reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
patrysiak ja w pierwszej ciazy jadlam sledzie sledzie i sledzie;d a pozniej ciagle slodycze;/
a teraz narazie na wszystko mam ochote ale zaraz mnie odrzuca jedyne c dobrze przyswajam to warzywa i owoce :)
nie sugeruj sie dieta mama mi mowila ze z kazda z nas jadla cos innego :-)z jedna ochote miala na ogorki z inna na slodycze a z inna wszystko mieszala :) a ma 3 corki
 
mnie teraz odrzuca do jedzenia ale znowu ciagle jestem glodna juz nie wiem co jesc zeby zaspokoic głód:dry:na sniadani mogla bym zjesc tone ale probuje nie duzo po pozniej mam dlosci ale za chwile mi w brzuchu burczy jest katastrofa;/teraz zrobilam salatke z warzyw i wcinam:)
 
kosmo a dla ciebie cos mam na pocieszenie :)
moja kolezanka caly czas byla pewna ze ma syna a urodzila dzis corke :-)i wszyscy w szoku;d
 
mnie teraz odrzuca do jedzenia ale znowu ciagle jestem glodna juz nie wiem co jesc zeby zaspokoic głód:dry:na sniadani mogla bym zjesc tone ale probuje nie duzo po pozniej mam dlosci ale za chwile mi w brzuchu burczy jest katastrofa;/teraz zrobilam salatke z warzyw i wcinam:)

ale przynajmniej jesz zdrowo jeżeli warzywa i owoce. Ja to wcinam meteczki i pasztety, a jak czuje gdzieś zapach niezdrowych fast foodów to normalnie leci mi ślinka. A muszę uważać na kilogramy, w poprzednich ciążach bardzo dużo tyłam, teraz chciałabym w miarę możliwości kontrolować moją wagę. Tym bardziej, że starszym Paniom, do których grona się zaliczam niełatwo zrzucić kilogramy:-p
 
jak tam Twoja Laurunia? Może kiedyś wstawisz jakąś fotkę, jak znajdziesz chwilkę?
a tak w ogóle jak już ochłonęłam po tej wczorajszej wizycie, to zastanawiam się czy to tętno dziecka 171, nie jest za wysokie?! Poprzednio miałam tak 140, 150 i wydaje mi się, że to jest norma. Jak jest u Was? Piranho, Kosmo, Kate- wy jesteście teraz w ciąży, pamietacie tętno Waszych dzieciaków?

Jasne,jedno z mamusią :-) wstawiam teraz-wieczorem wykasuje ;-) mam tylko ze Świąt,ostatnio jej nie rozbiłam przez ta ospę,jak cyknę cosik bierzącego to na pewno się pochwalę :-p
Jeśli chodzi o tętno to z Laurunią miałam jak Piranha,przedział od 120-170 wiem na pewno bo często miałam ktg :tak:

Jagienko...kurcze jak ten czas leci...Twoja Laurusia zaraz pol roczku bedzie miala...jesooo szok!!!! Siada juz?Musi byc meeega urocza?
a JAK CHLOPCY? zdrowi?..

Oj,leci..kluska jeszcze nie siada,czasem ją sadzam na kolanach ale nie za długo bo się "kuli",jeszcze nie jest gotowa. A urocza jest :-) już nie gaworzy a krzyczy i piszczy :-p zwłaszcza jak chce "zagadać chłopaków :rofl2: muszę ją nagrać i Wam wkleję-ubaw po pachy :-D
Chłopcy (tfu,tfu!) zdrowi,ja czekam na mężusia...jeszcze równo trzy tygodnie....
 
Ostatnia edycja:
Ale śliczna, a te zdjęcia z kokardką the best!! Ale ci zazdroszcze, oczywiście w takim pozytywnym sensie. Ale kluseczka rzeczywiście jest:-) karmisz ja tylko piersią czy już je coś innego?
 
Tylko pierś ;-) wszystkie moje dzieci tak wyglądały :-D teraz walczymy o cokolwiek innego ale nic nie spotkało się jeszcze z jej aprobatą,nie poddaję się jednak,pomalutku będziemy rozszerzać dietę,na razie wszelkie próby kończyły się łyżeczką,dwoma a później buzia w "dziubek" i odwracanie główki...
Nie zazdrość,zobaczysz że nosisz pod serduszkiem dziewczynkę,jakoś to czuję :tak:
 
Obyś miała rację!! A jak się okażesz dobrą proroczką (chociaż to chyba męska profesja), to pojadę do tej norwegii i postawię ci mały pomniczek:-)
 
reklama
Do góry