reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny u mnie 28dc .zrobiłam test i niestety I:zawstydzona/y:.Smutno mi ,bo strasznie się nakręciłam.Temperatura cały cza wysoka bo między 37 a 37,4.
Ale już się nie łudze,bo cycki zrobiły się takie normalne,czyli nic z tego.buu
Pozdrawiam was i trzymam za was kciuki.
 
reklama
pierogatko, faktycznie ciekawy artykuł i wiedziałam, że prędzej czy później naukowcy odkryją sposób by poprzez badanie krwi określić we wczesnej ciąży płeć dziecka. Ale wiecie dziewczyny czego się boję? Że desperatki pragnące straszliwie dziecka danej płci będą poddawać się aborcji gdy dzidzia będzie tej niechcianej płci :-( ...a przecież w wielu krajach (również w Europie) aborcja jest legalna i dopuszczalna na życzenie do 12 tygodnia ciąży :-(

merylin, a który to dzień po owulacji i jak czuły test miałaś? Może po prostu jeszcze za wcześnie?
 
Ostatnia edycja:
Mama05- no to współczuję z tatą, ja niestety już bardzo dużo przeszłam w życiu z chorobami wśród najbliższych, a takich, że niestety nie mam już rodziców.
Oby Twój tata i mama mieli siły walczyć!


Piranha- to super, że już dobrze u WaS!

Ja to się zastanawiam jeszcze, nad zakupem tego miernika cyfrowego do mierzenia ph co podawałaś
ChemProf - sklep internetowy
bo niestety zamówiłam w ubiegły poniedziałek paski mercka i do tej pory nie przyszły i okazało się, że dostawę będą mieli dopiero w ten wtorek , oszukali mnie, bo powiedzieli, że wyślą w ubiegły wtorek , ja tu czekam i mogę sobie jeszcze nie wiem ile poczekać.
Myslisz, że bedzie nadawał się, że on mierzy ph tak jak termometr?

Merylin- ano nas tu więcej co nie od razu się udało, co zrobić, na pewne rzeczy nie mamy wpływu...
A ile dni przed owu się starałaś?
 
Ostatnia edycja:
Gal, według mnie warto zainwestować, zapewne na paski sumarycznie wydasz więcej jak na ten miernik (zwłaszcza, że te Mercka tanie nie są). Co do pomiaru miernikiem to Tamara pisała by przykładać palec ze śluzem szyjkowym do miernika (dlatego, że zazwyczaj śluz szyjkowy ma wyższe pH, np. jedna dziewczyna pisze, że ma on pH 6 a śluz na ściankach pochwy ma pH 4-5, podobno przy planowaniu płci znaczenie ma pH śluzu szyjkowego ...ale już pisałaś, że nie jesteś w stanie tak mierzyć pH, mi też się to nie udawało ;-)) ale zapewne można też tą elektrodę wsunąć do środka.
 
Piranha- dziekuję bardzo , a na te paski już pewno i wydałam taką kwotę:wściekła/y:
Tylko myslę, jak to mierzyć tym miernikiem zaraz po starankach, czy to trzeba dotykać koniecznie ścianek pochwy, podobnie jak paskami, czy może nie. Niestety w tym sklepie nie pisze nic o takim przeznaczeniu, ale może się nadaje.
 
Gal, ten miernik na pewno się nadaje gdyż jest najbardziej polecany na in-gender. Podobno po staraniach należy mierzyć już tak bardziej u wejścia, nie tak głęboko jak przed.
 
Piranha- dzięki bardzo, chyba jutro zamówię...

Będę sie już żegnać, życzę wszystkim spokojnej nocki! Paaaaaaaaa
 
Też bym go zamówiła gdybym była na etapie staranek :-) Ja właśnie zrobiłam sobie gorące kakao a potem też powolutku zmykam (Krzysiowi znów się coś poprzestawiało gdyż jeszcze nie śpi), życzę wszystkim dobrej nocki!
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Całkiem niedawno zapukałam do Was ale nie odzywałam się dłuższy czas bowiem zapoznawałam się z Waszym forum. I muszę Wam powiedzieć, że czyniłam to baaaardzo rzetelnie.Dziewczyny jesteście kopalnią wiedzy.Rewelacja Normalnie czytałam Was jak książkę no i robiłam notatki jak tu się przygotować do mojej wymarzonej wyśnionej córeczki. Dziewczyny dałyście mi nadzieję. Do momentu kiedy nie poznałam Was twierdziłam , że nie będę miała więcej dzieci i taką oto teorię rozgłaszałam wokół. Teraz wszyscy moi blisc Aczkolwiek dziewczyny mam tyyyle wątpliwości i zakrętów. Po pierwsze nie wiem jak poradziłabym sobie z informacją , że moje 3 dzieciątko okazałoby się synusiem, po drugie mój wiek, mam 36 lat , no dobra w tym roku kończę 37
C:\Users\kp.pl\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif
. Przypomnę , że mam 2 synków Filipka 7 lat i Jasia 2 lata. no i po trzecie mój mąż nie chce więcej dzieci :no:. A ja tak pragnę córuni. Dziewczyny czy kiedyś sprawdzałyście ilu z Was udało się mieć córeczkę a ile doczekało się kolejnego synusia? Będę wdzięczna za przyjęcie mnie do Waszego grona.(być może mój mąż da się przekonać ;-)). Bardzo spodobało mi się pytanie jak któraś z Was zapytała. Czy mogę tu rozłożyć swój kocyk? Pozdrawiam
 
Do góry