reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

fryzurę mam taka ...tylko włosy brąz i bez grzywki...


damski%20irokez.jpg
 
reklama
patrysiak u mnie wszystkie testy , wrózby wyliczenia itp wskaztwały w tej ciąży dziewczynke ( za wyjatkiem jonasa i tym dzisiejszym testem Darii) a jest chłopak tak, ze u Ciebie śmiało moze byc dziewczynka
 
Kate a ty będziesz rodzić sn?
Patrysiak hehe zgadza się:-D
a u was...zobaczymy jak będzie. Dobrze jest brać pod uwagę że może być synek, oswajać się z tą myślą. A potem suprise!!!! i może będzie córunia:cool2:
Mama WOW na pewno pasuje ci ta fryzurka:tak:
no właśnie...nie ma zlituj, trzeba wstać...a wiesz niebawem dojdzie nam jeszcze wstawanie w nocy:-p
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka mam nadzieje, ze tak tylko zastanawiam sie nad znieczuleniem i chyba wezme, wczesniej 2 razy rodzilam sn bez znieczulenia
 
patrysiak u mnie wszystkie testy , wrózby wyliczenia itp wskaztwały w tej ciąży dziewczynke ( za wyjatkiem jonasa i tym dzisiejszym testem Darii) a jest chłopak tak, ze u Ciebie śmiało moze byc dziewczynka
dzięki:-) a chciałam Ci napisać, że Ty jesteś dla mnie wzorem. Pewnie mając 2 synków, też miałaś nadzieję, że trzecie dziecko będzie córeczką, a nie jest i Ty potrafisz cieszyć się tą swoją ciążą i swoim 3 syneczkiem. Mam nadzieję, że ja też tak będę potrafiła. Ale nie jestem pewna, i dlatego czasami pojawia się pomysł żeby nie poznawać płci w ciąży, potem będę miała różne nie zawsze pozytywne myśli, jak się okaze, że to 3 muszkieter, a nie chcę żeby to dziecko w jakiś sposób odczuło, w końcu to nie jego wina, że nie spełniło oczekiwać i marzeń mamy dotyczących płci.

DARIA- odpisałm Ci już:-)
 
Patrysiak mądrze myślisz i nieźle kombinujesz z niesprawdzaniem płci, tylko ja bym nie wytrzymała...ja z tych niecierpliwych:-D
ja myślę że tak czy siak będziesz się cieszyć:tak:
Kate mnie nie było dane rodzić sn...i przyznam że jak o tym myslę to mnie strach oblatuje:sorry2:
czarodziejka lukałaś na włosy chłopaków?-tak a propos tesu darii
 
patrysiak w duchu liczylam, ze bedzie dziewczynka ale to chyba przez to, ze kazdy do mnie mówil teraz to na pewno dziewczynka itp, no i te wrózby, przesady itd, ze sama w to uwierzylam, ale ja mam duza rózniece pomiedzy 1 a 2 dzieckiem ( ponad 14 lat) i w sumie ucieszylam sie, ze chlopiec bo pomiedzy 2 i 3 mam tylko 1,5 roku roznicy. Pozatym ja strasznie ciesze, ze maly jest zdrowy, wiem ze to banalne ale na prawde cenne. Ja bym nie wytrzymala zeby nie wiedziec plci, ja jestem starsznie niecierpliwa, a wiesz co jak zobaczylam malego na 4D to juz calkiem wymieklam, wtedy juz wogole nie ma znaczenia jaka to plec, widzisz swoje dziecko i chcialbys go juz dotknac i pzytulic.
truskafffka ja tez mam stracha dlatego mysle o tym znieczuleniu, chociaz klucia tez sie troche boje ale cos za cos
 
MAMA jestem jestem podczytuje ale tak jakoś weny na pisanie brak...mdłości ostatnio męczyły(dzisiaj lepiej)...miłej imprezki:)

Ciesze się ze wizyty udane:))ja czekam na swoją która będzie 22 lutego...
 
reklama
Truskaffka dzięki;))
wiesz takie wstawanie w nocy to żadne wstawanie ;))) moje dzieci jadły w nocy tylko 2 razy wiec git ;)

Patrysia* witaj kochana...ach te mdłości...;/

Kate zawsze trzeba szukać + danej sytuacji...:)


idę sprawdze dzieciom te włosy:-p
 
Do góry