reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czardziejko już chyba taka moja "uroda" że łapie te zapalenia z niczego. Teraz przynajmniej wiem kiedy mnie łapie i od razu działam a za pierwszym razem jak dostałam zapalenia to masakra, miałam już jechac do szpitala na cięcie piersi, ale jakos mi lekarka z trudem to opanowała, tez dostałąm leki na spalenie pokarmu ale mi powrócił po paru dniach i karmiłąm młodego dalej. A tedy mi tylko pomogł prysznic i polałam piersi oliwą i niestety wyciśnięcie pokarmu, praiwe zemdlałam z bólu ale tylko mi to pomogło
 
reklama
witam.Tasha -a czy staranka były z tak powiem "kobiecym szczytowaniem"?????????

ja dzis kupiłam globulki ILADIAN i nigdzie nie moge znależc jakie maja ph???
fak w aptece nie było akurat lactovaginala aptekarka powiedziała,ze to to samo???

dziewczyny gdzie wy kupujecie to sante??/ja dzis byłam w trzech marketach i nic????????????
Daria daj przepis na sernik.
ps.dzis w jedym z marketów .,widzielismy przy kasie rodziców z trzema synkami i usmiech mojego m :cool: pewnie tez chciała córę.te chłopy nic nie rozumią:eek:

miłego weekendu kobitki.
 
Tusia ja ostatnio w Realu też widziałam Sante...możesz kupic innej firmy otręby owsiane-ja najbardziej lubię Sante dlatego te Wam polecam;))

ja z doskoku na bb...na rosołek mnie naszło i zrobiłam ...pranie rozwiesiłam...ogarniam to i tamto ,ale lapek w jadalni odpalony i raz po raz wlatuję :))

Tasha a jakie imię dla córy masz??

Czarodziejka u nas pada cały dzień..Bono znowu mokry ze spaceru wrócił...gdzie jest mop?????????

Tusia ja sobie nie żałuje i działam z orgazmooo:)))
 
Ostatnia edycja:
Tusia - różnie bywało, miało być dla przyjemności, raz było z orgazmo innym razem bez...a przecież nie wiem dokładnie z którego tłoczenia ta moja dzidzia jest...
Mama - co do imion dla córy, no nie powiem, myślałam o tym i podoba mi się Syntia, Izabelka, Iga i Oliwka; dla chłopców nie myślałam, ale może po tatusiu Dominik
ale jeszcze mam trochę czasu, więc to tylko takie wstępne propozycje
Mama - sorry, ale jak kombinowałaś córeczkę to też z orgazmo???
bo ja mam tylko synusia i wtedy było na pewno bez...a teraz to nie wiem, które załapały
 
mama sie pochachalam z Twoich obrazków..zarowno "IDE" jak i ten drugi czadowy:)))))
WariatKa z Ciebie...i za to cie Kocham:)))))

u mnie dzieci juz w objeciach morfeusza....
 
Ostatnia edycja:
hehe mama, niezłe obrazki:-Dwariatka z Ciebie;****
A no ja lubię tak dla siebie malowac, kiedys wiecej czasu na to poświecałam ale jak mlody sie urodzil potem praca itd no i czasu niej.... ale z racji własnie na prace MUSZE cos zawsze wykombinować to gazetke a to jeszcze cos i tak sie relaksuje oczywiscie misiek tez chce wszytko z mama:-D

Młody dalej kaszle....

Gal, kochana jaka szkoda ze nie mam kontaktu z żadnym homeopata, ale wszystko zanotowalam a czy te leki mozna kupic bez recepty?

Dobranoc Wszystkim;*****
 
Dopiero teraz jestem, byliśmy w odwiedzinach u ciotki i się zasiedzieliśmy.

nullka, według mnie witamina B6 wystarczy ...jeśli już to załatwiłabym sobie dupka bądź lutkę (ot tak na wszelki wypadek) i łykałabym od owulacji aż do wykształcenia się łożyska, w 7 dpo progesteron też miałam bardzo ładny w szczęśliwym cyklu (około 18 ng/ml) ale prolaktynemia czynnościowa lubi być nieprzewidywalna i jednak troszkę miesza kiedy mamy więcej stresu ...a ja podobnie jak Ty jestem wrażliwcem i łatwo się denerwuję. Oczywiście jestem pewna, że z takim progesteronem nie będzie absolutnie żadnych problemów ale ja to jestem z tych co lubią mieć pewność nie na 100 a na 200% :-D Zaczynasz staranka w przyszłym cyklu?

Gal
, nie ma za co kochana, ja też z gatunku panikar i moja bujna wyobraźnia często mi podsuwa czarne scenariusze.

tasha, jak to nie wiadomo, taka bitwę mogła wygrać tylko dziewucha! :-D

MissBella
, boskie zakupy!

Czarodziejko
, podziwiam za wytrwałość!

kate, współczuję zapalenia piersi, ja miałam silny ból, rumień i gorączkę ponad 39C, pojechałam do lekarza a on kazał mi przykładać kapustę. ...dobrze, że babcia miała w zapasie antybiotyk (Augmentin) i szybko się wykurowałam na własną rękę.

Mama, faktycznie obrazki boskie i też się uśmiałam hehehe! :-D

Dobrej nocki kochane i do jutra!
 
reklama
hej, hej, witam niedzielnie śpiochy!!!
jak tam Mama po wczorajszej randce z mężem? poszaleliście?:-D
powitał mnie piękny słoneczny ranek, pachnie wiosną!!! nareszcie...
Pirania - dzięki kochana, na Ciebie zawsze można liczyć, pocieszyłaś mnie, że położenie nuba jest raczej pewniakiem we wczesnym stwierdzeniu płci i może to naprawdę jest dziewuszka!!! skoro nic tam nie sterczy, a pępowina nie przygniata w dół, bo też już się przyjrzałam
i jakie imię wybrałaś królewnie Zuza czy Kaja???
 
Do góry