reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskafffka swietny ten twoj matik :-) a po tekscie do dziewczyny brata smiem twierdzic, ze rezolutny i sprytny jest, a do tego jak szybko daje riposte :-) musi byc z nim smiesznie... a zona jego sliczna dziewczynka, nie dziwie sie, ze juz sobie przyrzekaja malzenstwo heh

ja nie testuje bo raczej marne szanse, po jednorazowym seksie bez zabezpieczenia zajsc w ciaze ;) udanej imprezki urodzinowej
...

dzięki :) faktycznie wesołe życie mamy z Matikiem :)

co do ciąży...ja właśnie z Matim tak zaszłam w ciąże, jeden pełny seks bez zabezpieczenia, nawet nie wiedziałam kiedy owulka jest...i bum, mamy synka hehe także nie mów hop ;)
trzymam kciuki :)
 
reklama
Kasiu, ano nie pospałam (tym bardziej, że poszłam spać o 2 ;-)) ale przyzwyczaiłam się już do tego :-) Jeśli przytulanki były w 11 i 13 dc to według mnie ogromne szanse :tak:, dzień pozytywnego testu owu to najpłodniejszy dzień cyklu, trzymam kochana kciuki!

Kinga, no o faktycznie fajny dzionek się zapowiada. Dużo zdrówka dla Filipka!

Tasha, kochana jesteś, bardzo miłe to co napisałaś!
t4614.gif
Jestem już od Was uzależniona więc na pewno będę zaglądać na BB jak tylko będę mieć taka możliwość :-) Ta klinika o której piszesz zapowiada się świetnie, ja strasznie żałuję, że nie będę rodzić w Bielsku ale to jednak za daleko, czułabym się spokojniej gdybym tam rodziła a w państwowym szpitalu zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać, wszystkie pobyty w szpitalach z jakimi miałam do czynienia nie wspominam zbyt dobrze. Mnie kości spojeniowe boją już od bardzo dawna, czasem ledwo idę, z wielkim bólem obracam się z boku na bok w nocy a kilka dni temu to autentycznie w ogóle nie mogłam chodzić. Wszystkiego najlepszego dla syna!!
t3306.gif


Andziak, u mnie córeczka przez pierwsze miesiące ciąży była większa jak synek :-) ...ale w pierwszej ciąży nie wiem kiedy miałam owulkę.

Tak sobie właśnie porównałam wyniki synka i córci z 35 tc i teraz łożysko jest nadal I stopnia Granumma a przy synku było II stopnia, szyjka jest o 5 mm dłuższa a waga dziecka o 200g mniejsza ...tak więc może nie urodzę tak szybko ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
U nas pogoda tez super, tylko ja i dzieci jestesmy chorzy.
Jakis wirus chyba bo zasmarkani jestesmy tak, ze ten środkowy syn wymiotował w nocy.
Zamówiłam lekarke na wizyte do domu na popołódniu.
Pirhania faktycznie mało czasu już zostało do porodu ale na prawde nie denerwuj sie bo wszystko bedzie dobrze, ja tez sie tak bałam porodu i jak to bedzie poźniej i całkiem niepotrzebnie, już Ci kiedyś o tym pisałam
Gal, mama strasznie tutaj pusto bez Was i tak smutno
 
Pirhania ja rodziłam w panstwowym szpitalu i jestem zadowolona, za znieczulenie nic nie płaciłam, tylko byłam umówiona z moim lekarzem, i on był u mnie przy porodzie
 
Ostatnia edycja:
Witam się po cudownym weekendzie spędzonym nad morzem :-) Pogoda była cudna, Bałtyk jak zawsze mnie urzekł i jak zwykle nie chciałam wracać do domu:-). Kocham polskie morze i to się nigdy nie zmieni...
Wróciliśmy opaleni, naładowani pozytywną energią.
Nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego co napisałyście ale przeczytałam ten smutny post Mamy05 i aż mi się łza w oku zakręciła.
Trzymaj się kochana, jesteśmy z Tobą obojętnie jakie będą Twoje decyzje :tak:

Pozdrawiam Was w tą nareszcie letnią pogodę :-)
 
Kinga &&& trzymam :)
Kate dzięki :) i zdrówka dużo życzę
Tasha napisz do synek wybrał na urodziny
P.S. nie mogę...piszę o Nim "synek"a przed oczami taki przystojny młodzieniec:-Dhehe
Piranha a ty dałaś komuś numer do siebie? bo my oczywiście chcemy wiedzieć kiedy Kaja postanowi pojawić się po drugiej stronie ;)
proszę pogłaskać brzuszek ode mnie :)
MissBella :) super, ja odliczam dni do naszego urlopu nad morzem w lipcu:-D
a ty masz super, że tak blisko morze...ojj zazdroszczę :)
Misia tulę, a po @ koniec smutków...bierzemy się do pracy ;) i uda się ;)
Mama Gal...ja myślami wciąż z wami
Andziak w najbliższych dniach wyśle ci pw co z przesyłką ;)
mam nadzieję że samopoczucie lepsze ;)
 
Truskafffko, mój numer zna Mama ale boję się, że nie zajrzy już do nas :-(, zna też go Ewcik ...mam jednak jeden poważny problem, nie mogę od 2 dni namierzyć mojego telefonu a bateria już padła ...mam nadzieję, że się znajdzie bo będę mieć giga problem ;-)

MissBella, ja też kocham Bałtyk, byłam również nad innymi morzami ale nasz Bałtyk ma w sobie to coś co mnie jakoś najbardziej przyciąga (nie wiem czy to wspomnienia z dzieciństwa czy te dzikie plaże z zalesionymi wydmami ale kocham to morze i strasznie za nim tęsknię).
 
reklama
moja teściowa wróciła dziś z Włoch... zadowolona opalona:) przywiozła mi wisiorki ze szkła bardzo piękne.
Mówi że jest tam syf niesamowity ale piękne i to bardzo. Warto polecieć i zobaczyć. :) Dziś bedziemy oglądać fotki bo narobiła sporo.. posiedzimy popijemy winko. Zapowiada się miłe popołudnie.
Kinga my do Wloch lecimy juz drugi raz i nie mam takich spostrzezen jak Twoja tesciowa...a wrecz przeciwne. ale ja nie lece do hotelu.
w zeszlym roku bylismy u kuzynki a w te wakacje wynajelismy domek na plazy...zalatwiala to moja kuzynka ktora mieszka we Wloszech i wie gdzie sa najpiekniejsze miejsca tego kraju.ja osobiscie Kocham ten klimat, kulture i jedzenie...;)

A z newsow to macius na 100% idzie do 1-szej klasy. Zadzwoniono dzis do mnie ze szkoly ze klasa zostala utworzona..:)))) Super sie ciesze:)))))))
 
Do góry