reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05- starszego synka wysłalismy wtedy na pilne zakupy, a młodszemu właczylismy bajkę, ech...

Kosmo- myslę o Tobie i jestem cały czas z Tobą, naprawdę.........
A mój straszy synek, to pragnął tylko brata i nawet nie wiesz, jaki był szczesliwy, że jego marzenie się spełniło, :-), siostry nie chciał.........

Na razie, jadę na zakupy.
 
reklama
Mama05, jutro pewnie tempka będzie jeszcze wyższa skoro w okolicy 7 dpo jest najwyższy poziom progesteronu, najważniejsze, że wykresik nie jest już taki liniowy - to oznacza, że hormony bardziej szaleją. Zerknij choćby na 1 na górze wykresik ciążowy mamo.tato - Artykul - Poka�, w pierwszej fazie linia powinna być na poziomie 36,6 jak u Ciebie, do 7 dpo tempki nie przekroczyły ani razu 36,8 i też był lekki spadek po drodze. Ja tempki mierzyłam o 7:30 i też pamiętam, że zawsze wyczekiwałam na ten moment, bez budzika budziłam się już punktualnie o tej godzinie :biggrin2:

Gal, WOW, ale akcja i poświęcenie, aż się czuję winna, że to przeze mnie! :-D A to, że było sucho po irygacji to bardzo dobrze, trzeba było jeszcze Sylk zaaplikować (a może przetestuj jeszcze ten olej Canola?) ...chyba, że podnosi on Ci pH. A 2 godziny leżenia wystarczyły na 100%, najczęściej zalecają poleżeć pół godzinki. A ten Twój spadek to prawie żaden spadek, pewnie jutro tempka będzie wyższa. Gal, nie ma za co kochana, dobrze, że wczoraj sobie poodpoczywałaś, forum przecież nie ucieknie a starając się o dzidziusia musisz być wypoczęta! :biggrin2: Trzymam z całych sił kciuki by tym razem O+12 wypaliło! &&&&&&&&&&&&&& (pewnie było więcej jak 12h ale w tej metodzie zalecają starania do 20h, ostatnio na in-gender jedna dziewczyna chwaliła się, że zaszła w ciążę w wyniku O+24, nikt nie chciał jej wierzyć! :-)).

Kosmo, dzięki kochana, strasznie mnie to pocieszyło! W sumie Krzysiu od jakiegoś czasu (odpukać!) nie histeryzował i nie buntował się ale problem mam taki, że on niczym sam się nie zajmie na dłużej jak 2-3 minuty, ciągnie mnie wszędzie za rękę i wszędzie musi być mamusia, ostatnio nawet jak z tata się bawił to musiałam siedzieć obok, jak wychodziłam z pokoju to wybiegał za mną, łapał za rękę i ciągnął mamę-uciekiniera z powrotem bym patrzyła się jak bawi się z tatusiem :-D ...no i potrafi być dość marudny, chodzi i wyje :-D (ale ja podobno też taka byłam w jego wieku :-D). A propos preferencji dzieciaczków co do płci rodzeństwa to mój Krzysiu jeszcze nie umie mi tego powiedzieć ;-) ale siostry synek twierdzi, że chciałby braciszka :-D
 
jestem..byłam na małych zakupach i zatankować auto..teraz dzieci i Tom z Bono na spacerze a ja biore się za obiad.

Pirania no faktycznie ten wykres nie powala a jednak ciążowy ;)
no to czas oczekiwania na jutrzejszą temkpę...wiesz co-to jakas masakra bo tak-rano mierzę tempkę widze co i jak i już myslę jaka bedzie jutro i ..czekam aż znów pójdziemy spać,żeby znowu mierzyć ...
dzis zmierzyłam 2 razy bo klasycznie o 6.30(dziś 6.27 hahahaaa bo tak sie obudziłam-też bez budzika;)) była 36,85.. poszłam dalej spać i obudziłam sie o 8.30 i zmierzyłam to była już 37.0


no ,ale nic to ...witaminy łykam Tom też i jeśli teraz nie wyjdzie to o kolejne tygodnie wiecej witaminy łykamy i juz wtedy musi sie udać...teraz miałabym termin na połowę października..poszłabym urodzić jak dzieci będą w szkole :))
jakoś nie wiem czemu ,ale listopad mnie depresyjnie nastraja i nie chciałabym w tym m-cu rodzić ..cały czas pada ...

a wogóle to dzis mam wiecej mlecznego śluzu..nie jakoś powalająco ,ale jest..
 
Jestem z zakupów, a Piranha- to dobrze, ze tak poradziłaś, szkoda, że Ciebie nie było jak o 5 rano, trzeba było podejmować decyzję:-D, wogóle to powinnam mieć z Tobą stałe łącze;-):-D, to może coć by wtedy z tego wyszło:-D
 
Gal chciałam Ci komentarz pod wykresem napisać ,ale coś nie mogę ..
to napiszę tu ,że mega &&&& zaciskam i jestem z Tobą!!

mąż wrócił ze spaceru z ekipą...teraz odtajają u góry:):)))
gorące kakao i grają w chińczyka..Bono padł :)
 
Hej Hej!
Na poczatek mega dobre wiadomosci :
Hania sie urodzila dzis o 9.43 SN. Wazy 4360 i rodzila sie z raczka przy glowie.Pewnie latwo nie bylo ale ma 10punktow wiec jest super. GRATULUJEMY!!!!!!!!!
No to teraz kolej na mnie;-) lub Monike.
Mama i Kinga widze ,ze macie zamiar jako pierwsze dumnie zastapic rozdwajajace sie ciezarowki:tak: Bardzo obiecujace te wykresiki.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gal no to jak tak sucho bylo to dobrze dla zenskich plemniczkow. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja czekam na malzonka bo jest w pracy do 14tej a potem idzie z dziecmi na sanki. Moze tez sie przejde troche z nimi.
 
Aneczka !!!!!
jakie piekne wieści nam przyniosłaś ;)))

Beatka gratuluję kochana -jesteś potrójną mamą i masz już swoją Hanie ;)))
mega uściski dla Was!!!!


Aneczka dzięki za &&& no mam nadzieję,że uda mi sie zastąpić którąś z Was ;)
a za Twój poród &&& zaciskam!

my po obiedzie..ja kawa-to znaczy mleko z kawą :))
mąż wziął dzieci i psa na półgodzinny spacer poobiedni.
zimno jak byk,ale słonko świeci ..
 
reklama
Do góry