reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Karola, pewnie, że rozkładaj kocyk! :-) A co do wieku to przecież młoda babka z Ciebie :-), tutaj wiele z nas już po 30-tce (mi w październiku stuknie 34 na liczniku przebiegu ;-)). A Twój M absolutnie nie chce myśleć o 3 dziecku czy też pragnie choć odrobinę córeczki? Mojego M musiałam długo namawiać i przekonywać na 2 dziecko i w końcu jakoś się udało ...więc może i Tobie jakoś się uda, czego Ci z całego serca życzę (no i oczywiście jak się już zgodzi to życzę Ci z całych sił ślicznej córeczki)! No a te ponad 90% szans na zaplanowanie płci jest dość pokrzepiające ...tylko faktycznie planując kolejne dzieciątko trzeba sobie dać ten wąski margines na to, że planowanie może się nie udać, jeśli to zaakceptujemy to do dzieła! :-)
 
reklama
Piranha dziękuję za przywitanie. Mój mąż twierdzi , że nie dałby już rady z trójką. Twierdzi, że dwójka to jest max dla niego. Oczywiście rozumiem. Ale to moje ukryte i jak się okazało tlące się cały czas marzenie nie daje mi spokoju. Ale nie wiem niestety na ta chwilę czy mam ten wąski margines na to , że planowanie może się nie powieść. Ale nad tym będę się z Wami zastanawiać a dajecie nadzieję. A tymczasem wybiorę się do apteki i zakupię suplementy z mojej zrobionej dzięki Wam listy i zacznę kontrolować moje owulacje i zobaczymy co życie przyniesie. W razie czego będę przygotowana;-). Na chwilę obecną wiem , że nigdy nie można mówić nigdy i może jednak córeczka jest mi przeznaczona :-). I z tym optymistycznym akcentem pójdę spać. Dobranoc.
 
Dzień dobry.

Uzupełniłam wykres, tempka beznadziejna, wczoraj była wysoka ale mierzona wieczorem więc się nie liczy, dzisiaj czuję lekko ból brzucha jak na @ także raczej wszystko jasne :(

Gal kochana pamiętem o przesyłce dla Ciebie, w tym tygodniu napewno ją wyślę.
 
witam się i ja..
jakos bez emocji bo starań nie ma więc i nadziei nie ma...


Dziewczyny u mnie 28dc .zrobiłam test i niestety I:zawstydzona/y:.Smutno mi ,bo strasznie się nakręciłam.Temperatura cały cza wysoka bo między 37 a 37,4.
Ale już się nie łudze,bo cycki zrobiły się takie normalne,czyli nic z tego.buu
Pozdrawiam was i trzymam za was kciuki.

Merylin przytulam ...
ale dopóki nie ma @ bede trzymac &&&.

Gal ,Pirania dzięki ..mój tata ma raka(moczowód)....nie jest złośliwy wiec póki co przerzutów nie ma..ale ciągłe badania,pobyty w szpitalu wykańczają i Jego i mamę..
do tego jeszcze okazało się ,że wątroba ma jakieś zmiany..
zaczęły tacie drętwięć nogi i w dzień i w nocy-nie może przez to chodzić...doszło też serce..

a na domiar złego tata ma cukrzycę i na Nim nic nie chce się goić..każdy zabieg czy operacja to dal nas masakra...ostatnio jak wycinali Mu guza z moczowodu to przez 1,5 roku się nie goiło tylko tata musiał jeżdzić co kilka tygodni na zmiany jakichś opatrunków...
jak sie zagoiło to teraz watroba,drętwienie i serce..

smutno mi i źle...ja tu -Oni 200km dalej..nie moge w każdej chwili podjechać i utulić..
wczoraj ryczałysmy z mama przez telefon....ehhhhhhhhhh


witam wszystkie i zyczę pogody ducha..

Bella nie wiem jaka masz tempkę bo cos wykresy szwankują...przytulam ,ale nie trać wiary..
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana. Wczoraj mieliśmy z D bardzo miły wieczór a dziś ciężko było oczy otworzyć. Śniegu w nocy u nas napadało a tu trzeba zaraz do przedszkola jechać.

Mama05 zdrowia dla taty i dla mamy dużo siły. Wiem o czym piszesz bo 5 lat temu moja mama zmagała się z ciężką chorobą :( ale pokonała i narazie jest ok. Mam nadzieję że już to nie wróci bo to był ciężki czas.

KArola witaj, rozkładaj się i namawiaj męża - oby się udało i żebyście doczekali się królewny. ALe tak jak dziewczyny piszą trzeba jednak mieć ten margines na wypadek niepowodzenia.

Gal a u kogo kupiłaś te paski ph i czy zapłaciłaś z góry?
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane staraczki i ciezaroweczki!
Kurcze widze ,ze temat chorob sie pojawil u was:-( Moj tata dzis ma odebrac wyniki TK (tomokomputer) W badaniach okresowych wyszla mu spora zmiana w plucach na zdjeciu RTG. Boje sie co z tego wyjdzie bo tata jest bardzo slaby psychicznie i jesli to cokolwiek zlego , wiem ,ze sie podda bez walki. Trzymajcie kciuki zatem.

U mnie b/z ,ciezko mi , wszystko mnie boli. Psychicznie tez juz mam dosc bo co chwila cos jakby sie zaczyna a potem sie wycisza. Naczekam ja sie na ta moja corcie:sorry2:;-) Mam tylko nadzieje ,ze nie urosnie za wielka i uda sie ja SN urodzic. No i im dalej za termin tym bardziej boje sie powiklan typu zielone wody itd.

Tym czasem przesylam wam ciazowe fluidki bo mam ich cale mnostwo ;-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Nullka witaj i dziękuję ...

Aneczka no własnie -faceci są słabsi psychicznie i to jest najcięsze...PO CO MI SZPITAL ,TAM LUDZIE UMIERAJĄ!! i rozmawiaj tu z takim..
ciężko jest..

a Tobie siły zyczę ..ja Domisia urodziłam w 40t.c.+3 dni wiec rozumiem Cię...
też jak odeszły mi wody to pytałam jaki mają kolor!!
było oki-u Ciebie tez bedzie kochana :)
 
Cześć dziewczynki!

Mama05- no rzeczywiście cięzko z Twoim tata, ale tak to jest, że jak się zacznie coś walić, to i nastepne chorobska się pałętają. Tulę mocno, jestem z Tobą, domyslam się jak Ci ciężko, ja swoje niestety też przeszłam, kiedy moja mama przez 8lat była spralizowana po wylewie.

Karola -witaj, jak wiesz jest tu bardzo fajnie!

Nullka- a tu zamówiłam
Testy medyczne i diagnostyczne | Testy paskowe - Paski ph - do badania pH pochwy, pH 4.0-7.0 100 szt MERCK -
i niestety mnie oszukał facet, bo powiedział, że wysle 7.02.12, a nie wysłał, bo okazało się w piątek, że ich nie mieli i dostawę pasków będą miec dopiero we wtorek , ale czy rzeczywiście tak będzie, róznie z tym bywa:wściekła/y:
Także starania się zbliżają a ja pasków nie mam:wściekła/y:
 
witam się
zaraz lece do pracy.
Weekend minął nam bardzo przyjemnie,wogóle z mężem nie pracowaliśmy co było fantastyczne.
Nowy tydzień zaczynamy oby pozytywnie..

pozdrawiam Was wszystkie.


mama zdrowia dla Taty i dla Toma.
Miss mocno Ci kibicuję &&&& :)
Gal, Piranha, trusskafka, Aneczka i reszta miłego dnia! :)
 
reklama
witam się poniedziałkowo:-):-)

AneczkaK oooo ja myślałam ze TY już córunie ściskasz
na kiedy masz termin?? z paska wynika że na dziś
U mnie jak na razie cisza

Mama05 dużo zdrowia dla taty....
 
Do góry