reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Pirania helol:))

Gal spoko,jakby co to pisz do wtorku gdybys zmieniła zdanie z tą receptą ;) w środę rano jadę do pracy a potem gin i juz nie doczytam w środę ;)

Nullka no podziałalismy:)
a Tobie zycze smacznej spienionej kawusi :)

Tasha witaj-najważniejszę ,że dzidzia rośnie i zdrowa-nie zaszkodziły:)
 
Cześć wszystkim po obiedzie :-)

Tasha gratuluję !! Nosisz pod sercem córeczkę jak nic !!!

Nullka ja się na wynikach nie znam ale jeśli Piranha pisze, że są dobre to cieszymy się razem z Tobą :-)

Gal &&&&&&&&&&&&& za starania bo czas najwyższy je zacząć :tak:

Mama bo Ty tam znowu nakupiłaś kochana ??

Kinga gdzie jesteś ??????????????????????

Pozwolę sobie pochwalić się moimi zakupami bo zaszalałam wczoraj z okazji Dnia Kobiet. A co!

hmprod.jpg1400085512_1_1_3.jpg1162141002_2_3_3.jpg5681311622_2_4_2.jpg
Postawiłam na kolor !!
 

Załączniki

  • 5681311626_2_4_2.jpg
    5681311626_2_4_2.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 11
Ostatnia edycja:
Bella no ja ostatnio kupiłam w Orsayu bluzkę ,2 swetry,podkoszulek,czarną sukienkę do kolan i spódniczkę ołówkową ;)
apaszkę i pasek i jeszcze tylko portfel muszę kupić bo ten juz rozwalonyyy..

ja też lubię zakupowe szaleństwo:)
i też kupuję żywe kolorki ;))
 
Heja matKi polKi:)))))
Co do zaKupKow to i ja Lubić to bardzo!!!!
Tez chce sie wybrac na jakies zaKupowe szalenstwo bo juz nowe KoleKcje i takie cudne kolory...dosc mam szarosci i czerni...ja Kocham pastele, jasne, wiosenne:)))

Pogoda dzis u nas mocno średnia..niby cieplo ale dyszcz!

Ja od rana dzialalam w domKu...chalupka posprzatna na glanc, pranKo zrobione i obiadek naszyKowany:))))
A moje chooopy w liczbie czy (3) pojechali na sale zabaw...jesooo jak cicho..az slysze jak mi krew w zylach zasuwa:)))))
Ahhhh jak milo:::::))))))

Diete nadal trzymam choc ciezKo...dzis 3-ci dzien!!!!! jeszcze 7 dni:)))))
a dzis chlopaki zachcieli pizze!!! O tyle dobrze ze nie musze probowac...tak jak np soso czy zupy:)
jednak te zapachy...jeszcze 2 dni i na kanibalizm sie przezuce...niech mąż ma sie na bacznosci:)
 
czesc dziewczyny
Pirhania dzioękuje za pamięć i za odpowiedź odnośnie witamin, a co do diety to cos w tym musi być bo ja jem produkty które sa polecane w diecie na chłopca ( bo to lubie) i mam 3 chłopców
Tasha mozesz iść za tydzień na USG na pewno nie zaszkodzi ja miałam co 2 tygodnie robione USG w mojej ostatniej ciąży a jak gin Ci powiedziała że raczej dziewczynka to na pewno jest dziewczynka
MIssBella super zakupy !!
mama Ty też troszeczke poszalałaś na zupach, super
 
I mimo że tak uważałam dopadło mnie zapalenie piersi ale troszeczke lżejsze niż przy starszym, tak że dzisiaj cały czas sie obkładam kapustą i już troche mi pomogło
 
reklama
Kate jak ja Cie rozumiem z tymi cycuchami....
i przy jednym i przy drugim mialam zapalenia...rumien,,a nawet ropień...
jedna piers mam jakos slabo drożna bo w ciazy jadac autobusem uderzylam w rurke ktorej sie trzyma jak koles zachamowal, przywalilam wtedy piersia i podczas laktacji zawsze ta piers "dostaje"/.
Ostatnim razem to mialam 3 zmiany zapalne i torbiele...czego sie zupelnie nie spodziewalam...i musialam zaKonczyc karmienie.
No ale to moje doswiadczenia.
Jedyne co moge ci doradzic to jesli cokolwiek sie dzieje -DZIALAJ i nie czekaj!!!!!
mozna pic szalwie ona pomga podczas zapalenia i oczywiscie kapucha..i delikantne odciaganie pokarmu pod prysznicem..ale recznie i odrobinke do poczucia ulgi
No ale pewnie dosKonale to wiesz:)
Buziak
niech cycole sie trzymaja:)))
 
Do góry