!!!!!Odezwij się.....chociaż napisz że żyjesz i odpoczywasz od forum...

U mnie staranka dalej trwają, poczytałam że owu może być czasami z jednego jajnika cykl za cyklem, ale nic nie wyczytałam czy może być powdójna z jednego jajnika...We wtorek znów monit zobaczę czy rośnie jeden czy dwa ale pewnie 1 u nas żadnych bliźniaków w rodzinie nie było ale pomimo wszystko jakaś malutka nadzieja jest:-)Byleby chociaż jeden rósł
 
Dzien dobry :-)

Kinga &&&& za zabieg, musi byc dobrze :-)
Neomi... jak ja ci zazdroszcze tak pozytywnego nastawienia do dziergania:-)

A ja wczoraj zalapalam dola.... owszem M zajada L-carnityne i mace, ale ja juz stracilam nadzieje.... Przeciez to jest k... nie mozliwoscia, aby tyle cykli i nic. Szok... Ja juz tylko biore kwas foliowy i zaczelam obserwacje cyklu. Term uszykowany na nocnej szafce, karta obserwacji zalozona.... no i jeszcze trzeba zaczac dziergac...
 
hejka :)

Przyjaciółka z rodzinką pojechali, odpoczywamy:-D
super nam te cztery ostatnie dni zleciały (pomijając wstrętną małpę), od jutra w pracy hardcore...ale dam radę, za tydzień, wybywamy na mini zlot do znajomych, potem jeszcze dwa tygodnie iiiiiiiii...MORZE!!!! jejjj już się doczekać nie mogę:-):-)

Mati tak fajnie się opiekuje Madzią (półtoraroczną) tak zabawia, rozśmiesza, pilnuje...ehhh serducho pęka i w takich chwilach żałuję że się wcześniej nie zdecydowaliśmy na drugiego szkrabika.
No ale nic...będziemy dziergać

Plan na ten cykl- wstrzemięźliwość, od 10dc będę robić testy...i seksy seksy seksy
jadę bez hormonów, zobaczymy co znów moje ciało wymyśli. W międzyczasie może uda się załapać na wizytę u gin-przed wyjazdem nad morze

Kinga kciuki za HSG
Marzycielka Natusia...my chyba w tym cyklu łeb w łeb :p oby szczęśliwie :)
Noemi pięknie dziergacie :) jestem dobrych myśli, super przygotowani jesteście :)
mam nadzieję że i u mnie poradzimy sobie z moją owulką i zaskoczymy :)
Mama super imprezę mieliście :) &&& za spontana i kruszynkę w brzuszku :)
Piranha jak tam ?? trzymam kciuki żeby z dnia na dzień małymi kroczkami udało się znaleźć sposób na dzieciaki
Missbella &&& za wizytę, mam nadzieję że dowiemy się kto w brzuszku zdrowo rośnie :)
Andziak...mam paczuszkę w planie dla ciebie, wybacz że tak się guzdram:sorry2:
Kosmo &&&& za królewicza, niech opuszcza brzuszek
Kasia kiedy masz wizytę u gin? no i cóż nam pozostaje...dziergamy do utraty tchu, podaję łapkę i wyciągam z dołka

Ciężarówki...całuję brzuszki :) iiii zarażam się zarażam się zarażam się :p
 
reklama
Hej dziewczynki!

Ja wczoraj coś kiepsko się czułam, w nocy zimno mi było o 5.00 rano ponad 39stopni bylam u lekarza mam zapalenie gardła i grypę-jestem wykonczona, nic nie jem ciągle wysoka goraczka..wszystko mnie boli, głowa pęka no a do kolekcji jeszcze @ ...
Week do bani, oby jutro bylo lepiej musze isc do pracki...

Buziaki dla Was!

Kinga zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za zabieg i kolejny cykl.

I Pozostałym Babeczko również-TEN CYKL BEDZE NASZ:***
 
Do góry