reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

JEstem żyje ale wczoraj było kiepsko dlatego nie zaglądałam . Wybawiłam się bardzo ale mi ciągle mało. Wróciłam o 4:30, a o 9 już byłam wyspana gorzej było po południu ;) Uwielbiam tańczyć i z parkietu nie schodziłam. Dziewczyny pytały skąd ja mam tyle energii a ten typ poprostu tak ma ;) MÓj mąż to ma przerabane ze mną bo ja ciągle tylko na parkiecie ;)
TAkże teraz w sobotę bal ostatkowy i mówię do D żeby już ćwiczył kondycję ;)

natusia oby z babia było wszystko ok i żeby mogła wrócić szybko do domu . Trzymam &&&&&&&

Kinga dzięki za przepis. Brzmi super i pewnie też tak smakuje. Ciekawe czy mi wyjdą ;)
Synek na balu super wyglądał. Fajny z niego facet :)

Piranha życzę szybkiego dojścia do lepszego samopoczucia dla Was.

MOje dzieci już dobrze, chociaż teraz Antos dostał jakiegoś kataru . MAm nadzieję że nic się z tego nie rozwinie.

Dziewczyny podajcie jeszcze raz linka do tych skórzanych bransoletek, to może i ja się skuszę :)

Niestety takie uroki własnej działalności że ja dziś muszę siedzieć nad papierami a moi trzej chłopcy pojechali do babci. Wrócą wieczorem więc muszę pracować żeby wieczór miły z D spędzić
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Wczoraj miałam taki zabiegany dzień, że wieczorem padłąm, a dzisiaj z dziećmi sama od rana, bo M pojechał sobie na zawody w kręgle, jakos ostatnio doba ma za mało godzin:tak:
Piranha- mam nadzieję, że już całkiem wydobrzeliście:tak:

Nullka-podaję linka do sklepu
Bransoletki - Sklep QS Quality Strength - Produkty jonowe

Noemi- ja wczoraj pojechałam do sklepu, gdzie mają te bransoletki i niestety nic sobie nie dobrałam, bo po pierwsze to mieli problem z rozmiarówką i nie mogłam sobie dobrać bransoletki, która by pasowała.
Przymierzałam te, które sa zamykane tylko na magnes i niestety bardzo łatwo może sie ona odpiąć i zgubić, co zresztą potwierdził sam sprzedwca. Także takich z takim zapięciem lepiej nie kupować.
Mnie sie podobała z przeplotem II, ale okazało się , ze mieli tylko rozmiar M, i okazało się, że ta bransoletka ma mniej niż 19cm obwou, a gdzieś ok. 17 i ma takie zapięcie, że potrzebuje się więcej długości aby ją wogóle zapiąć. Także okazuje się to nie takie proste, a wiekszy rozmiar będą mieli może za tydzień.
A z kolei rzemieniowa z logo rozmiar S była prawie dobra, także może będą mieć rozmiar M na poniedziałek.
To dam znać co i jak.

Kinga85- ja chciałam Cię jeszcze dopytać o te drożdzówki, bo do końca nie kumam. Jak już te ciasto zroluję w roladę, to wiem, że mam je pociąć. Ale mniej wiecej na jaką grubość, czy z jednej rolady ma wyjść 13 drożdzówek, bo mówiłaś, że wychodzi razem ok. 26. I czy te kawałki pocięte włożyć do piekarnika tak jak stoją, czy je przewrócić, ale wtedy by chyba wyciekło nadzienie.

A i czytam Kinga85, że lubisz oglądać filmy, może byś mi jeszcze jakieś fajne poleciła, kochana, bo ostatnio narzekam, że nie mam co oglądać?
 
Ostatnia edycja:
Gal a gdzie byłaś w tym sklepie? Mieszkamy blisko siebie to może i ja się przejade ;)
I dzięki za linka :)

Widzę jak to przy niedzieli każda z rodzinka siedzi :)
 
Nullka- przy Andersa 31, przy Intraco, tylko tam to jest tylko takie wystawka tego, a sklep to był sportowy jakiś. Najlepiej zadzwonić wcześniej, i zapytać czy są takie jak chcemy. Myslę, że wszedzie będą to takie doszywane wystawki tych bransoletek.
 
Witam Was dziewczynki :-)

Wróciłam cała i szczęśliwa. Odpoczęłam, zrelaksowałam się i chociaż na chwilę przestałam myśleć o problemach.
Jak będę miała chwilę to nadrobię czytanie bo wpadłam teraz na chwilkę przywitać się z Wami :-)
 
zaliczyłam dziś z synkiem zimowy spacer, chodziliśmy po naszej zamarznietej rzeczce i odwiedziliśmy plac zabaw, radochy co niemiara.Fotek trochę porobiłam, ładna pogoda do zdjęć była :)
A D w tym czasie pizze na obiad robił, przyszliśmy, pojedliśmy...i byczymyy się:happy:

Nullka no to poszalałaś nieźle hehe
ja też taki typ taneczny, no ale co,...jak się bawić to na maksa:cool2:

Gal jak już kupisz cudeńko to sie pochwal zdjęciem:happy:

MissBella super że już jesteś i weekend udany, &&&&&&&& zaciśnięte ;-)
 
jestem i ja wieczorkiem..
dzieci śpią ..
my z Tomem obejrzelismy Zmierzch i Księżyc w nowu...super .tymbardziej jak czytałam ksiązki i czekałam jak pokarzą poszczególne sceny:)

Bella cześć kochana!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& -widziałam tempkę i zaciskam jeszcze mocniej za wtorkowe testowanko:)))))

Agulek cześć i czołem;))

Truskaffka powitać ;)

Juliana dzięki :) a Ciebie długo @ męczy...


mój Tom chory więc nie wiem czy coś zadziałamy w tym cyklu...........

mój tata jest poważnie chory i jest coraz gorzej...rozmawiałam dzis z mamą i Ona juz wysiada psychicznie..:(


pozdrawiam wszystkie babeczki:))
 
reklama
Witam niedzielno-wieczornie!

Dzięki dziewczyny, na szczęście już wszyscy wyzdrowieliśmy, na szczęście dość krótka ta jelitówka.

MissBella - Twój wykres wygląda strasznie ciążowo, piękny 2 skok - coś mi się wydaje, że jakiś mały człowieczek zagnieździł się w Twoim brzusiu!
t2002.gif
...i pewnie ten cały wyjazd i relaks bardzo mu w tym pomogły :tak: ....EDIT: dopiero teraz doczytałam, że tempka mierzona była wieczorem ...ale i tak wykres wygląda pięknie i trzymam kciuki by miał jeszcze piękniejszy finał!

Mama, dużo zdrówka dla Twojego M i Twojego taty ...życie bywa straszne przez te choroby :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry