reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranho dziękuję, wydrukowałam sobie Twój wykres żeby miec jakieś odniesienie i porównanie.

Kinga ja też tak myślałam jak Ty zanim zaczęłam mierzyć tempke, wydawało mi się, że to za bardzo upierdliwe, poza tym jestem śpiochem a codziennie wstaje o 5.20. Jednak z każdym dniem idzie mi to sprawniej, budzik nastawiłam tylko 6 min wczesniej i mierząc tempke jeszcze sobie drzemię. Naprawdę nie jest tak źle jak mi się wydawało:-)
 
reklama
Kinga ja też tak myślałam jak Ty zanim zaczęłam mierzyć tempke, wydawało mi się, że to za bardzo upierdliwe, poza tym jestem śpiochem a codziennie wstaje o 5.20. Jednak z każdym dniem idzie mi to sprawniej, budzik nastawiłam tylko 6 min wczesniej i mierząc tempke jeszcze sobie drzemię. Naprawdę nie jest tak źle, radzę spróbować
biggrin.gif
wiesz no niby tak.. ale ja mam teraz FULL pracy wiesz, robię projekty w domu siedzę czasami do 1 w nocy albo i dłużej. jestem wykończona a wstaję o 5 rano aby przygotować laptopa i wgrać wszystko na świeżo. wyjscie z psem itd już potem wiadomo człowiek sie nie kładzie. Wiec zobacz ile ja sypiam?
Mam testy owu wiec bede robiła w tym cyklu tak jak mi piranha doradziła. :tak: mierzenie temp nie jest moim priorytetem w staraniach ale pewnie jak mi sie zluzuje robota i do tego czasu nie zaciążę to jeszcze sie pobawię w pomiary. Pozostaje mi jeszcze badanie szyjki i obserwacja śluzu co też jest pomocniczę i nie muszę tego robić przed wstaniem z wyra heheh
 
Daria, super, że wszystko ok u Ciebie. A dała ci coś na te Twoje mdłości?

nic mi nie dala bo powiedziala ze jak sa mdlosci tzn ze dziecko sie dobrze rozwija ...
 
juliana, prolaktynę najlepiej sprawdzać w fazie lutealnej (wtedy jest wyższa) i najlepiej również po obciążeniu - sama zobacz, że u mnie i u Gal PRL spoczynkowa wygląda niewinnie a w hormonach miesza nam ta po obciążeniu. Progesteron sprawdzasz w okolicy 7 dnia po owulacji (mniej więcej w połowie fazy lutealnej, wtedy jest najwyższy), panie w laboratorium często zakładają, że owulka jest w 14 dc :-) Późno masz te wyniki, będziemy jutro trzymać kciuki!
 
Daria- piękna fasoleczka!

Kinga85- możesz mnie wpisać z data testowania 3.03.12

Piranha- jakies mam zaćmienie i nie pamiętam jak w zeszłym miesiącu dodałam nowy cykl, podpowiedźcie!
 
Gal, testujesz zatem w ten sam dzień, w który Kinga i w który ja mam kolejną wizytę :-) Co do nowego wykresu to ja już nie bardzo pamiętam jak to było ale na pewno dziewczyny doradzą!
 
Kurcze jestem 3 raz w ciąży a mam wrażenie, że już nic nie pamiętam. Wiem, że nie wolno jadać serów pleśniowych i tatara. A takie rzeczy jak pasztety lub metki? Ja to lubie takie świnstewka, nie wiecie czy mogę to jeść?

Miałam to samo ;-) mi lekarz powiedział że można wszystko,tylko z umiarem :tak:
Sama np do 16tc jadłam praktycznie dzień w dzień razowy chleb z łososiem wędzonym i ogórkiem kiszonym bo była to jedna z niewielu rzeczy które tolerował mój żołądek, dopiero po czasie dowiedziałam się ze to jest "surowa" ryba bo wędzona na zimno i niebezpieczeństwo listerii :szok: przeraziłam się nie na żarty,zrobiłam sobie nawet badanie w kierunku tej bakterii,na szczęście nic się nie stało ale już do końca ciąży wolałam unikać wszelkiej surowizny :no:
Pasztety i metki jadałam od czasu do czasu :tak: tatara już nie.
A sery pleśniowe polskie z tego co wiem są robione z pasteryzowanego mleka więc jeśli lubisz to nie musisz sobie odmawiać :-)
 
Gal testujesz ze mną tym razem! :tak::-) i Piranha ma wizyte no prosze! :-) 3 marca oby szczęśliwie

GAL co do nowego cyklu to musisz w danym dniu kiedy dostałaś @ wcisnąć ten znaczek właśnie i wtedy wskoczy ci już następny cykl. :happy2:

juliana 3mam kciuki za dobre wyniki! a Ciebie na kiedy wpisać z testowaniem? 6marca??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej babeczki.
Daria ?Patrusiak super wieści :-)

a ja ogłaszam ,ze mam winowajce swoich siurków :-D
prosze oto on


ph.zmierzone 5min.po panu ''O''
a tak codziennie mierze i jest 4,4/5,0
a to jest chyba 6,5 albo i 7,0??????
jakaz była moja mina

jak to zobaczyłam.
po pierwsze,ze to jest prawda z tym ph.po drugie,ze nie jestem inna i na mnie paski tez działają.
 
reklama
tusia, no proszę, winowajca złapany na gorącym uczynku :-D ...czyli staranka bez pana "O" i będzie córa :-) A w okolicy owulki pH Ci nie rośnie?
 
Do góry