reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a...jeszcze jedno
Pirania - a nie może nub być nisko a potem nagle zacząć sterczeć?
sorry za idiotyczne pytanie, wydaje mi się to nierealne, przecież nub nie reaguje jak męski interes, ale tak pytam na wszelki wypadek, bo wiesz w 12,5 tyg mógł leżeć a w 13 tyg nagle się podnieść...myślisz, że to jest możliwe???
 
reklama
Witojta ;))))
u nas też słonko i kawa ,mąż zrobił to wiadomo-smakuje;)
dzieci malują-Domino mi padne która skacze namalował a Zuza kosz owoców;))))

Mama - sorry, ale jak kombinowałaś córeczkę to też z orgazmo???
bo ja mam tylko synusia i wtedy było na pewno bez...a teraz to nie wiem, które załapały

Tasha ja jestem na formu niecałe 2,5 roku-na tym wątku chyba dopiero 4 m-ce...więc moje dzieci nie są planowane jesli chodzi o płeć...jak byłam w ciąży to nie pisałam na żadnym forum ..dopiero teraz jak postanowiliśmy,że działamy nad trzecim to szukałam forum i nawet nie wiem jak znalazłam to bb:-D
ale znalazłam i jestem ;))
tak więc pierwsza ciążą poronienie w 9t.c.
potem walka rok i ciąża-jest Zuza
potem Domino też po roku walki
w listopadzie 2010 zaszłam ,ale 14 grudnia w 7t.c. niunia odeszła....

co do orgazmo to jak najbardziej działalismy z..
pamiętam ,że jak działaliśmy nad Zuzą to jeden raz było tak ,że działania...rozkosz obojga i bez odpoczynku drugie działania i też niebo:)))))
i jest Zuzka:)
dlatego teraz sobe nie żałuje bo....walczymy już 2 lata ponad to jakbym miała być tyle bez to wiesz frustracja i dolina-chłop by mi sie załamała :)))))))))))))))

a nasze rande vu wczorajsze udane-alkohol ;)))) dobry film:)))) przytulanie ,ale takie na luzie-dla rozbudzenia;)) dzis finał:)))))))))


Czarodziejka,Nullka,Pirania ;******

życzę wszystkim babeczkom miłej niedzieli ,smacznych owsianek ;) i mleczka z kawą ;))
 
Witam się w słoneczną niedzielę :-)

Pogoda piękna !!!!!

Wpadłam uzupełnić wykres, niestety nie wygląda to dobrze i nawet chyba testowania nie będze bo po co??

Idę na kawkę i owsiankę.

Miłej niedzieli babeczki :-)
 
witam
Nulka dzięki za wyjasnienie ja mam ten dopochwowy,pewnie to to samo.
Mama dzieki za przepis.
czy ten mój wykres nie jest dziwny ta temp.taka wysoka.(przypomne ,ze się nie staram)
miłego dnia.
 
witam wszystkich w niedziele popoludnie :-)
mama napewno bedzie teraz dzieciatko z tych przytulanek:)
wicie co powiem wam jakie ostatnio imie do dziecka widzialam w gazecie normalnie dziwni niektórzy rodzice;p
urodzila sie dziewczynka Nike :-):szok:
ja ide szykowac obiadek bo gosci dzis mam na obiedzie :-)
 
Witam niedzielnie!

Tasha, pertraktacje nad imieniem na razie utknęły ;-) A z tym nubem to pomyłki się czasem zdarzają (właściwa ocena zależy od wielu czynników takich jak pozycja płodu, ilość płynu owodniowego i grubość powłok brzusznych, podobno w 12 tc ciąży jeszcze zdarzają się pomyłki ale w 14 tc ciąży obserwowany jest już znaczny wzrost kąta nachylenia u chłopców i stąd znacznie mniej pomyłek). Pewnie Ciebie to nie pocieszyło ;-) ale dodam, że na in-gender prawie zawsze z płaskich nubów w 12 tc były dziewczynki, biorąc też pod uwagę fakt, że w 12 tygodniu nub leżał zupełnie płasko a w 15 tc nie było widać siusiaczka to ja nie mam cienia wątpliwości, że masz córeczkę :-) ...no i walkę przy tak drastycznym zakwaszaniu mógł wygrać tylko plemnik taszczący ze sobą "iksa" :-)

MissBella, u mnie w 10 dpo tempka mocno odbiła w górę więc trzymam z samego rana jutro mocno kciuki! ...szkoda, że nie udało się z badaniem progesteronu w tym cyklu, możesz je zrobić śmiało dopiero po południu po pracy (nie musi być ani rano, ani na czczo w przeciwieństwie do prolaktyny).

tusia, śliczny wykresik a z wysokiej tempki tylko się cieszyć bo to oznacza, że prawdopodobnie progesteron jest wysoki i FL nie będzie zbyt krótka.

Mama, tempka pięknie w dól, estrogeny się rozszalały, pewnie niebawem będzie pozytyw na teście owu
t2030.gif
Uciekam na owsiankę! :-)
 
cześć:-)dajcie przepis na tę słynną maminą owsiawnkę pliss, bo ślina do pięt mi spływa.......
A te produkty iladian to te co ostatnio reklamują w telewizji? Doustne probiotyki?
Doczytałam przed chwilą jak aplikować żel:
Niewielką ilość żelu należy nakładać na zewnętrzne części narządów płciowych, po ich wcześniejszym oczyszczeniu i osuszeniu. Stosować na noc x 1/24h.
Może to niegłupie, co?
 
Ostatnia edycja:
Czesc Babulce..i ja docieram z herbatKa
Małż ze starszym pojechali do Kina a MaKsio spi....hy hy tyle mojego:)))
Pogoda u nas piekna ale łeb urywa jest taKie wiatrzysKo...a o 6 rano sie przebudzilam bo deszcz lał w oKno:) teraz pieknie ale nie da sie wyjsc przez te wichure...

Mama- Melduje sie..:))))
Myslalam ze sobie gdzies z dziecmi w teren pojedziemy, pospacerowac,..ale wielka doooopa

Jesooo Wy o owsiance a mi sie marzy
Dzis 4 dzien!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej i ja się witam niedzielnie!

Natusia- leki homeopatyczne do potencji 15ch możesz kupić w aptece bez recepty, ale nie w każdej, trzeba się pytać, są też apteki homeopatyczne. Leki o potencji 30 ch i wyższej sa na receptę. ALe w prawie kazdej powinny być leki firmy Dagomed nr 1 na grypę, osscilococinum i te mozesz dawać synkowi jak tylko zacznie się coś dziać, oczywiście nie jednocześnie.
A napisz jak u Was z nabiałem i jak dzisiaj gorączka, jaki jest kaszel mokry, czy suchy? A rosołek ugotowałaś? Ja to jeszcze interesuję się kuchnią 5 przemian kuchni chińskiej, nie stosuję tego systematycznie, ale jak choróbsko bierze to wtedy zwracam sie w tym kierunku.

Agulek - też sie zastanawiam z tym żelem, ale jego stosuje się przecież na zewnątrz, a nam potrzeba zakwaszenia wewnątrz. Nie mogę znależc jaki ph mają globulki iladian, może gdzieś znalazłas?

Mama05- pieknie działaliście, no, no... Dzięki Ci kochana za dobre chęci z tymi globulkami, ale jednak raczej nie:tak:

Czarodziejko- pytam po raz trzeci;-) o tą głodówkę, sama ją znalazłaś w necie, czy ktoś znajomy Ci ją polecił?
 
reklama
Daria dzięki-obyś miała rację ,że jakies dzieci z tego będą ;)))

Pirania - W ŻYCIU!!!!!! nie miałam takiej niskiej tempki jak mierzę !!!! w żyyciu!
coś działa-któraś witamina wzięła się do pracy bo normalnieee..
wychodzi na to ,że owu bedzie wcześniej a fl będzie dłuższa-czyli si:))

Agulek-po raz 102gi piszę przepis na owsiankę ;)))
szk.mleka(albo wiecej zależy jaka głodna jesteś i na ile osób)
3,4 łyżki otręb owsianych Sante
łyżeczka płaska cukru
szczypta cynamonu
gotujesz na wolnym ogniu 5 min az zgęstnieje;)
smacznego:))

Gal oki-to nie pytam o receptę :)
powodzenia kochana w tym cyklu&&&&&&&


Czarodziejka u nas tez wiejeeee,że hej,ale chociaż słonko jest to może szybciej kałuże po nocnych opadach wyschną...
 
Do góry