reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczyny!

Na początku dzięki za wszystkie miłe słowa i życzenia zdrówka! Niestety wieczór i noc były ciężkie - Krzysiu wieczorem dość mocno kilka razy wymiotował (nawet jak już zasnął bidulek), ja prawie całą noc nie zmrużyłam oka gdyż bolał mnie nieprzyjemnie żołądek, o 5 rano też wymiotowałam ...masakra, jakiś paskudny wirus, mam nadzieję, że już z górki.

Daria, z ciekawości sprawdziłam u synka i ma z tyłu szpic, zatem u mnie się sprawdziło ;-)

Gal, trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki M! Co do bransoletki to zakupiłabym taką, przy której jest wyraźnie zaznaczone, że wydziela jony ujemne, zazwyczaj te bransoletki to właśnie sproszkowany turmalin w osłonie silikonowej (ta osłona podobno zmniejsza szybkość zużycia jonów) ...może w tym rzecz, że taki proszek ma dużo większą powierzchnię emisji tych jonów?

Mama, nullka, miłej zabawy a na pewno taka będzie! :-)

kate, rozumiem Ciebie doskonale, u mnie każdy dzień jest klonem poprzedniego a też uwielbiam jak coś się dzieje. Muszę jakoś to przetrwać. Damy jakoś radę! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha zdrowia dla Was zycze wiem,ze na wirusy mozna podawac to co na choroby lokomocyjne, 2 latek może Lokomowiv w płynie to działa przeciw wymiotnie, leakarka mi tak poradziła.
A z ta monotonia to jakos musimy wytrzymac,damy rade
 
Pirania wiem co przechodzisz.U nas co chwila ktorys z mojej trojki ma takie akcje.Daj mu syrop diphergam.Pirania dasz mi link do twojego wapna z magnezem.I mam pytanie jak biore b compleks to kwas foliowy jeszcze tez mam brac?Bo w b compleks juz jest.
U nas zaczynaja sie ferie wiec zaczne czesciej zagladac
 
u mnie nie wiem co jest z tymi wlosami bo nadia po bokach ma prosto a na srodku nie ma wloskow;d

moze mimo tego ze my planujemy plec dziecka a i tak z gory juz wiadomo co bedzie ;d
 
Piranha- baaaardzo dziekuję, bo już chciałam kupić tę bransoletkę:-)
To się wycierpieliście, Oby już Was nie męczyło:-( . Przytulam:tak:

Kochana moja, jak byś jeżeli mozesz oczywiście spojrzeć na linka do takiego sklepu,
Bransoletki - Sklep QS Quality Strength - Produkty jonowe
przekonuje mnie ta strona, ale oni raczej nie mają bransoletek z silikonem, tylko ze skórą naturalna i sztuczną, zastanowia mnie czy takie tez mogą być?

Dzwoniłam do tego sklepu, maja też w silikonie, takie sportowe, opaski sie nazywają.
A skóra podobno jest moczona odpowiednio z tym turamlinem, hmmm?

No i mi się bardziej te bransoletki w skórze podobaja:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem...mam irokeza ;):):):))pierwszy raz w życiu;)

Nullka noooo !! to widzę ,będą balety na 102 !! życzę udanej ,szampańskiej imprezy!!!

Pirania mega duzo zdrówka i cierpliwości kochana...
utul Krzysia ode mnie...

Daria mi gin mówił ,że czasem jakieś naczynko w środku pęknie i tak może być..

Gal cześć kochana ;) mówisz ,że bransoletkę bedziesz nosić ;))


Patrysia?????????????

Kosmo?????????????????

Patrysiak????????????????

Kate dzięki-mam nadzieję,że sie wybawię..a Ciebie nadal ściskam ...już niedługo!!

Czarodziejka??????????????????

Dido?????????????????

Aneczka?????????????????????

Beatka ucałuj stópki Hani ;))

Jagienka???????????????

Juliana ???????????????????????????????????????

Where are You?????????????
 
Do góry