reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal no to faktycznie i Ty swoje przeszlaś...
ojjj życie..

jadę zaraz do centrum mej wsi ;)) to i na pocztę skoczę wysłac dla Ciebie przesyłkę bo ostatnio byłam i zapomniałam ...adresu-hahahaa.
tak więc teraz zabieram wszystko i jadę:)

Pirania wstawać ...mleczko z kawą stygnie ;)

Kinga miłego dnia.

cos to jeszcze miałam pisać ,ale..........sklerozja:)

Pierogatka dzięki..
&&&&&&&&&& dla Ciebie za szybkie powitanie córki:) a jakie imię wybraliście??
 
reklama
witam.
Mama zdrowia dla taty.
smutne te choroby są,ja tez słaba psychicznie ostatnio uderzyłam się w głowe i juz głupie mysli bo od dwóch dni głowa mnie podolewa :-(
Aneczka moze córcia szykuje się na jutro :-);-) ja tez obydwóch urodziłam po terminie 41tyg.ciąży.:baffled:
wiem jakie to czekanie po terminie jest ,kazdy dzień jak rok :baffled:

dziewczyny mam pytanie czy ten wykres który robie teraz zapisze sie gdzies i bede mogła do tego wrócić czy zniknie jak zaczne nowy???

miłego;-)
 
Cześć babeczki!

Świat byłby piękniejszy bez tych wszystkich chorób ...chciałabym doczekać wynalezienia leku na nowotwory.

Mama
, o dziwo Krzysiu wstał przed 8 mimo, że zasnął przed 24 (a o 1 miał jeszcze pobudkę) tak więc mam nadzieję, że mu się nie poprzestawiało ;-) Córcia też przed chwilką się obudziła bo zaznacza kopniaczkami swoją obecność :-) Zaraz uciekam na mleko z kawusią. Widzę na Twoim wykresiku, że zbliżają się wielkimi krokami dni płodne :tak:

MissBella, masz za to ładną, długą fazę lutealną (możesz jednak tak sama dla siebie posprawdzać sobie hormonki) i w przyszłym cyklu na pewno już nie przeoczycie owulki ...zresztą mam przeczucie, że niebawem posypią się nam ciąże na forum :-)

Aneczko, takie czekanie musi być dobijające, siostra przenosiła obie ciąże o 2 tygodnie więc wiem co czujesz kochana, życzę szybciutkiego i oczywiście bezbolesnego rozpakowania się z tego dwupacku!

Kinga, dzięki, życzę również miłego dzionka no i miłej pracki! ...ja bym strasznie już chciała iść do pracy, ja z tych co w domu nie wysiedzą ;-)

Gal, zamawiasz dziś miernik? Weź może za pobraniem gdyż niestety często sklepy internetowe oferują towar, którego nie mają na stanie.

juliana, kciuki za wyniki!
 
Hej Dziewczęta:-)

minęła leniwa niedziela i nawet do was nie zaglądałam, ale już dzisiaj uzupelniłam wykresik i melduję się na BB:-)

Gal daj znać jak coś zakupisz ja na pewno też z tej strony zakupię branzoletkę. Z suplementów brakuje mi wit.C i testów owu, ale w tym miesiącu już limit $ wyczerapny:-)

Mama zdrówka dla taty życzę, chłopy są okropne jeżeli chodzi o lekarzy...ale weź tatę w swoje babskie obroty żeby szans nie miał się wywinąć.

Ja dzisiaj troszkę luzu mam i wielkie gotowanie w domku:-)

Buziaki i do usłyszenia!!!
 
jestem..

Gal w okolicy środy ,czwartku wypatruj listonosza :)

Pierogatka no to pogłaskać Anie po pleckach:)))

Pirania skoro Krzys wstał o 8 to jest szansa na drzemkę w dzień..
ja o taty chorobie mało pisze bo strasznie mnie to dołuje a to nie wątek na doły..


zaraz wstawiam rosłó bo ja z tych co gotują go 3,4 godziny tak mi najsmaczniejszy wychodzi:)
 
Piranho a co poleciłabyś, oprócz B-Complex, dla mojego M bo problem może tkwi w Jego słabych plemnikach, tylko że narazie jakiś jeden suplement bo nie chcę Go wystraszyć górą tabletek. Bierze B-Complex, wit. C i mogę mu dodać jeszcze jakąś jedną tableteczkę bo jak więcej to może być sprzeciw:)
 
reklama
Witam Dziewczyny !
W weekend nic nie pisałam bo jakiegoś doła miałam, jutro sie wybieram do lekarza zobaczymy co powie, czy mi leki odstawi bo ja mam juz 38 tydzień.
mama trzymaj się mocno i zdrowia dla taty
 
Do góry