reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
patrysiak, mnie też w tej ciąży ciągnie czasem na fastfoody (dziś chyba skuszę się na gyros :-D), na szczęście na razie mniej na plusie jak w poprzedniej ciąży (a wówczas przytyłam sumarycznie 10 kg). To możesz pomnik postawić jeszcze we Wrocku :-D gdyż też mam przeczucie, że będzie śliczna córeczka :-)

Jagienko, prześliczna i przesłodka ta Twoja Laurunia, nic tylko wycałować te słodkie pampuszki!!! A z Ciebie przepiękna mamusia!!!

Karola, witamy! Cofnij się trochę do tyłu i tam jest podanych tyle dziewczynkowych tricków, że jak to zbierzesz razem do kupy to będzie córcia na ponad 90% :-) ...mam zamiar te wszystkie wskazówki pozbierać i powklejać w jeden poradnik o planowaniu płci, tylko czasu brakuje ale jak wygospodaruję dłuższą chwilę to się tym zajmę :-)

truskafffko, niech już wypadnie @ to może następny cykl będzie już lepszy i bez temperaturowych psikusów :-)

Daria, raczej mówi się, że mdłości to przy dziewczynce (sprawdziło się mi, siostrze, koleżankom i żonie kuzyna :-)) gdyż jest wówczas o 20% wyższe stężenie hCG.
 
Witam was dziewczyny.Jestem teraz w 23dc i mam takie ojawy:
temp cały cza 37 i więcej
sutki powiększone
coś mnie mdli
Robiłam już test ale wyszedł negatywny.
owulkę miałam w 14dc.
Co o tym myślicie?
Pozdrawiam was cieplutko.
 
merylin, jeszcze dość wcześnie na test (jest dopiero 9 dpo a u mnie dopiero w 12 dpo test 10 mIU/ml pokazał cień cienia kreski widoczny pod światło) ale trzymam mocno kciuki za finałowe 2 kreski
t2014.gif
. Zrobiłabym test 10 mIU/ml w sobotę ...szkoda, że nie masz wykresu gdyż wtedy z jego kształtu można czasem coś podejrzewać :-)
 
Dziewczyny jestem czytam i nadrabiam Was już 2 tyg. ale tak dużo piszecie że znowu mam ponad 50 stron do nadrobienia :( a chce być na bierzaco. Czytam Was wieczorami a mąż mi mówi że chyba kogoś mam w tym internecie bo ciągle tel w ręku i czytam czytam czytam a on nie wie co i snuje domysły ;)

TAk na szybko dziewczyny Kinga mama GAl (nie wiem jak inne dziewczyny bo nie doczytałam) nie udało się ale napewno przyjdzie ten czas na każda z WAs i zobaczycie w końcu te wyczekane II

PIranha super że 100% córeczka i że dobrze się rozwija :)
JEśli chodzi o badania w 7dpo to nie robiłam bo jakiś dziwny ten mój cykl :( hormony szaleją i niby dwa dni test owu był pozytywny to potem jakoś konkretnego skoku nie widać tylko góry i doliny. Co sądzicie o tym moim wykresie?
CZy jest możliwy cykl bezowulacyjny kiedy test owu pokazał pik LH?????

Któraś pisała z Was pytanie do mnie o Lady Comp ale nie pamiętam która - ja jestem mega zadowolona i nie rozstaje się z nim na krok. JEst spora kasa ale to była dobra inwestycja. Używam go od marca 2010

Dobra lecę z Julkiem na angielski a wieczorem będą dalej nadrabiać ;)
 
Piranio tak właśnie zrobie.
Mam nadzieje że to nie jakieś urojenia,bo moje sutki zamieniły się w super SUTY.
Proszę was dziewczynki trzymajcie kciuki za II kreseczki i małą królewnę.
PLISS
Pozdrawiam was wszyskie i trzymam kciuki w szczególności za niepokonaną Mame i nieugiętą Gal:-)
 
nullka, właśnie miałam dziś wywołać Ciebie do tablicy :-) Jest możliwe, że test owu wyjdzie pozytywny a do owulki nie dojdzie, test pokazuje jedynie pik LH a ten pik może nie wywołać owulacji. Dopiero na podstawie wykresu można wnioskować czy doszło do owulacji. Według mnie owulka była w okolicy 13 dc - jest spełniony warunek skoku (jedna z 3 temperatur (ta w 15 dc) jest wyższa o 0,2 od najwyższej z 6 temparatur przed skokiem), temperatury utrzymują się potem na wyższym poziomie. Jednak wykres nie wygląda zbyt "progesteronowo" i szkoda, że nie robiłaś tego badania ...ale co się odwlecze to nie uciecze :-), razem z progesteronem zrobiłabym w przyszłym cyklu test czynnościowy na prolaktynę gdyż bardzo często to właśnie PRL obniża nam progesteron.

merylin, w sobotę od samego rana masz zarezerwowane moje kciuki i czekam na fotkę ślicznych 2 kresek na teście :-)
 
Gal kobieto kochana ziółka doszły, całe i zdrowe:-D Jeszcze raz dziekuję bardzo:-) Zacznę pić jak dostanę @, tak? Chociaż szczerze mówiąc chciałabym żeby nie były mi już potrzebne i żebym mogła je odesłać innej potrzebującej. Ja jeszcze na poczcie nie byłam ale może jutro tam zawitam także zaraz po weekendzie przesyłka do Ciebie dojdzie.

Miłego wieczoru :)

mama gdzie Ty się podziewasz??? ile można na Ciebie czekać?? nie zajrzałaś nawet rano powiedziec "dzień dobry" a ja już się przyzwyczaiłam, że obie jesteśmy najwcześniej na bb :-)
 
Ostatnia edycja:
Pirania , to ja tak znów trochę namieszam i powiem Wam że w zadnej ciąży nie wymiotowałam , nawet mnie nie mdliło , ale ja może jakaś inna jestem albo co:errr:
 
reklama
Bella jestem i mam Was na oku:))) hahahaha





to moje oczka -rzęsy ;))

po nocy nic nie odpadło ,spałam normalnie wiec jest si.


Gal zioła chyba doszły bo o 14.00 miałam listonosza-zostawi awizo...jutro rano odbiorę .
dziękuję bardzo!!!

Merylin mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie..

Bella a co Ty tak szalejesz z wykresem :):):) zaciskam z całych sił kciukasy :):)
i dorzucam jeszcze &&& od Bono :):)On tak życzliwy wszystkim ;))


pozdrawiam serdecznie babeczki ;))
 
Do góry