reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczyny!

Przypadkowo znalazłam Wasze forum i bardzo mnie to ucieszyło. Bowiem jak udało mi się, króciutko ale zorientować , że część z Was bardzo chciałaby mieć dziewczynkę. A jest to moje ogrooomne marzenie.
Mam dwóch chłopczyków Filipa 7 lat i Jasia 2 latka. Nie muszę zapewne pisać , że Jasiu miał być dziewczynką :-). Kiedy urodził się Jasiu byłam na 100 % pewna, że była to moja ostatnia ciąża. Ale sen o córeczce nie daje mi wytchnienia i co raz częściej myślę o postaraniu się o 3 dzieciątko. Obawiam się tylko mojej reakcji jak się okaże , że jest to kolejny chłopczyk. echh. No i mój wiek trochę mnie zastanawia. No ale podczytałam Was i pewne metody planowania płci znałam ale o co chodzi z tym PH i paskami ? Proszę dziewczyny wyjaśnijcie mi to . I wszystkim Wam życzę aby Wasze plany co do płci się spełniły. :-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Przypadkowo znalazłam Wasze forum i bardzo mnie to ucieszyło. Bowiem jak udało mi się, króciutko ale zorientować , że część z Was bardzo chciałaby mieć dziewczynkę. A jest to moje ogrooomne marzenie.
Mam dwóch chłopczyków Filipa 7 lat i Jasia 2 latka. Nie muszę zapewne pisać , że Jasiu miał być dziewczynką :-). Kiedy urodził się Jasiu byłam na 100 % pewna, że była to moja ostatnia ciąża. Ale sen o córeczce nie daje mi wytchnienia i co raz częściej myślę o postaraniu się o 3 dzieciątko. Obawiam się tylko mojej reakcji jak się okaże , że jest to kolejny chłopczyk. echh. No i mój wiek trochę mnie zastanawia. No ale podczytałam Was i pewne metody planowania płci znałam ale o co chodzi z tym PH i paskami ? Proszę dziewczyny wyjaśnijcie mi to . I wszystkim Wam życzę aby Wasze plany co do płci się spełniły. :-)

witaj Karola, jeżeli pragniesz dziewczynki to dobrze trafiłaś, dużo nas tu jest. Najlepiej jakbyś mogła poświęcić trochę czasu i poczytać forum wstecz, jest tu naprawdę dużo informacji. Taka mała encyklopedia na temat planowania płci.
 
dzień dobry :)

młody miał dziś bal w przedszkolu, wyszalał się, a teraz już w domku siedzimy. Zaraz kawkę na mleku sobie zrobię, Mati siedzi i układa puzzle...czas na relaks:cool2:

Piranha
no coś mi się wydaje że owulka sobie wolne zrobiła.. dziś tempka nadal niska, do tego podbrzusze mnie pobolewa..więc chyba @ się zbliża
Daria ale fajniutka fasolka, niech wyrośnie z niej fantastyczny człowieczek:happy2:
no i super że u lekarza tak serdecznie, konkretnie..miałaś tyle obaw, a tu miła niespodzianka :happy2:
Czarodziejka no to masz szał ciał z chłopakami w domu :-D
MissBella &&&&&&&&&&&&&&&& pięknie sie zapowiada:tak:
Kinga i w sumie dobrze, bez stresu, bez wykresu...co ma być to będzie;-)

Kinga Gal Piranha za 3go marca ...HIP HIP HURAA, powodzenia

Gal żeby zacząć nowy cykl wchodzisz na swój cykl, klikasz obserwację i tam na górze w prawym rogu jest znaczek @ klikasz i nowy cykl się robi....

a ja właśnie sobie zamieszałam, bo chciałam sprawdzić jak zrobić nowy cykl...i zrobiłam sobie nowy, teraz będę obczajać jak wrócić do stanu byłego:rofl2:

buhahah...do tego właśnie doczytałam że Kinga już ci podpowiedziała jak zrobić nowy cykl:rofl2:

Tusia hehe WINNY WINNY, to teraz już z górki. U mnie ph po Panu O też wzrasta:-D

Jagienka Laura ślicznotka, superowe te minki śmiechowe :happy2:
 
witam was babeczki :-)
Jagienka jaka slodka ta twoja corunia:-) :tak: i z ciebie tez fajna babeczka ;-)
Missbella wykres obiecujacy. trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
Daria
mam nadzieje ze tez bede mogla pokazac w tym roku taka sliczna fasoleczke ja twoja :-) super wiesci!
 
ja teraz mam wizytę 6 marca mialam przyjsc za 2 tygodnie ale akurat z polski wroce to lekarka ma urlop i dopiero tak pozno ale mowi jak by cos nie tak to mam zadzwonic a mnie przyjmie :)

w ogole jak porownalam z Nadii usg z 9 tygodnia a ta ciaza to tu juz takie duze jest a z Nadia taka mala kropeczka byla :)
mama do mnie mowi ze chyba bedzie chlopczyk bo tak duzo jem i te mdlosci ;p
 
Jagienko ale ta twoja "myszka" jest cudna i jaka juz duza dziewczynka...pączus przekochany. wielebiam u dzieci takie pucusie:)
Musisz miec wiele radosci ze swoich dzieci... dziewczynka po dwoch synkach to taka odmiana...slodka odmiana:)))) pieknie..:)

Patrysiak - ja tez u Ciebie przeczuwam ze bedzie dziewczynka...jakos tak mi pasuje!!!! Od poczatku widze u Ciebie corcie:))))

Karola Witaj:)))
Trzymam Kciuki zebys sie doczekala corci:) no ale jak pisza dziewczyny, musisz nieco nadrobic w temacie:)

Truskaffka- nie jest najgorzej...jakos dzien mija spokojnie...a moze normalnie jak przystalo na moje dzieci...raz sie dra raz kochaja..:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry