reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja juz zapierniczam.. a raczej maszyna bo ja to za chwile automaty bede szykować.

mama w dni płodne podziałacie i też bedzie wystarczająco przecież. Tom w końcu poczuje sie lepiej.
Piranha jeszzcze się zdażysz naprawcować rybka :) narazie to dbaj o siebie ;-) fajnie masz z tymi kopmniaczkami achh :)))
Miss a co twój taki przeciwny może być? :-p chce dzidzie to niech łyka! nagadaj mu ;-)
 
reklama
Kate witaj kochana ;)
nie dołuj sie juz niedługo...daj znac po wizycie .
i dzięki...

Kinga no niby tak.,ale ostatnio tak działalismy i nic z tego nie wyszło to teraz chciałam od 7d.c. działać a tu dzis 9d i nic....
ja mam krótkie cykle więc u mnie jutro,pojutrze owu..
 
kate18 na kiedy masz termin?? ja na 22ego ale jak na razie luzik :-):-)
bierzesz magnez?? jeśli tak to w jakich ilościach?? mi lekarka kazała już odstawić
 
Kinga dobrze mówisz ale powiem Ci, że jakoś opadłam z sił po tym kolejnym nieudanym cyklu. Odechciało mi się wszystkiego, tym razem nie płaczę, nie jest mi już tak bardzo przykro ale czuję cholreną bezsilność. Także kupię mojemu M jakieś suplementy ale bez szaleństw bo po prostu w tym miesiącu nie mam na to siły i ochoty....:-(
 
Dziewczyny miałam już to dawno napisać. Czytałam kiedyś,że spożywając korzen manioku zwiększamy szansę na bliźniaki, bo wzmaża owulację. Badania naukowe udowodniły, że kobiety z tych rejonów gdzie spożywa się korzeń manioku(nie pamiętam jaki) rodzą dużo częściej bliźniaki!!!!!!! Tylko nie wiem jak w Polsce zdobyć korzeń manioku...i w jakiej postaci...

Co o tym myślicie? Może jak ktoś ma problem z owu to pomoże niekoniecznie na bliźniaki...Choć ja może chciałabym bliźniaki bo 3 mi się marzy a tak to ciężko chyba na 3 się zdecydować i te oczy innych ludzi:-p a tak są i tyle:-)
 
pierogatka ja mam termin na 29 ( mam nadzieje, że urodze w inny dzień), ja biore magnezin 500 3 razy dziennie po 2 tabletki i fenoterol i Isoptin 3*1 , bo ja mam od końca 7 miesiąca skórcze i bardzo skrócona szyjke,pewno jutro mi juz odstawi te leki
 
MissBella, kup mu najpierw L-karnitynę (dawka dzienna 1000-2000 mg) ...a potem możesz mu dokupić witaminki typu FertilMan, macę i koenzym Q10 :-) I nie dołuj się kochana, w końcu w tym cyklu był odstęp 3 dni oraz O+12 - w obu przypadkach dużo ciężej zajść w ciążę (mi się nie udawało ani przy O+12 ani przy odstępie nawet 2 dni od owulki).

kate
, będę jutro trzymać kciuki za Twoją wizytę ...a 38 tydzień to już tuż tuż do finału, no i ciąża już donoszona.
 
Pirahna dziekuje, odetchełam z ulga jak juz przeszłam na 37 tydzień bo teoretycznie wtedy już jest ciążą donoszona, zobaczymy co jutro mi gin powie
 
reklama
Witam się z Wami z rana !

Popijam kawkę w pracy i zerknełam co u Was. Widzę dziewczyny , że macie takie fajne wykresy do badania cyklu. Skąd mogę je ściągnąć. No i jeszcze chciałabym zmienić suwaczki ale zapomniałam jak się to robi. Bardzo proszę o przypomnienie. Miłego dnia
 
Do góry