reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama to umrzemy podobnie bo dla mnie doba jest za krótka. ;)))

jak dobrze że dziś mam tylko gumki do zrobienia, maszyne wstawiam co chwilę i nie musze automatów robić dziś. Luzik. ;>


mój Mike ma ochote w sobotę na jakąś imprezkę domową, bede musiała coś upichcić. Posiedzimy ze znajomymi. Powiedziałam czemu nie... spox :cool2:
..a w niedzielę zaczynamy
 
reklama
Hej,

Piranha- mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze, że choróbsko nie dokucza:tak:
Jeżeli by tak było, miałabym do Ciebie prośbę, czy mogłabyś zerknąć na linki do bransoletek z turmalinu kamienia
BIZMAT - TURMALIN, PERŁY - WYPRZEDAŻ (2094470752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
_ASAI_ TURMALIN SREBRO BRANSOLETKA (2070293847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jak uważasz, czy takie z kamienia też moga być, gdzieś czytałam , że chyba turmalin czarny wydziala wiecej jonów ujemnych, ale nie jestem pewna i czy lepsze są z kamienia, czy może taki turmalin sproszkowany w silikonie.
Oczywiście jak źle się czujecie, to nie było pytania:tak:
 
Daria no o takim teście jeszcze nie słyszałam ;)

MissBella rzeczywiście spadek widoczny ale może to nie jest jeszcze przesądzone. WYdaje mi się że jak jutro będzie wzrost to nadzieja na II będzie

Kinga jeśli można to ja też poproszę przepis- moje dzieci uwielbiają takie rzeczy :)

mama to widzę że obydwie dziś balujemy tylko że ja w "babskim" gronie. MAmy taki plan imprezowy tylko @ mi trochę popsuła nastrój bo leje się ze mnie znowu mega silnie :(
Ta imprezka to 30-tka mojej koleżanki. Najpierw w domu , potem przyjeżdża po nas limuzyna biała (a będzie nas ok 10), wozi nas godzinę po mieście tam oczywiście mamy % ;) a potem podwozi nas pod jeden z warszawskich klubów i bawimy się do rana :)
A za tydzień w sobotę idziemy z mężem na bal ostatkowy :)
 
Jeszcze jedna prośba- kiedyś podawałyście linka do takiej czarnej strony gdzie były podane na lata kiedy wypada now a kiedy pełnia księżyca. Czy możecie podać go jeszcze raz???

AAa też zastanawiam się nad kupnem bransoletki więc przyłączam się do pytania Gal :)
 
Witam dziewczyny
Ale Wam wszystkim zazdroszczę tych imprez i tego nawału pracy ( oczywiście pozytywnie), naprawdę. Bo normalnie doba ma dla mnie za mało godzin, praca, dom, dzieci, od czasu do czasu jakies wyjscie (wyłączjąc czas kiedy musze leżec ), lubie jak cos sie dziejje a teraz kazdy dzień taki sam. Ale nie marudze bo już niedługo wracam do normalnego zycia.
nulka, mama udanych imprez
 
nullka udanego babskiego imprezowania :))))
kate nadejdzie lepszy czas zobaczysz, tule.

ja powoli bede znikała... o 12 out.
 
reklama
Do góry