reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

my juz po zakupach. u nas dzisiaj znowu wietrznie i na domiar zlego rozbolala mnie glowa :-(

Natusia to bardzo mile co napisalas. az nie mam sumienia cie opuszczac :tak:
nie wiem co dalej bedzie z tym wszystkim. moze uda mi sie dostac do lekarza w przyszlym tygodniu.
Natusia no zaczynamy dokladnie w tym samym czasie :-) powodzenia zycze &&&&&&&&&&&&&&&:tak:
 
reklama
hej babeczki!!! witam sobotnio ze słoneczkiem!!!

Noemi - to dobrze, że ginek zalecił przy starankach te globulki i fajnie, że tak dobrze na Ciebie działają, myślę, że podobnie było ze mną, ładnie obniżały ph i pomogły zajść w ciążę, a co do jajników to się nie martw, czasem jeden jajnik jest bardziej prężny od drugiego i częściej wytwarza pęcherzyki, moja koleżanka ma czynny tylko 1 jajnik a ma 2 zdrowych dzieci, najważniejsze, że są pęcherzyki, a czy oprócz monitoringu kontrolujesz owu testami??? mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&& za działania:tak:
Natusia - te globulki są tylko na receptę, głównie przy zaburzonej florze bakteryjnej, mam nadzieję, że nie odpuszczasz staranek???
Marzycielka - może tak zupełnie sobie nie odpuszczaj, odpocznij od suplementów, działaj spontanicznie i na luziku a być może się uda!!! wydaje mi się, że też nie można dać się zwariować, w miarę przestrzegać diety, ewentualnie jakiś lubrykant zakwaszający po staraniach i tyle...a tabsy odstawić na razie i zobaczyć jaki będzie efekt... nie wiem, tak sobie tylko myślę....;-)
Patrysia - widzę, że słoneczko naładowało twój akumulator:-)
Pirania - właśnie najgorsza jest ta bezsilność, ale przecież MUSI się wszystko jakoś ułożyć...a w wózeczku próbowałaś Kajkę usypiać? a oprócz tych organizacyjnych problemów jak się czujesz? szycie po cc Cię nie ciągnie? funkcjonujesz w miarę normalnie? domyślam się, że na pewno jesteś wykończona fizycznie i psychicznie, ale na pocieszenie pomyśl, że twoja niunia już będzie trochę odchowana a ja, Patrysiak i Daria dopiero będziemy się z tym problemem borykać, napisz czy udał się 1 spacer, ja nieustannie Ci kibicuję i wierzę, że będzie tylko lepiej:tak:

pozdrawiam wszystkie babeczki, udanego i słonecznego weekendu!!!
 
Ja juz po pracy..mega zmeczona.
Klientow mieslismy bardzo duzo przez ta pogode i tak przez 7 godzin caly czas na nogach:rofl2:

Teraz kawka i relaks.
zazdroszcze wam tej pogody. U nas leje:baffled:
 
witam ;))

u nas rewelacyjny dzień !!!
od rana na ogrodzie podziałaliśmy ,potem obiadek ,kawa i na 15.30 pojechalismy do gospodarstwa agroturystycznego na pożegnalne ogniska u Zuzy ze szkoły-była nasza klasa+ rodzice+ rodzeństwo i pani wychowawczyni.
było przeeeemiło,pogoda rewelka!
dzieci miały podchody z mapą-2 drużyny-chłopcy i dziewczynki..
każda drużyna musiała odszukać 11 pytań do krzyżówki zawiniętych w sreberka-na mapie było w którą stronę iść i ile kroków-zabawa przednia!! dzieci przeżywały na maxa!
były też 3 zadania-ułozyć rozsypane przysłowia
nawleć cały makaron penne na wstążkę
i nazbierać 3 bukiety z białych kwiatków i 1 z białych..

potem wracaliśmy do krzyżówki-odnaleźliśmy wszystkie 11 haseł
rozwiązaliśmy krzyżówkę.


potem były poszukiwania prezentów:)
dziewczynki dostały opaską ,po 2 spinki,gumy i jajko niespo.i plan lekcji
a chłopcy hot weelsa ,gumy,jajko niesp.i coś jeszcze ,ale nie pamiętam+plan lekcji.

potem było ognisko
potem dzieci pływały łódką po stawie..

tatusiowie grali z chłopcami w piłę..
ja i 2 mamy siedziałyśmy na dużej drewnianej huśtawce nad stawem pod wierzbą płaczącą

dzieci zrobiły też dla pani przedstawienie..

mówię Wam wypoczynek na maxa,dzieci przeszczęśliwe .
super dzień !!

własnie wrócilismy,Tom z dziećmi poszedł na spacer z Bono..
zaraz ich kąpie i do spania a my piwko:)


pozdrawiam wszystkie kobietki i ściskam moocno:):***
 
Ostatnia edycja:
hej, kobitki ja weekend spędzam na wsi i teraz tylko na chwilę dorwałam neta. Powiedzcie znacie jakies domowe sposoby na pęchęrz? coś mnie kurna piecze...
 
mama ale udany dzien mieliscie:tak: dzieciaki pewnie mega zadowolone:-)
edi termofor na podbrzusze i zurawina. No i pij duzo!

A ja sie wkurzylam:wściekła/y:
Robilam ciasto w domu, ktore w pracy robilam ze sto razy i zawsze pieknie wychodzilo, a w domu dupa:wściekła/y:
Krzywo przekroilam spody i jeszcze nie starczylo mi polewy na cale ciasto:no:
Ehh... jak pech to pech:-(
 

częstujcie się dziewczynki! :tak:

Mam nadzieje że Wam też miło ten dzień zleciał.. U nas sympatycznie.
Cały dzień poza domem..
gościliśmy się i świetowaliśmy:)
To był dobry dzień.
Ja nadal czekam na @...

Jutro poczytam może jak sie uda
a teraz mykam pod prysznic i do łóżka bo zmeczona jestem...
Miłego wieczorku wam zyczę!
Pa :)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry