reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka, cieszę się, że z Twoim synkiem już lepiej. Mój starszak, odpukać, w tym roku praktycznie nie choruje, daję mu teraz codziennie tran, ale nie wiem czy to ma z tym coś wspólnego. Za to młodszak dwa razy w zeszłym roku na atybiotyku. Nie jestem ich zwolenniczką, ale groziło zap. płuc, więc nie było wyjścia.
 
reklama
patrysiak ojjj już z nim dużo lepiej.
Myślę że dobiega wszystko ku końcowi.
A apropo wieku to ja też się załamuje jak czytam jakie młode tutaj te nasze forumowe koleżanki. Ja w maju skończę już 34 :(
 
no ja tez stara bo w tym roku 33 lata:baffled: ale ja sie nie czuje wcale tak staro;-)a mamy tyle na ile sie czujemy- wiec traktujcie mnie jak 20latke heheheh

..kurcze glowa mi drugi dzien boli....:baffled:
 
Ja tez robie raz w roku cytologie. Lpeiej zapobiegac niz leczyc;-)
Ja mam 32 w lipcu ale co dow ieku to pamietajcie ,ze ciaza odmladza i przedluza mlodosc bo to gora kobiecych hormonkow wiec nic tylko dzieci robic;-):-p
 
No nic ja tu gadu gadu a sprzatanie sie samo nie zrobi co nie?;-) Wlacze sobie jakas mila muzyczke a potem wpadne na moja bezkofeinkowa kawusie do was;-)
 
reklama
Kinga ulala...pięknie;-)
Kinga wykresik coraz piękniejszy :) super
też mi się podoba coraz bardziej!:-D


A teraz to czekam na Was dziewczynki, myślę, że na 100% któraś z Was dołączy teraz do nas zaciążonych- Gal, Missbella, Mama05, Kinga czekamy na Was niecierpliwie. A jak już wszystkie urodzimy te nasze zaplanowane mniej lub bardziej dziewczynki to urządzimy spotkanie w realu. Fajnie by było, co?:biggrin2:
A ponieważ jestem starsza to macie mnie słuchać- zachodzić w ciążę i to już!:-D
haha pomysł świetny! :)))
Tylko że ja myślę że nie tylko jedna z nas będzie zaciążona a może nawet wszystkie w tym cyklu! &&&&& :tak:
 
Do góry