reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
natusia fajne te bransoletki;)
mam nadzieje ze sie nie pogniewas ze Cie tak męcze, ale powiedz mi jeszcze dlaczego diete bedziesz trzymac tylko do owu
 
diete caly czas,ale suplementy zakwaszajace tylko do owu i dzien lub dwa po tescie poztywnym:) pyt.iranhy czy tak mogę;)) hehe ja wgl NIENAWIDZĘ łykać tabetek:no: :-D
 
Hej Dziewczyny, dopiero dzisiaj dopadlam kompa...

Gal ja szybko do Ciebie napiszę, jeżeli Tobie cały czas wychodzą kreski na testach to czemu piszesz, że kicha???A jakbyś nie mierzyła tempki to byś nie wiedziała, że spadła a krech cały czas jest, więc nie przekreślach jeszcze niczego i proszę Cię daj nam znać co u Ciebie!!

Mama przykro mi z powodu ostatnich zdarzen, ale ja bym próbowala z CLO bez fochów na M...ładnie zareagowałaś na CLO i nie rezygnuj z tego!!

Piranha my jednak nie startujemy z owu z tego cyklu bo jednak bardzo zależy mi na płci, a teraz idę na monitoring i poproszę o lutkę na wywołanie miesiączki w czerwcu żeby znów tyle nie czekać. Mam pytanie co do diety codziennie piję mleko, jem kefir lub jogurt, unikam pomidorów ziemniaków, kawy herbaty bananów nie solę, mój M nie pije kawy herbaty nie je tego co ja czy to straczy w diecie czy coś jeszcze dolożyć??Np lody śmietankowe??:-) Naświetliłabyś mi jeszcze troszke dietę dziewczynkową? Lampę solną mam, laptopa trzymam na stole:) aha i jeszcze coś mój M łyka calcium citrate z now, żurawinę, kwas foliowy, wit.C. Dołoże mu licorice root w okresie starań co Ty na to?No i oczywiście sylk, cola...Stresuję się strasznie.....Ahhh


Truskafka jak u Ciebie z cyklem, bralaś teraz jakieś wspomagacze prawda? Cykl normalnej długości? My ruszamy już niedługo, boję się jak nie wiem ale mam nadzieję, że szybko się uda...

Pozdrawiam resztę dziewczyn i trzymam kciuki za osiągnięcie wyznaczonego celu ciążowego!!!!
 
uff, jestem...ale dziś było gorąco!!!
Czarodziejka, Kinga - we Włoszech byłam 13 lat temu i 2 lata temu, poprzednio w Neapolu i tam rzeczywiście syf, kiła i mogiła, ale widoki na morze piękne, 2 lata temu byłam w Rimini też nad morzem i przy okazji zwiedziliśmy Rzym, Wenecję i San Marino, byłam zachwycona!!! oczywiście polecam każdemu taką wycieczkę:tak:, choć pizza też bardziej smakuje mi w Polsce niż tamta:-)
Truskafffka - ten mój przystojniak wymyśla sobie jeden prezent na rok, ale za to raczej kosztowny:baffled:, w ubiegłym roku dostał iphona Apple, teraz chce jakiegoś super wypasionego laptopa Sony z serii Vaio za prawie 4 tys :szok:, ale jest tak świetnym facetem i tak mało drastycznie przechodzi te swoje nastoletnie bunty, że mój M już się zastanawia nad kupnem tego lapka... boszsz...
Pirania - kupiłam niuni elektryczną kołyskę, mam tylko nadzieję, że się za bardzo nie przyzwyczai do kołysania, ale głównie to chodziło mi o to, by na górę nie wnosić wózka, nie wiem czy nasz pomysł się sprawdzi...
Natusia - dzięki kochana!!!
w imieniu mojego przystojniaka wszystkim pięknie dziękuję za życzenia:-)
Merylin - jeśli moja córcia jest z tłoczenia na 2 dni przed owu to też z panem O;-)

ściskam Was wszystkie serdecznie!!!
 
padam na pysk...nie pogadamy dziś, nie nadaję się do niczego..

Noemi na uregulowanie cykli mam femiston mite, zobaczymy jak długi będzie cykl, jeszcze nie wiem- pierwsze opakowanie wcinam ;)
Natusia chyba ty pytałaś kiedy testuję...w czwartek, chyba że @ pojawi się wcześniej :)

ściskam was mocno...i padam...do jutra
 
reklama
Klaudia, witaj! A jak duży jest ten naczyniak? Z tego co czytałam to nie jest on przeszkodą w zajściu w ciążę i w przypadku naczyniaka nie przekraczającego 10 cm nie stosuje się żadnego leczenia a jedynie kontrolę ambulatoryjną i badanie USG ...choć na pewno lepiej poczekać na konsultację lekarza.

natusia, dość drogi ten progesteron, ja stosowałam ten krem PROGESTERON W KREMIE firmy SARATI PRZESYŁKA GRATIS (2346548975) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Myślę, że stosować warto, zaszkodzić nie zaszkodzi a może jak raz pomoże :tak:

mama kubulki, piwo podobno bardzo zakwasza i obniża u mężczyzn testosteron a podnosi estrogen :-) Krem z progesteronem ma wspomóc dostarczenie tego hormonu w fazie lutealnej i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Co do suplementów to natusia już Ciebie poratowała :-), dorzuć do tego B-Complex B-100 oraz tabletki z żurawiną (ekwiwalent około 10000 mg owoców żurawiny). Cytryna należy do produktów silnie alkalizujących, grejpfruty do średnio alkalizujących więc jedne i drugie odpadają, ponadto cytrusy mają często w sobie dużo potasu a to sprzyja poczęciu chłopca. Na kilka dni przed owulką i minimum godzinę przed sexem można połknąć Sudafed by wysuszyć śluz. Dietę warto stosować cały czas i minimum 6 tygodni przed staraniami o dziecko, zakwaszające suplementy typu żurawina czy witamina C można łykać tylko do owulacji gdyż niskie pH ma znaczenie tylko przed zapłodnieniem (unieruchamia ogonki męskim plemnikom, pogarsza jakość śluzu, wpływa na dodatnią polaryzację komórki jajowej). Co do tego turmalinu z podanych przez Ciebie linków to według mnie takie kamienie raczej się nie nadają, w bransoletkach wydzielających jony ujemne turmalin jest prawdopodobnie w postaci proszku zamknięty np. w silikonowej osłonie, taki proszek ma większą powierzchnię właściwą i na pewno emituje dużo więcej jonów, zwykłe kamienie prawdopodobnie się nie nadają, lepiej zakupić bransoletkę przy której jest wyraźnie zaznaczone, że emituje jony, w sklepie w którym kupowała Gal podawano nawet wielkość emisji dla każdej bransoletki.

Gal, wracaj do nas i daj znać co i jak! Sprawdzałaś dziś betę? Nawet jeśli się nie udało w tym cyklu to to na pewno była ciąża tylko prawdopodobnie biochemiczna (50% ciąż jest taka i nawet o nich nie wiemy, po prostu w terminie wypada @), spójrz na to tak - bez problemu możesz zajść w ciążę i nie masz żadnych zrostów zatem w następnym cyklu na pewno się uda tak jak u MissBelli i być może Truskafffki, przeciez nie można cały czas trafiać w te negatywne 50%. Oczywiście trzymam kciuki by udało się już teraz! &&&&&&&&&&&

Mama, Ty też kochana do nas wracaj, tak mało przecież brakowało i według mnie nie udało się tylko z powodu zbyt dużego odstępu staranek od owulki, pięknie reagujesz na CLO i w kolejnym cyklu uda się na pewno!

Noemi, lody podobno zakwaszają, zwłaszcza czekoladowe :-D Co do diety dziewczynkowej to najlepiej wziąć wypadkową z 2 źródeł: z blogu o planowaniu płci i z listy zakwaszających oraz alkalizujących produktów, jeśli nie masz tej listy to podeślę, niestety nie mam jeszcze przygotowanego zbiorczego opracowania ale kiedyś się za to wezmę i jakoś to wszystko podsumuję ;-) Twoje dieta wygląda jak dla mnie OK :tak: Warto śniadania jeść niskowęglowodanowe (albo zupełnie je pomijać ale jak da mnie to nierealne, umarłabym z głodu ;-)). Gorące posiłki obniżają pH więc najlepiej często takie spożywać. Co do Licorice Root to warto by M to łykał ale według mnie tylko wtedy jeśli parametry "chłopaków" nie są złe, jeśli są niedobre to LR może w ogóle uniemożliwić zajście w ciążę gdyż on psuje nieco parametry spermy. Z takim przygotowaniem na pewno będziesz mieć córeczkę, zobaczysz! :tak:
 
Do góry