reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha...oj jak Krzys wstal juz o 6, to za dlugo nie pospalas....Macie sloneczko???? Jak ja Wam zazdroszcze,
Pozytywny test wyszedl w 11dc, bol prawego jajnika pojawil sie w 13dc okolo 12godz, tak wiec dzis 9dpo. Ale ja w tym m-cu troszke poluzowalam, przytulanki tylko byly w 11 i 13dc. Duphastonu nie bralam, znalazlam go dopiero w 19dc... lezal spokojnie kolo kopma z karteczka " nie zapomnij". Do komputera wogole nie podchodzilam, mam lapka w kuchni i tutaj sie zrobil caly problem. Buziaczki

W tym cyklu nie testuje, bo nie ma po co.
 
reklama
czesc dziewczynki
ja zaraz do pracy śmigam.
jem śniadanie w locie i piję kawke.
Pogoda piękna.
Fiol trochę zasmarkany. Musiał gdzieś załapać jak zimno było może. No ale nic, damy rade.

Miłego dnia wam życzę!
 
i ja się witam poniedziałkowo!!!
Kasiu - pogodę mamy piękną, więc odrobinę słońca i ciepła wysyłam Ci kurierem:-)
Pirania - wiem, że będziesz zajęta przy córci i Krzysiu, bo możesz liczyć tylko na siebie, ale mam nadzieję, że będziesz zaglądać do nas tak często jak tylko to będzie możliwe, z sentymentu chociażby, bo nie wyobrażam sobie tego forum bez Ciebie, po prostu MUSISZ do nas zaglądać!!!
byłam w prywatnej klinice dowiedzieć się o poród i nawet fajne warunki mają, jest finansowany z nfz, jedynie za znieczulenie trzeba zapłacić 500 zł i to jest jedyny koszt a warunki rewelacja!!! ni i chyba będę tam próbować się dostać...poza tym trochę mnie nastraszył ten lekarz kwalifikujący odnośnie tego bólu kości spojeniowych, powiedział, że być może będę musiała na 3 dni położyć się u nich w szpitalu, żeby obejrzał to ortopeda, bo może to być wskazaniem do cc lub wcześniejszego rozwiązania...ale póki co chodzę, ale jak już ból będzie nie do zniesienia to się do nich zgłoszę... a tak w ogóle to zazdroszczę Ci już rychłego rozwiązania, bo na lato będziesz mieć córcię w wózeczku a nie w brzuszku a ja czekam na ten moment i tylko odliczam dni do końca:-D
Mama, Gal - jesteśmy z Wami dziewczyny, na dobre i na złe:tak:
Natusia - stres z ewentualną wpadeczką minął? rozwiązała się sytuacja?
Ewcik - no pewnie, że czasem trzeba wyjść do ludzi, żartowałam z tą imprezowiczką, wiadomo, że jak jest małe dziecko to i imprezki się urywają:-)
Andziak - jak samopoczucie???

dziewczynki, pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego całego tygodnia!!! mój synuś ma dziś urodzinki i jadę z nim potem, żeby sobie jakiś prezent wybrał, aż się boję co to będzie:-D
 
plaza-niebo-jezioro.jpeg

Czesc Dziewczynki:)
Piekna dzis pogoda i jak cieplo!!!!!
ja juz po kawce:))))

Wczoraj bylismy u mojej siostry na obiedzie bo jej syn (a moj chrzesniak) mial rocznice Komunii Swietej.
Mily dzien spedzilismy, poszlismy na Stare miasto na lody:)))) Ludzi masa...wiadomo piekna pogoda:)
Wrocilismy pozno, dzieci padly...wiec mielismy spokojny wieczor we dwoje..:)

Milego dnia Babeczki
 
oj, jak Wy mnie dobijacie, piszac ...u nas sloneczko...
jejku, ja jeszcze 10dni i bede w Pl, tak wiec mam nadzieje ze sloneczko bedzie nadal i doladuje nim moja baterie. Pozdrawiam, uciekam zaraz do szkoly a pozniej na... krew.

Papapa
 
moja teściowa wróciła dziś z Włoch... zadowolona opalona:) przywiozła mi wisiorki ze szkła bardzo piękne.
Mówi że jest tam syf niesamowity ale piękne i to bardzo. Warto polecieć i zobaczyć. :) Dziś bedziemy oglądać fotki bo narobiła sporo.. posiedzimy popijemy winko. Zapowiada się miłe popołudnie.
 
Dzis jade do Poznania.Wiec malo mnie bedzie.Samopoczucie troche lepiej.
Przeczytalam wczoraj artykul ze lekarze sadza po wielkisci zarodka czy syn czy corka.Jak to u was bylo? jak to prawda to u nas chlop jak nic.Mysle nad imieniem i nic.Szkoda ze nie ma meskiego odpowiednika Zosi
 
reklama
dzień dobry

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,
małym solenizantom przesyłam buziaki :) :) :)

zwijam się do pracy, pewnie będę lukać :)
 
Do góry