reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Wam, wpadłam jeszcze przez wyjazdem z małym na badania.

Mama05- jesteś wreszcie, dziubku, przytulam mocno, masz rację z tym, że to życie takie kruche i zarazem straszne to....:-(
Ale miałaś dzień..... Współczuję.....

A ja przed chwilą też zrobiłam test i tak jak u Ciebie I krecha ,robiłam pół godziny temu, ale mi dzisiaj trochę podskoczyła tempka, ale to żaden skok, tylko skoczusiek, więć nie wiem czy wogóle go mozna brać pod uwagę.......

Piranha- dzieki za odpowiedź,no własnie, jak by to był skok, to nie byłoby wątpliwości,czy dalej brać dupka, ale to tylko niewielki skoczusiek, więc co z tym dupkiem, nie brać go już,czy może jeszcze jedną tabletkę? Oczywiście test zostawię na dłuższy czas.

Kasia-
witaj kochanie, no tak ,ja to mam czasami wrażenie,że nie żyję normalnie, a wegetuję, wszystko podporządkowane tym staraniom o dziecko.... I też sobie myślałam , że czas to zmienić....

Teraz dzwoniłam do labo,tak gdzie jedziemy z synkiem i pytałam się o betę, czy dzisiaj byłyby wyniki,i powiedziała,że tak weczorem, myslicie,że warto robić.......
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam weekendowo i słonecznie!!!

Andziak - właśnie tak działa prawo serii, jak się pierniczy to wszystko i na całego:wściekła/y:, ale zła passa niedługo się skończy, przyjdzie taki czas...
Kasia - ja też zaraz brykam na kawkę:-)
Mama - bardzo mądrze napisałaś!!! i chociaż smutek przez Ciebie przemawia to jednak coś w tym jest, człowiek często nie docenia tego co ma i nie potrafi cieszyć się ze szczęścia, a czas ucieka...więc uśmiechaj się kochana każdego dnia, masz cudowne dzieciaczki, dobrego męża, swój raj na ziemi, jesteś młoda i zdrowa i tylko żyć pełnią życia!!! a bywa, że jak się odpuści parcie na dziecko to i dziecko się pojawi nie wiadomo kiedy:tak:, będę się wzorować na tym co napisałaś i postaram się cieszyć każdym dniem!!!
Gal - jak test????? &&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte

dziewczyny, jak skasować zdjęcie z młodym??? bo mu obiecałam, że wykasuję a nie wiem jak...:-D
pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego i radosnego weekendu!!!
 
Dziekuje dziewczyny.Tylko u mnie ciagle cos od 5 lat.Mama jak ja cie rozumiem.A co do sasiada tata mial 50 lat jak zmarl.
I jak niedawno wierzylam ze bedzie ok. to teraz coraz trudniej mi w to uwierzyc.
I tak czasem mysle ze Bog mi chcial dac nauczke za to moje planowanie(a wlasciwie checi)
czasem jestem zla ze w tym lutym odpuscilam obserwacje ze nie brala regularnie suplementow.
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie i sobotnio!

Mama, nareszcie jesteś bo się martwiłam. Czemu te pechy mają to do siebie, że chodzą watahami i atakują człowieka większą grupą :-( Przytulam mocno! I masz świętą racje, że należy się cieszyć każdym dniem, kiedy zrzędzę i narzekam to często pukam się potem w czoło i myślę: kobieto, masz fajną rodzinkę, jesteś zdrowa a ludzi dotykają takie straszne nieszczęścia, ciesz się tym co masz. Faktycznie pechowo się zdarzyło z przytulankami i terminem owulacji, nawet jeśli się nie przesunęła to te 2 dni to mogło być za długo dla plemników (w moim przypadku tak było) ...ale byłaś tak bliziutko, daj sobie jeszcze kochana w przyszłym cyklu szanse skoro CLO tak Ci pięknie teraz służyło (zadziałajcie w dniu pozytywnego testu oraz jeszcze potem codziennie przez 2-3 dni, tym razem odstawiłabym Sylk gdyż jego niskie pH może przetrzebiać nieco chłopaków, pan "O" już się zatroszczy o to by nie było zbyt sucho ;-)). A to był test 10 mIU/ml?

Gal, zazwyczaj test jest pozytywny dopiero jakiś czas (np. 2 dni) po skoku tempki, trzymam kochana kciuki by za 2 godzinki pod światło pojawił się choć cień cienia &&&&&&&&&&&&& a jutro tempka skoczyła jeszcze wyżej, koniecznie zatestuj też jutro, mogłaś mieć późną implantację małego człowieczka ...chyba wzięłabym jeszcze dupka dzisiaj a odstawiła ewentualnie rano jeśli tempka nie wzrośnie a test będzie negatywny.

Truskafffko, za wzrost Twojej tempki też mocno trzymam kciuki!

martika, piekny wykresik, niebawem pewnie testujesz?

tasha, ja wchodzę w zaawansowaną edycję posta, kasuję zdjęcia Back Spacem, potem naciskam na górze ikonę spinacza, zaznaczam interesujące mnie zdjęcia i usuwam krzyżykiem, pewnie robię to naokoło ale grunt, że działa i fotki znikają :-D
 
Ostatnia edycja:
Gal ja jestem z tych, ze pewnie bym robila ta bete, trzymam mocno
best44_%28www.e-gify.pl%29.gif


Piranha baloniki nadmuchane???? Dzis specjany dzien dla Krzysia, bedzie
53.gif
.
 
Piranha- dzieki,a czy warto robić dzisiaj betę,ona rozstrzygnie definitywnie?

Tasha- dzieki, ale jedna kreska,pisałam na poprzedniej stronie...
 
hejka

smutne wieści :( :( :(
Mama tulę, rozumiem...
Gal no i dylematów ciąg dalszy, trzymam mocno kciuki za kolejne skoki..
a beta powinna rozstrzygnąć ...
 
Zobacz załącznik 466279Zobacz załącznik 466278Czesc Dziewczynki....
Ja sie dolaczam do picia kawki..Musze otworzyc oczy bo niedlugo jade do fryzjera.

Mama jak ja Cie rozumiem z tym stanem..
Wczoraj wieczorem obie z siostrą do sluchawki sobie poplakalysmy...
Zmarl ten nasz wujek...to byl brat rodzony mojej babci ktora tez juz dawno temu odeszla...Bardzo kochalysmy babcie...zaczelysmy wspominac to wszystko, nasze dziecinswo i wakacje u babci, zaczelysmy mowic o tych ktorych nie ma...i tak idac tym tropem zaczal sie temat....co bedzie jak odejda rodzice i wtedy peklysmy...
obie wiemy ze ten dzien kiedys nadejdzie a ja boje sie tego jak ognia bo kocham moich rodzicow nad zycie...kocham ich tak bardzo mocno...to moi przyjeciele.!!!!!
no i tak nas wzielo...
Dziekuje Bogu za to co mam. za rodzine, siostre...i zdrowe dzieci!!!!!
Mimo ze tak skonstruowane jest nasze zycie, ze "jedni odchodza inni sie rodza" to trudno to zaakaceptowac gdy tracimy kogos bliskiego!!!!!
Mysle ze trzeba cieszyc sie kazdym dniem , kochac ludzi ktorzy sa nam bliscy i czerpac z zycia ile mozna!

Mama bardzo mocno Cie przytulam...bardzo
Wiesz ja wierze ze nie ma przypadkow...i moze ta dziecinka pojawi sie w najlepszym dla niej momencie!!!!

Andziak i Ty wez glowke do gory...zycie nie jest pasmem nieszczesc..bardziej doswiadczen ale trzeba ufac ze wszystko dzieje sie po cos nawet jesli nie rozumiemy tego...w tym juz zamysł Boga!

dziewczynki Pozdrawiam Was i Zycze milego dnia!!!!!

Wstawiam jeszcze dzis masksiulka...z wczoraj:)
 
Ostatnia edycja:
Mama bardzo mi przykro z powodu sasiada ja ci powiem ze gdyby szlo to bym dla swojego tate za niego bo widac ze dobry czlowiek a mysmy wyjechali do niemiec to juz ojciec pije zrobil wypadek samochodem dwa razy i w ogole brak slow;/ ale takto jest ze dobrzy ludzie umierają a zli zyja najdłużej;/
moze jak teraz z mezem nie bedziesz sie starala to akurat sie trafi dzidzia !!!:)
 
reklama
Do góry