reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

piranho kochana tak czuje spokoj, dziwny spokoj.....hmmmmmmmmm
wczoraj bolala mnie glowa, dzisiaj tez troszke, a moj maz twierdzi ze to stres przed jutrem... nie sadze. no ale moze wlasnie u mnie teraz ten stres objawia sie brakiem odczucia tego stresu hahahah
no sama nie wiem... W kazdym razie ciesze sie ze nie swiruje, a bylam przekonana ze tak bedzie.
ja juz pisalam- dziekuej Wam za mega wsparcie i dobre slowo ale ja naprawe juz nie spodziewam sie ze uslysze tam cos co mnie zaskoczy..... Ja wiem co tam uslysze i wlasnie dlatego nie spieszy mi sie az tak bardzo, nie przebieram nogami z niecierpliwosci, nie dluzy mi sie czas.......
Najbardziej modle sie zebym kurde nie zareagowala bardzo zle- tzn zebym nie zaczela ryczec tam w gabinecie bo bedzie lipa:baffled: ;-)cos czuje ze dopiero jak wsiade do samochodu to dam uspust swoim emocjom, a potem juz tylko bedzie lepiej.....Tak mysle..

maz od paru dni nadskakuje mi, kolejny dzien robi super obiadek (dzisiaj prawdziwe spagetii carbonara wlasnej roboty)- wiem czemu to robi- on tez wie czego sie spodziewac poi usg u dlatego stara mi sie jakos umilic zycie;-)
ale wiesz co piranha? dzisiaj pierszy raz skopiowalam to co napisalas w sprawie planowania dizewczynki:szok: czyzbym podswiadomie przygotowywala sie na 3 dziecko?:szok:
 
reklama
Kosmo ja za ciebie jutro niezmiennie zaciskam kciukasy, mooooocno &&&&&&&&&&& ja dalej wierzę w twoją babeczkę (mówię szczerze).;-)
Zmykam do pracy , wieczorkiem zajrze do was. Dobrego dzionka kobitki.
 
Piranho mam nadzieję, że ten cykl będzie szczęsliwy. B-Complex zamówiony, testy owu też, wizyta u gina zaplanowana, tempka bedzie mierzona od jutra i obserwacja śluzu też będzie. Teraz tylko przytulanki muszą być w tych dniach co trzeba i powinno się w końcu udać...i sama sobie tego życzę :-)
 
Piranha super to napisałaś , nic dodać nic ująć, ekstra przewodnik dla staraczek, brawo za pomysł:-)
ja nie mogę nigdzie dostać wody destylowanej, w tesco jest demineralizowana , nie wiesz czy może być , plisss..... na pewno będę potrzebowała tych irygacji.
P.S. Sluzu mam mniej niż zawsze tego dnia cyklu i jest mętny, dobry znak,
Gal jestem bardzo ciekawa jak to u ciebie wyjdzie w tym cyklu, kciukaski....
Dziewczyny potrzebuje kciukasów za pare dni więc plisss......jak która ma jeszcze wolne ręce.

No jasne, że będziemy trzymać, daj tylko znać kiedy dokładnie. Po to tu jesteśmy
 
Agulek, a w aptece nie ma? Ja mam filtr odwróconej osmozy i leci z niego czysta "destylówka" (kH=0, gH=0, TDS=0). A z tym śluzem to bardzo dobry znak, dieta i suplementy robią już co do nich należy! :-) A moje kciuki już masz kochana zarezerwowane!

Kosmo
, no jakbym siebie słyszała przed moją wizytą, pamiętasz zresztą pewnie jak wszystkie Was zapewniałam, że na pewno córeczki nie będzie :-) Ja mam wklejone do Worda więcej swoich notatek, zastanawiam się jak tu mogę zamieścić PDF'a do pobrania ...coś wykombinuję! ...ale Ty akurat już córeczki nie będziesz musiała planować, zresztą jutro sama się o tym kochana przekonasz!

MissBella, no pewnie, że się uda, i to szybciej niż myslisz, zobaczysz!
 
Agulek na które dni cyklu sie szykujesz?i jak ph.cały czas takie samo czy sa zmiany?
Piranha nie czaje to na dziewczyne tez potas?
 
Hej cioteczki:)))
c018.gif
No wiecie co kto to widzial tyle pisac na forum?!!!! wiecie ile musialam nadrabiac:))))
Maksio spi , chalupka ogarnieta wiec mam chwilke:))

Czarodziejko moje chłopaki noszą te same imiona.:-DMusimy mieć podobny guścik.Pozdro.
A w jakim sa wieku? No i gdzie sa suwaczki....Lanie
e085.gif

W takim razie core jak bys nazwala??????


Czarodziejko zobaczysz jak mlody zacznie smigac i zrobi sie duzym kumatym chlopcem (to juz niedlugo) i wtedy Cie sie wlaczy instynkt znowu. Mam takie przeczucie:tak:
;-)
Aneczko juz Ty mnie tu nakrecaj..juz ja znam te chwyty "merketingowe":)
Moj maz to chetny a i bardzo...no ale to nie on "robi " tyle przy dzieciach co ja...byc moze gdyby chlopcy mieli po 10 lat hehe
c007.gif


A tak a propos wieku to ja się tu czuję jak emerytka:no:
No wiesz co cioteczko...37 lat to w kwiecie wieku jestes...a menopauza dzieki ciazy odsunie sie w czasie..
ja przy moich dzieciach mam ciągłą menopauze..i wieczne uderzenia gorąca..wystraczy ze trzeba ich ubrac i juz mam poty albo jak mnie wkurza to cieplo tez wali ale w mózg:)))
c008.gif
i take to zycie:)


dziewczyny czy pilujecie cytologi co rok ?czy robicie co trzy?

?

Tusia ja cytologie co pol roku robie...przy okazji gin syski mi mietoli czy jest ok
t1535.gif



Najbardziej modle sie zebym kurde nie zareagowala bardzo zle- tzn zebym nie zaczela ryczec tam w gabinecie bo bedzie lipa:baffled: ;-)cos czuje ze dopiero jak wsiade do samochodu to dam uspust swoim emocjom, a potem juz tylko bedzie lepiej.....Tak mysle..

maz od paru dni nadskakuje mi, kolejny dzien robi super obiadek (dzisiaj prawdziwe spagetii carbonara wlasnej roboty)- wiem czemu to robi- on tez wie czego sie spodziewac poi usg u dlatego stara mi sie jakos umilic zycie;-)
ale wiesz co piranha? dzisiaj pierszy raz skopiowalam to co napisalas w sprawie planowania dizewczynki:szok: czyzbym podswiadomie przygotowywala sie na 3 dziecko?:szok:

Kosmo- nie bój żaby, bedzie dobrze...ja takze wciaz wierze u Ciebie w core!!!!
Kurde jak mysle o Twoim usg to sie zaczynam denerwowac...udziela mi sie to wszytsko...zyje wami dziewczyny..
Kosmo pamietam jak ja szlam na "sądne" usg...balam sie jak cho``lera. gdzies z tylu glowy wiedzialam ze chooopa mam w brzuchu ale wciaz tlila sie we mnie nadzieja...nie zdazylam, nawet zapytac ginki o plec bo w tym momencie co pomyslalam na ekranie pokazaly sie dwa wielkie jaja i siur.....noooo i tak sie dowiedzialam. Mimo ze czulam chlopca to jednak jak juz zobaczylam...wara opadla mi do samej ziemi, z ust zrobilam tzw podkówke...i jeszcze brakowalo zeby zaczela wyć jak dziecko:)))) staralam sie jednak trzymac fason ale po ginki minie na moja reakcje wyczytalam ze musialam miec mine jak shrek i osiol w pierwszej czesci jak zobaczyli grający kramik:))))
37649_shrek_1_shrek_osiol.jpg

teraz to mi sie smiac chce z samej siebie ale wtedy ....oj dzialo sie!
Kochanie ale ty tego nie doswiadczysz...meeeega mocno sciskam graby
 
tusia, po prostu w diecie dziewczynkowej nie powinnaś przekroczyć podanych dawek Na i K, pierwiastki te musisz jednak w diecie przyjmować gdyż są niezbędne dla organizmu. Dla zobrazowania różnicy to przy planowaniu chłopca dzienne zapotrzebowanie na Na, K, Ca, Mg wynosi:
Na++ (Sód) 5 000 - 6 000 mg
K+ (Potas) 4 000 - 5 000 mg
Ca (Wapń) 250 - 400 mg
Mg (Magnez) 120 - 200 mg
 
Ostatnia edycja:
aha bo ja biore na serduszko taki cuś
Skład:
745_1.jpg

1 tabletka zawiera:
wapń 250 mg (węglan wapnia, cytrynian wapnia, asparaginian wapnia),magnez 250 mg (tlenek magnezu, cytrynian magnezu, asparaginian magnezu),potas 49,5 mg (glukonian potasu, cytrynian potasu, asparaginian potasu),witamina B6 2 mg (chlorowodorek pirydoksyny).

ale pewnie jak bym brała te wszystkie dziewczynkowe suplemety to tego juz nie ?
 
reklama
Piranha w aptkach nie ma właśnie, a ta demineralizowana czytałam w necie że jest pozbawiona jonów i wielokrotnie destylowana, więc nie wie czy może być?
Tusia ja chcę tak 2,5 dnia od owulki zachować, jutro albo pojutrze zaczne, myślę. A ph wczoraj super 4,00-4,5 ale to po rephresh, użyłam go w niedziele wieczorem więc działa u mnie . W końcu mam żółty pasek ph.
 
Do góry