reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U nnie lepiej.Wiadomo ze zal mi tej ksiezniczki bo trudno sie pogodzic ze jej nie bedzie.Ale jest lepiej.Napewno po kazdym usg i widoku siurka befe miala dola.Ale mysle ze to minie.Szkoda ze nie mieszksm blizej was to bym waszymi ksiezniczkami sie cieszyla.Bo te sukienki takie boskie sa
 
reklama
Witam..
Często was podczytuje i trzymam kciuki za każda z osobna byście zobaczyły swoje upragnione IIkreski i by potem dzieciątko było takiej płci o jakiej marzycie..;-)

My mieliśmy zacząć się starać za jakieś 2 lata ale jak narazie liczę na kontrolowana "wpadke":)
Marzę o córeczce, ale nie obrażę się jeżeli 3 bedzie chłopiec..
Niestety ostatnio podczas pobytu w szpitalu zdiagnozowano u mnie zmianę na watrobie o morfologi naczyniaka wizyte u lekarza mam dopiero pod koniec miesiaca, próbowałam znaleść w internecie jakies informacje czy to nie jest przeszkoda by zajść w ciąże, ale nic nie mogę znaleśc:no: Czy nie wiecie może wy coś na ten temat?
 
Tasha 100 lat dla "Synusia":-D
Taaak problem się rozwiązał-tempka dziś zdecydwanie w dół...uffffffffff bo wszystkie gwiazdy w maju twierdzą, że byłby chłopczyk:tak:hehe i suplementy i diata dopier od niedawna wiec super jak jest:))

Piranha, to straszne co piszesz...ale spokojnie nie denerwuj sie kochana!!!! Na pewno wszytsko bedzie super i królewna będzie na swiecie;)))

Czarodziejko,
to super ze klasa utworzona, na pewno jestes dumna ze synek bedzie w 1klasie;))

Truskaffko, a ty kiedy testujesz?

Bell, super, że wypoczelas i pogoda dopisala!!!!

Andziak,
ciesze sie powoli smutki ida precz!!!! a imie na pewno sie nzajdzie dla slodziaka:***


Miłego pololudnia dla WSZYSTKICH!!!! U nas dziś słoneczko 30st w cieniu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Me-Klaudia _WITAJ
pamietam cię z majówek ;-) niestety mi nie było dane z wami zostać :-(
na tej chorobie sie nie znam ale myslę,ze dla bezpieczeństwa warto poczekac ten miesiąc i byc pewnym:)):tak:
miłego dnia kobietki
Gal??????????????????????????????????? :nerd::confused:
Tasha-100lat dla syneczka ;)
 
Andziak bardzo wczesnie udało sie dojrzec tego siurka, moj lekarz mowil, ze przed 18-19 tyg ciazy nie bedzie szukal plci, bo jak sie probuje wczesniej ustalic płeć to jest duzo pomyłek, wiec głowa do góry, moze bedzie Zosia, a nie Zofian ;)
Tasha sto lat dla synusia!!!!!!!!!!!

Andziak piwo też pijemy na dziewczynke?



powiedzcie mi proszę jakie suplementy kupic (na dziewczynke oczywiscie)

cytrynian wapnia 600 magnez 300 wit C 1000, lacibios femina
pic mleko, jogurty, serki, zurawina, a cytryny, grepfruty też? przed sexem pic cole
kupie sylk
a ten progesteron w zelu w jakim celu?
co jeszcze??????????? ratujcie, bo nie ogarniam wszytskiego;))))
 
Ostatnia edycja:
B-50 complex, urinal ja jeszcze mam z suplementów, a ten progesteron to krem do smarowana, aby zwiekszyc jego ilosc-z czego rozumiem:) a to sprzyja poczeciu dziewczynki, aha jeszcze bransoletke z jonami ujemnymi zamowilam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Andziak te następne prenatalne to połówkowe ale też w poradni genetycznej,datę od razu miałam wyznaczoną na tym badaniu,powiedzieli mi że to 2 część badań ,które wykonuje się w 20 tc.Jest jeszcze 3 genetyczne ale nie obowiązkowe i płatne bez względu na wiek.
Co do wielkości zarodka to ja słyszałam tak jak mówi Piranha że na samym początku dziewczynki są większe ,szybciej widoczne na usg no i testy wychodzą szybciej-nie ukrywam że trochę na to liczę
liczę też na wysokie tętno bo z chłopcami ,którzy byli bardziej ruchliwi w czasie badania miałam około 120 a teraz 166 i maleństwo było bardzo ospałe.Dziewczyny jest jednak coś czego pewnie nie dotrzymałam przy planowaniu Pan Orgazmo
Ewcik mnie normalnie ciekawość zżera coraz bardziej co tam w brzuszku siedzi.he he
Piranho życzę Ci by to co zaplanowałaś się spełniło.Żebyś bez stesu mogła przeżywać tę najważniejsze chwilę w twoim życiu.
Gal i Mama nie przedstawiłyście L4 no nieładnie.
Wracajcie bez Was tu jakoś dziwnie .
 
MeKlaudia witaj :) My to się już poznałyśmy ;)

Czarodziejko co do Włoch no cóż ja nie byłam wiec nie wiem. Ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie na temat pobytu za granicą... Ola była w Rzymie, zwiedzała głównie zabytki i taki był jej cel jadąc tam. Jest zachwycona włoską kuchnią chociaż pizze woli polską:) Piękny Panteon bardzo zwrócił jej uwage.. dużo spacerowali po placach i najbardziej polubiła plac Navona.. generalne ona jechała tam zwiedzać i nie dało się nie zauważyć że w Rzymie jest brudno. Ludzie szaleją na tych swoich skuterkach hehe przywiozła sporo pamiątek... podobało jej się:) Wy jeździcie na plaże na domek... tam są inne widoki jest spokoj i pewnie jest inaczej niż własnie w Rzymie. Ty jadąc do Włoch jedziesz wypocząć poleżeć sobie gdzieś na plaży przykładowo a Ona jechała zwiedzać. inaczej na pewno jest w dużym miescie a inaczej np w północno-zachodniej części wyspy gdzie jest piękna plaża Cala luna.... lub inne La Pelosa.... tam to jest pewnie pieknie i zupełnie inaczej:)
 
reklama
natusia dzieki wielkie za info ;) jak myslisz jak dlugo przed planowanym staraniem nalezy stosowacc suplementy, miesiac wystarczy? moglabyc zapodac link do bransoletki?
 
Do góry