reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

truskafffka brałam prawie 6 lat anty i po odstawieniu maiłam normalny @, taki jak zawsze.

piranha ja dzisiaj mam 5 dzień po owu, 19dc, cykle 28 dniowe jak w zegarku, piersi bolą od wczoraj a to dość nietypowy u mnie objaw w tym dniu cyklu.

Ja też piję sobie dzisiaj winko i kurdę tak sobie teraz myślę, że może nie powinnam skoro nie wiadomo co się tam we mnie dzieje a alkoholu przecież nie wolno...:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Missbella, niby póki zarodek się nie zagnieździ to nie ma jak pobierać składników z naszej krwi ...ale podobno implantacja może się zdarzyć już w 5 dpo więc lepiej za bardzo z winkiem nie szaleć :-) Kciuki kochana by się udało, będziemy tu gdzieś za tydzień wszystkie Ci mocno kibicować!!!
 
piranha za tydzień pewnie będę się przymierzała do testu i powiem Ci, że już dzisiaj bardzo ale to bardzo boję się rozczarowania. Jeśli nie wyjdzie to będę musiała iść do gina i się porządnie przebadać czy wszystko ok. Boję się jak cholera :baffled:
 
MissBella, gin zapewne Ci powie, że dopiero po roku regularnych starań możesz się zacząć martwić (choć we własnym zakresie możesz sobie tak jak dziewczyny posprawdzać LH, FSH, estradiol, progesteron i prolaktynę), jeśli tym razem się nie uda to nie oznacza, że coś jest nie tak więc nie zamartwiaj się! ...no i mam przeczucie, że jednak za tydzień przyleci do Ciebie bociek :-)

truskafffka, ale Słodziak z tego Twojego syneczka, nic tylko całować takiego wesołka!!!!!!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha dzięki, właśnie myślę że B-complex mi pomoże, już zamówiony, wzięłam ten B-50..jak tylko przyjdzie to biorę się za wcinanie :tak:
i dziękuję za miłe słowa :-D oczywiście to filmik sprzed trzech lat, ale wesołek nadal ma milion powodów dziennie do śmiechu. Mam nadzieję że nasze drugie maleństwo też będzie takim wesołym egzemplarzem, strasznie dużo frajdy sprawiają takie maluchy:-D
Mama05 słodkich snów :-)
MissBella ja brałam teraz cztery lata, no i cyrki...
no ale dlatego właśnie zaplanowaliśmy przerwę między odstawieniem tabletek a staraniem się. Mam nadzieję że mój organizm w miarę szybko dojdzie do siebie, bo w kwietniu chcemy już ostro działać nad maluchem
jedyne co...to D się cieszy, jak tak dalej pójdzie i jutro nie będę miała @ to mąż się na mnie rzuci
e030.gif

no ja trzymam zaciśnięte kciukasy za te II kreseczki, winka trochę napić się możesz, póki pewności nie masz ...bo jak pojawią się II krechy to już winko zakazane hehe
 
Obyś Piranho miała rację !! Dziękuję za wiarę, ja jak narazie boję się myśleć co by było gdyby się udało żeby mniej cierpieć jak @ przyjdzie.

Idę dziewczyny poczytać książkę w łóżku, M w pracy to mogę wcześniej się położyć bo jak On jest w domu to późno chodzimy spać, zawsze jest coś jeszcze do zrobienia, do przedyskutowania.

A co do winka to wypiłam tylko jedną lampkę aby się dobrze zasypiało :-D

Miłego wieczoru i spokojnej nocy;-)
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka-słodkie są takie dzieciaczki :-), super chłopczyk !

Piranha- ciężko będzie mi tak mierzyć...

Dobranoc Wszystkim, spokojnej nocki !
 
reklama
Gal, dużo dziewczyn mierzy tak jak Ty więc na pewno też jest OK :-), trzymam kciuki za Twoje poniedziałkowe wyniki - by były idealne!

Dobrej nocki i kolorowych snów dla wszystkich!
t2221.gif
 
Do góry