reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria, a jaka była poprzednia ciąża? Ja drugą ciążę zniosłam znacznie gorzej, mdłości miałam 24 godziny na dobę do 16 tc (na szczęście wymiotowałam tylko raz - finałowo i na zakończenie w 16 tc :-)), pierwsza była bezobjawowa.

Aneczko, ja do końca ciąży jeździłam samochodem. Jeszcze tylko "chwilka" i już niebawem przytulisz do siebie Ninkę!
 
reklama
w pierwszej ciazy to ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy ani po wygladzie ani po zachowaniu:-)
a w tej t bede jak slonica wygladac :-pjak bede tyle jadla :-)
najbardziej sie boja jak zniose podroz do polski;/
oby sie obylo bez Zobacz załącznik 430966
 
Ostatnia edycja:
Juz mi troche przechodzi ten dol;-) Dziekuje za wsparcie, kochane jestescie.
Matko ogladam "proste dania Nigela Slatera" wlasnie pokazywal duszone gruszki z orzechami i serem gorgonzola. Slina kapie mi na brzuch normalnie:szok: Mniaaaam
A teraz beda pieczone ziemniaczki z kozim serem. O niee! ten program mnie zabije:-D
 
jestem na chwilę jeszcze ..

Pirania nooo ,żeś posta wywaliła-hahahaaa nasza Ty kochana :))
mam nadzieje,że i na mnie w końcu jak trzeba zadziałają wszystkie witaminki i też będę tak narzekać jak Daria :):):)))
choć oczywiście wolałabym bezobjawową ciążę mając juz 2 dzieci.....ale ...niech będą i wymioty byle by się w końcu udało..
niedługo sex mi zbrzydnie a tego nie chcę...

Daria mówi się ,że najciężej jest przez pierwsze 12-15 tygodni więc nie ma bata -tzreba przeżyc i liczyc że potem bedzie lepiej...;)

Aneczka nooo to super,że dół przeszedł..
ale jakby co to jesteśmy tu i będziemy wspierać :)

Jagienko witaj ...mam nadzieję ,że u Ciebie juz po ospie??
 
Piranho bardzo mnie to cieszy, że B-Complex czyni takie cuda. My z M bierzemy od wczoraj, ja 2 razy dziennie a M łyka jedną tabletkę. Mam nadzieję, że będą tego efekty już niebawem :-)

Mój M opowiedział co mu się dziś śniło. Byłam w szoku. Śniło mu się, że urodziłam synka, miał śliczne blond włosy (mój M jest blondynem) a ja byłam bardzo rozczarowana, że to chłopiec, wogóle się nie cieszyłam z jego narodzin i jemu było bardzo przykro z tego powodu. Czyżby był to proroczy sen?? :baffled:
 
Ostatnia edycja:
MissBella, proroczy ale tylko w połowie :-) gdyż niebawem zajdziesz w ciążę! :-) A jak to będzie synek to zobaczysz, że będziesz MEGA szczęśliwa i zakochana w nim po uszy! ...a kolejną zaplanujesz już dziewczynkę ...z czystą premedytacją ;-)
 
Bella proroczy sen ...czyli będziesz w ciąży:))) super!
a powiedz mi Ty masz tabletki ??
bo ja mam b kompleks ,ale 100 i mam kapsułki..
czyli pół nie moge wziąć bo mi sie wysypie.

Pirania czyli jak już zajdę w ciążę to muszę dostawić od razu czy brac całą co drugi dzień??
 
mama05 mam B-Complex 50 w tabletkach, także z przełamaniem na pół nie ma problemu.

A ten sen to chciałabym żeby był proroczy i synek o blond włosach też jak najbardziej może być :-)

Właśnie popijamy winko, zaraz wyłączam kompa i mam nadzieję, że wieczór miło się zakończy apropo tego dzisiejszego snu. Już nawet na moim wykresie zaznaczyłam wieczorne sexy :-D

Oj Piranho żebyś miała rację...
 
reklama
Powiedz mi Ty jezdzilas do konca?

:no: ostatni miesiąc mąż mnie za kółko nie wpuścił,zresztą i tak ledwo się mieściłam :-D


Jagienko witaj ...mam nadzieję ,że u Ciebie juz po ospie??

No..prawie,Laurusia ma dwa upierdliwe strupki które odpadają zostawiając świeżą rankę,potem znowu robi się strupek i to samo...wszystko przez umiejscowienie-na pupie,niestety tam gdzie najbardziej drażnione są przez styczność z pieluszką :no:
Dawidek ma same strupki,parę już odpadło ale sporo jeszcze się trzyma,teraz domywam go z gencjany,cały tułów fioletowy ma :baffled:

Dziewczyny,mam problem z Laurą,zaraz skończy pięć m-cy,chciałabym rozszerzyć jej dietę ale skubana nic nie chce :confused: mowa oczywiście tylko o potrawach podawanych łyżeczką bo butelki nie ruszy...pluje kaszką,deserkami,obiadkami,zarówno domowymi jak i kupnymi..już sama nie wiem co robić,jak ją przekonać??
Trochę się martwię bo w połowie lutego będę ją musiała zostawiać mamie na ok.6 godzin od pn-pt przez 6 tygodni....
 
Ostatnia edycja:
Do góry