reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :)

Wpadam uzupełnić wykres, niestety tempka leci w dół :-(

Mama baw się dzisiaj dobrze i bądz najpiękniejsza :-)

Pozostałym kobietkom życzę udanego weekendu:-)


Lecę bo mamy do przejechania 350 km.

Trzymajcie się cieplutko:-D
 
reklama
Hejcia, ja już z kawką w robocie odpaliłam ploter i heja..

truskaffka
masz racje zawsze jest światełko w tunelu i nie można zwątpić. Wejdz na bloga i zobacz jakie słowa przytoczyłam w cytacie:)
Gal oki przepis napisze ci na pw jak wróce z pracki :)
mama udanej imprezy!
Piranha jak u was robaczki kochane? Krzysiu lepiej?
Czarodziejka a u Was co nowego? jak dzieciaczki :)
Wiecie co u Betsie? nie odzywa sie... a za dwa dni ma testowanko. hmm...
Missbella u ciebie widzę spadeczek teraz ciekawe co oznacza bo ja to sie nie znam. Kciuki 3mam!!
Agulek a jak tam u Ciebie?? :]
daria witaj!!! :)
patrysiak wierze głęboko że córunia w brzusiu jest:) ale ty wiesz że najważniejsze aby zdrowe maleństwo było.Jeżeli tak wolisz to faktycznie poczekaj z poznaniem płci do rozwiązania.. ale czy wytrzymasz? :-p

MIŁEGO DNIA FOR ALL :**
 
Czarodziejka ja Ci dam samowyzwalacz ;))))

a ja woskuję sobie już 7 rok albo lepiej wiec ja juz nie czuje bólu...
a bikini potem na długo starcza więc warto trochę zęby zacisnąć :))
jaby co to pakuje sprzęt i jadę Ci zrobić -hahaha a potem Ty wstawisz fotki zrobione samowyzwalaczem :)))
he he no co cioteczko..samowyzwalacz dobra rzecz:)))))
co do rwania mi kudłow z nóg jakimis plastrami...mowie NIE!! Nie jestem pszczołem ani osem:p)))
A tak serio to kużwa to tak boli...a potem wloski jak odrastaja ...to sa slabe nie moga sie przebic przez skore i nie bardzo to wyglada..przynajmniej ja tak mialam....
No i jeszcze to bikini...jesoo tam to musi bolec:sorry2:
:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

, coś źle się czuję, mam nadzieję, że nie łapie mnie jakieś paskudztwo ...martwię się też bo Krzysiu wieczorem zwymiotował całodniowe menu :-( Miłego wieczorka i dobrej nocki wszystkim życzę!
jesli zlapal ci jakas wirusowke daj mu probiotyki na flore bakteryjna..
Zdrowka Wam zycze!!!!

Lecę bo mamy do przejechania 350 km.

Trzymajcie się cieplutko:-D
Szerokiej drogi Cioteczko...
co do tempki..trzeba czekac na rozwoj sytuacji
sciskam

______________________________________________________
U nas ok, tylko dzisiaj nieco beton jestem...wczoraj ze znajomymi siedzielismy do pozna...
no nic ide wstawic cos na obiad bo nic ni ma...
Milego dnia
 
jestem ...zawiozłam Zuzę na gimbusa i co??? okazało się ,że zapomniała kluczyka do szafki..
oni tam w szkole nie mają szatni tylko każde dziecko ma swoją szafkę i tak sie rozbiera..
więc wracałam do domu po kluczyk i zawiozłam Ją do szkoły na styk 8.oo

potem od razu do miejscowości obok skoczyłam do Lidla
po drodze zajechałam n astację ,zatankowałam i pomrugałam oczkami do pana ,żeby mi powietzra w kole też dotankował:):):) bo coś flak-no i pomógł mi.

teraz siadam do sniadanka
za 45 minut jadę do pracy to mnie fryzjerka kochana uczesze...

po 13.00 jade odebrac Zuzę a po 15 po Dominika...generalnie cały dzień w aucie..

na 18.00 przyjedzie opiekunka a na 19.oo jedziemy na balety..


Bella dziękuję słonko kochane ;)
wracaj ,mierz tempkę i sikaj we wtorek a ja już &&&&&&&&&&&&&&& trzymam!!

Kinga dzięki..

Gal no smaczne te zioła..oby jeszcze podziałały..

Czarodziejka- zgadza się ..niektórym babeczkom wrastają włoski..mi na szczęscie nie ;):) to sobie woskuję...

Daria ja nie wiem o co kaman z tymi włsokami :):)


pozdrow serdeczne dla Was :)))
 
jesli twoja corka miala wlosy w ten szpic tzn ze bedzie przeciwna plec a twoj synek ma wlosy w takiej lini rownej jak tam pokazane to bedzie syn a jak w szpic to corka :)

dziecko pierwsze wlosy w kszatlacie V to przeciwna plec
dziecko drugie wlosy w ksztalcie __________ tzn ta sama plec :)
 
reklama
Daria matko i córko na co to ludzie uwagę zwracają ;)) pierwsze slysze o teście na włosy..jak dzieci wrócą to je poogladam ;))))

Kinga ;)) wszystko szybko i w biegu i tak pewnie umrę...
 
Do góry