reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga, wykresik cudowny! A może to implantacja była w tym 4 dpo? ...czasem podobno zdarza się tak wcześnie :-) ...w każdym razie progesteron pięknie produkujesz w fazie lutealnej!
:happy: też się cieszę i oby taki cudny był do końca! :tak: co do implantacji nie wiem, nie znam się.:baffled: a myślałam że do implantacji dochodzi wtedy gdy jest spadek tempki.. i że czasami nie ma wogóle spadku.. nie wiem juz sama heh. niech sobie jest tak wysoko aby tylko lini nie przekroczyła

patrysia na kiedy masz termin? wpiszę cię! :)

kate witam i ja:)

czarodziejko pomsył z jogą super! daj znać koniecznie jak ci idzie i jak sie czujesz w związku z tym:happy2:


a my po spacerku własnie. teraz sobie poleżę odpoczne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Widzę że mnie do listy znowu nie dopisano :(

nie pisałam kilka dni ale czytała
od pon. boli mnie brzuch jak na @ ale objawy mam więc na razie się nie martwię
Kosmo - ciekawość mnie zżera niesamowicie :)

komu się zgadza?
że pozycja
Księżyca w znaku męskim lub żeńskim w momencie poczęcia decyduje o przyszłej płci dziecka.


Wiecej: Cykl Płodności Kobiety - Metoda Jonasa


Kate- i co nosisz pod serduszkiem? i czy planowałaś?
 
Matik ja od ciebie żadnej wiadomosci nie dostałam, z tego co pamietam sama siebie dopisałaś. widocznie źle została lista przezemnie skopiowana, sorki. nie robie tego specjalnie. Ty masz na kiedy termin??:confused:
 
tusia ja cytologie robie raz na rok - nie wyobrażam sobię co trzy lata (tak samo mam co rok USG piersi bo moja mama miała raka). Wiem że państwowo cytologia przysługuje raz na 3 lata , ale nigdy jeszcze nie korzystałam ;-)

Piranha to ja mi sie teraz skróciła I faza cyklu (w sumie ciekawe czy jednocześnie wydłuży mi sie faza lutealna ;-) ) to nadal brać 2 tabletki B-50 czy przejść na 1 tabletkę??? Chodzi mi o to żeby teraz te cykle nie były za krótkie. Jak myślisz?
A z tym moim linkiem do wykresu to tak miało własnie być, że widoczny jest po kliknięciu :-)

Wiecie co na wieczór Ph mi sie troche zwiększa , wczoraj miałam 4,4-4,7. Do tej pory najwięcej miałam 5,0
Ale już dzisiaj przed chwilą znowu mam między 40-4,4 . Ciekawe jak bedzie w owulkę i musze zmierzyć też Ph po sexiku ;-) Musze w razie czego znaleźć alternatywę do obniżania Ph po starankach. Może Replens??? A czy Sylk można stosowac tylko przed starankami czy po też???
I ile godzin po stosunku trzeba sprawdzać Ph i obniżać?
W sumie to czegoś nie rozumiem - przecież jeśli sperma ma Ph wysokie to jak zmierze zaraz po to wiadomo że bedzie wysokie Ph bo raczej na teście będzie sperma a nie moj śluz :szok: Jak wg Ciebie Piranha ??

 
hehe Czarodziejko dobre i to ze shrekiem i z menopauzą przy ubieraniu dzieci- też to kocham, właściwie ubieranie dzieci w zimie to moje hobby:-) a zdjęcie shreka chyba wydrukuję i wezmę ze sobą na połówkowe. Lubię takie poczucie humoru!
 
staraczki:

KINGA85-- 30/31 styczeń
MAMA05-- 3 lub 6 luty
GAL-- 7 luty
JULIANA-- 7 luty
MISSBELLA-- 14 luty
AGULEK 79-- 14 luty
TRUSSKAFKA-- zaczyna w kwietniu



szczęśliwie zaciążone:

kosmopolitan-- 14 czerwiec 2012
piranha-- 20 czerwiec 2012
axarai-- wrzesień 2012
patrysiak--wrzesień 2012
daria0607--wrzesień 2012
Matik--10 wrzesień 2012
lorelain-- 2/3październik 2012
 
Dziękuje wszystkim za przywitanie ! ja mam miec trzeciego chłopca, ale nigdy nie planowałam płci, ale teraz jak przeczytałam wszystkie informacje na temat planowania,to dokładnie wszystko zrobiłam ( nieświadomie) żeby miec chłopców, aha i u mnie ani raz nie sprawdził się kalendarz chiński.
 
ja narazie znikam:) Jeżeli chodzi o LISTĘ to jak coś możecie edytować ją i wpisać siebie poprostu! :tak: nie ma problemu.

do później!
;-)
 
reklama
Do góry