reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasiu, ano jeszcze nienadmuchane :-), w sumie jeszcze wszystko w proszku, wczoraj zakupiłam spożywkę i sprzątałam do późnego wieczora, chyba przegięłam bo późnym wieczorem nie mogłam dosłownie chodzić tak mnie kości miednicy bolały a do tego kręgosłup wysiadł.

Gal, z tą betą to może być różnie bo jeśli właśnie teraz zarodek się zagnieżdża to może jeszcze wynik wyjść poniżej 5 mIU/ml (beta produkowana jest dopiero po implantacji) ...ale ja bym zrobiła z czystej ciekawości skoro i tak idziesz dziś z synkiem (dobrze pamiętam?) na badanie krwi, trzymam kochana kciuki! ...oglądałaś już może test pod światło dzienne? :-)

Czarodziejko
, pięknie i trafnie to wszystko ujęłaś ...mnie też czasem nachodzą myśli jak to będzie jak zabraknie osób, które kocham ale odganiam je szybko od siebie i jakoś nie potrafię się z nimi zmierzyć bo od razu oczy zalewają mi się łzami, szkoda, że życie jest tak a nie inaczej skonstruowane.

Idę się szykować na wizytę.
 
reklama
WITAM:)

Gościnka kumpeli z rodzinka udana:)do kina z dzieciaczkami w czerwcu chcemy jechac :)

Jutro do brata M na grilla:)

MAMA tulam:(((
CZARODZIEJKO TRUSKAFFFKO łamacze serc z synusiów:))
 
mama tobie napisałam na weterankach wiec sie nie bede powtarzała już... 3maj się. przykro mi.

a tak poza tym to witam was
i życzę udanego weekendu!
U mnie ok
nie ma o czym opowiadać raczej :]


Piranha dla Krzysia 100 lat:) wszystkiego NAJ! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pirania - dzięki, zdjęcia nie umiałam usunąć, ale skasowałam całego posta:-D, najważniejsze, że młody usunięty z forum:tak:; odezwij się po ktg, ciekawe jak tam Kaja:-) i oczywiście udanego przyjęcia Krzysiowego:-)
Gal - a ja nadal trzymam!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Piranha, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę i KTG a na pewno bedzie si;***************************

Mama, Gal.
... nie tracimy nadziei póki @ nie przylezie..... ciagle trzyam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Śmierć jest straszna nam w zeszlym roku odeszła kochana ciocia miała 53lata zmarła w ciągu 3 mies od diagnozy.....nie moge sie do dzisiaj otrzasnać -mieszkala za płotem....a synek mówi ze ciocia jest w niebie z aniołkami....:((( a 2 lata temu wujek-tez na raka..zmarł w ciąu pło roku przez sen.....
i ciagle pada to pytanie CZEMU????DLACZEGO????......ale zostaje BEZ ODPOWIEDZI.....
 
Gal jeszcze nic straconego... jak tempka ładnie się trzyma to dobry znak! a na test jest jeszcze czas. &&&&&&&

natusia a u ciebie jaka piękna dziś temperaturka!!!! :) super!
 
Kinga jestem nia przeażona....a wiesz czemu? bo był sex z okolicach owulki a mialam nadz.ze bedzie pozniej i sie boje ze wpadka moze byc....a ja nie przygotowana no tylko dieta i sylk...a witaminki od paru dni biore....
Mam mnóstwo testow cizowych-dokupywalam razem z owulacyjnymi i zrobilam przed chwila niby I krecha ale poczekam i lukne na niego potem dla swietego spokoju:)
jesssu jak czlowiek musi sie stresowac;)))

Miłego dna Kinguś;*
Mnie mnlody na plac zabaw ciagnie;))
 
Ja sobie przypomnialam historie jak bylam z Kuba w ciazy.Bartek byl chory i poszlam z nim do przychodni.Wtedy pielegniarka zdziwiona ze mam brzuszek pyta Bartka czy siostra czy brat.Jak uslyszala brat to sie rozesmiala i powiedziala no niemozliwe ze nawet raz corka sie nie trafila.Teraz ale bedzie miala ubaw.
 
Wiecie co robi Chuck Norris na wakacjach? ...Zabija czas
więc ja w pracy dziś też..zabijam czas.
Luzy straszne...i siedzę i myślę:baffled: przeglądałam te wykresy na Fertility i szok, dużo podręcznikowych, ładnie wyglądających wykresów, ale są też takie które nawet jak bezowulacyjne wyglądają..a ciąże z tego są...
więc powtarzam sobie znów mmmantrę "co ma być to będzie"..czekamy
 
reklama
Dziewczynki, bylismy na badaniach za małym , strasznie płakał, przy okazji zrobiłam sobie betę i wracając postanowiłam, że dupka nie biorę, bo pewno nici z tego, wieć już nie będę sobie mieszać w cyklu, pomyślałam sobie, że wstrzymam się do 19 godziny, bo wtedy bedą wyniki bety, wróclilismy, tak tylko zerknęłam na test one step ovulation test z allegro i wynik negatywny, nic nie ma, no a ze zrobiałam jeszcze rano drugi test acon ulraczuły, więc i zerknęłam na niego, a tu szok:szok:, jest druga kreska słaba, ale jest. No i ciąg dalszy zagadek z moim cyklem, bo nie wiem po jakim czasie się pojawiła, ja zerknęłam chyba po 3 godzinach od testu. Zdaję sobie sprawę, że to jeszcze kompletnie nic nie wiadomo, bo test odczytany po długim czasie, a mając na uwadze, to co Truskafffka miała w zeszłym miesiącu, zastanwiam sie o co kaman:dry:
W tej sytuacji wzięłam przed chwila jednak tego dupka, jesoooooooooooooooooooo dziewczyny........

Wklejam Wam zdjęcie tego testu

test_20120519.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry