reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny obiecuję poprawę z cyklem tzn założe sobie na tej stronce ale od następnego cyklu bo coś ostatnio pomieszałam:-p Mam nadzieję, że wyraźna ta moja karta proszę o interpretację:-) buziaki i do usłyszenia
 
reklama
jestem..znowu mi bb szwankuje...nie moge zjechać enteram na dół tylko znów wszystko w 1 linii.........LOR no poszła troszkę w górę ta tempka ,ale coś leniwie ...oby jutro wystrzeliła..będę miała lepszy humor....a Ty jak tam-samopoczucie oki czy już mdłości ,zawroty głowy i inne cuda Cie dopadły:)??NOEMI witaj..no wykers póki co masz obiecujący....MONICO mam nadzieję ,że kobieca intuicja;)))PATRYSIA* cześć kobietko:))PIRANIA potwierdza to co powiedziała ta babeczka-2 dzieci z różnicą 2 lata to super sprawa...na początku może być róznie(u każdej inaczej) ale ogólnie tak własnie jest-oni bawia się razem...mają swój świat-typu zabawy w sklep czy dom....a ja przez to masę czasu dla siebie i dla Was:))
 
Beato gratulacje :-)
Z_okazji_narodzin_crki.gif
 
Bettsie jeśli owulka była blisko tej owu u Jonasa to na 100% dziewczynka.Czasami w Jonasie pokazują się 2 owu w jednym miesiącu wtedy też może być pól miesiąca dziewczynka a drugie pół chłopiec.Ja tak nigdy niemiałam.
Dziewczyny,tak chwaliłam sobie te testy lh z apteki a teraz to jż niewiem.Testuje od 10 dc i są raz bardziej widoczne a czasami prawie wogóle.Dzisiaj 13dc i rano wyszły dwie wyraźne,ale nie takie tłuste krechy.Teraz to już nic nie wiem.Zobaczę wieczorem.Jeśli jutro będzie owu to jakie mi powinny wyjść?
 
Witam się popołudniowo :-)

Beatko
mega gratulacje dla Ciebie !!!!

U mnie nic się nie dzieje ale czytam Was na bieżąco. Od wczoraj łykamy z M wit. B-Complex. Tempki dzisiaj nie zmierzyłam bo jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam i nie nastawiłam budzika żeby dzwonił mi też w weekend. Dni płodne zbliżają się wielkimi krokami a ja jestem jakoś dziwnie spokojna, chyba sobie trochę z tym wszystkim odpuściłam, nie liczę, nie obmyślam co i jak. Może to i dobrze...

Życzę wszystkim miłego, sobotniego wieczoru :-)
 
Merylin ja jak mam test owu pozytywny to ta kreska testowa jest mocniejsza od kontrolnej i to prawie od razu nie muszę czekać 5minut;)
ale jak Twoja kreska testowa bedzie taka sama(nie musi byc ciemniejsza) jak kontrolna to też test jest pozytywny.
najlepiej testy robić w południe..miedzy 13 a 17.00 i na 2 h przed testem nie pić...
&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie ;)

Tusia cześć babeczko-nadrabiaj ,nadrabiaj :):)

Daria cześc -jak samopoczucie ??? podeślij trochę ~~~~~~~~~~~~~~ co?? :)

Bella cześć ,no i git ,że spokojna jesteś ;))
damy radę zobaczysz i do nas bociany przylecą -wiosna juz niedługo:):):)))
 
ach dzieciarnia ciagle cos chce :angry: starszy tez ma ferie.kto je wymyslił
Mama jak zrobic na wykresiku zeby były te czerwone linie?

Piranha mam takie pytanie na tym in Ginter czy jak to sie pisze,jakie były wyniki w skutecznosci tej metody
dziewczyn planujacych córki ?????????? czy duzo jest dziewczyn u których pomimo zastosowania się to tych zaleceń urodził sie z tego synek?
 
reklama
Tusia ja będę miała ferie od 11 do 26lutego ...mam nadzieję ,że pogoda dopisze i coś da się z dziecmi porobić...

a co do wykresu to jak juz będziesz miała skok np w srodę to cofasz sie do wtorku i tak w ustawieniach masz ZAZNACZ I FAZĘ CYKLU lub GRANICA WYŻSZYCH TEMPERATUR
jak zaznaczysz granicę w.temp. i zrobisz ZAPISZ to samo sie naniesie na wykres ;))
 
Ostatnia edycja:
Do góry