reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal, nie ma za co kochana! Kiedy moja PRL szalała to @ były dość skąpe ale za to strasznie rozwleczone w czasie, prolaktyna często powoduje bardziej skąpe miesiączki. Co do endometrium to za jego rozbudowę odpowiedzialne są i estrogeny (powodują jego pogrubienie) i progesteron, progesteron w fazie lutealnej powoduje tzw. sekrecyjną przemianę endometrium, w której m.in. zachodzi obfite unaczynienie umożliwiające implantację zarodka. U Ciebie progesteron był słabiutki, stąd pewnie endometrium zostało słabiej unaczynione i @ jest bardziej skąpa.

juliana
, oczywiście trzymam kciuki by wyniki były idealne! &&&&&&&&&&&&
 
reklama
Juliana - kciuki trzymamy oczywiście&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha- no niezłych rzeczy się dowiaduję! Skad Ty to wszystko wiesz, powinnaś być lekarzem!:tak:
Czy w takim razie ja w tym cyklu bez bromka mam szanse na ciąże, a co dopiero na dziewczynkę, jak u mnie ten progesteron słabiutki? Tak szczerze, to mi się już nie chce nawet tej diety trzymać skoro szanse marne! W zeszłym m-cu tak się namęczyłąm z dietą, supałmi i irygacjami i starankami o 5 rano, itd i poszło to na marne , że w tym nie chce mi się już tak starać:tak:

Piranha- odpiszesz jak będziesz mogła, ok?

A ja też już się kładę do łózka , bo brzuch mi dokucza. Dobranoc wszystkim!
 
Gal, to żeś mi przed spaniem komplement walnęła! :-) ...dzięki kochana! :-) Pewnie, że masz szansę w cyklu bez Bromka, mi się udało z samą witaminą B6 (no i jeszcze dupkiem) więc i Tobie na pewno też się uda (najważniejsze, że nasze prolaktynki spoczynkowe są grzeczne i PRL nam miesza tylko jak nam adrenalinka podskoczy :-))! ...a ilość progesteronu w organizmie to tylko mały ułamek w planowaniu, poza tym jestem pewna, że witamina B6 w dawce 100 mg szybko Ci ten progesteron podwyższy.

Też już uciekam, dobrej nocki wszystkim życzę!
 
witam was
Ja na moment bo zaraz lece do pracy. Odezwe się dziś z firmy bo mam mniej roboty.

Udanego dnia for all :))


Gal dostałaś okres? jak mam cie wpisać na liscie teraz? kiedy kolejne testowanie bedzie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
5240__1SZCZ-(25).jpg

Witam porannie
Nadia - ale piekny fasoluś:)))) Cudo...i z tym badaniem 12-14tc to Piranha dobrze pisze:) to wazne badanie:)

Patrysia - piekne wiesci...pewnie na nastepnym usg poznasz juz plec...:)
Miss Bella - ale masz cudny wykres!!!! wow jakie loty...oby tak dalej.

A ja dzis z dwojka bo malz pojechal o 4 rano w delegacje...no i nie zawiozl macka do przedszkola....
Od razna juz daja znac o sobie:) To bedzie aktywny dzien cos czuje:)
 
reklama
Do góry