reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama za tą zepsutą masz ''kopa'' i masz wspanialego męza i trzymam kciuki za trzecie dzieciatko ,bo marzenia sa po to zeby je spelniac i kij w oko wszystkim tym,którzy tego nie rozumieją a ten lekarzyna za taki tekst powinien dostac w pysk(a co oczywiscie ,ze tak:tak:)
Zapomnialam co mam jeszcze napisac,bo notujecie tu jak szalone:-D a ja bylam dzisiaj w pracy i niedawno wrocilam.
Piranio kochana,co ma moj M jeszcze ,lykac ,zeby te nasienie był bardziej zywotne.Na razie daję mu to co sama biorę czyli vit C 1000,Mg i Ca (ale troche mniejsze mam dawki)wiec bior:cool:e podwójnie
 
reklama
mama05- że takie ludziska chodzą po świecie, uwierzyć nie mogę! A co go to kurka obchodzi, on nie jest od kmentowania, a od leczenia! Debil jeden:angry:
A to piękne, że chcesz trzeciego dziecka, świadczy o tym ,że nie jesteś egoistką, a bardzo rodzinną osobą!
Tak trzymaj, zaciskam kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Będziesz miała trójeczkę, na pewno! :-)

A wogóle, to fajnie piszesz, jak podczytywałam to forum po cichu, to nie raz się uśmiałam przez Ciebie, przez te Twoje zarombiste komentarze, aż nieraz M cytowałam. Fajna babka z Ciebie!
Dobrze, że mi przypomniałaś o winku, też muszę dzisiaj wypić, a co! Póki mogę, nie!
 
Truskafffka no tak mi "ginek" powiedział...brałam wtedy Clo i miałam monitoring...
i w ogóle zapytał mnie czy kończyłam medycynę???
bo za dużo wiem..
on zaczynał zdanie ja kończyłam ...


używaj paseczków i działaj kochana-&&&&& :)
 
A, to ja nie wiem, w takim razie czy dobrze mierzyłam te ph, bo ja wkładałam sobie do środka i zaraz odczytywałam, gdzieś nawet w necie znalazłam taką instrukcję, aby tak robić.

Piranha, czy trzeba, tylko w ten sposób, tak głęboko, aż do szyjki?
 
Juliana-dzięki za kopa-czasem i ja potrzebuję -jak miło ,że moge na Was liczyć ;):*
mój Tomi łyka
salfazin z apteki..
wit E z allegro
mace z alle
Fertil Man z alle
mg+b6 z apteki
i czekamy na l karnitynę..

to poleciła Pirania i to łyka :)


Gal -dziękuję ,to miłe ;))) no taka sobie babka jestem ;):)że tak powiem-z jajem
c007.gif
c007.gif


co do mierzenia to dzis tak Pirania pisała ,że o ten sluz przy szyjce najbardziej chodzi..ale jak sie pojawi to pewnie Ci wszystko napisze co i jak:)
no i smacznego winka;))


oglądamy kabaret na tvp2 :)))
 
Ostatnia edycja:
Mama co za lekarz świnia, musiał by na mnie trafić!! No po prostu się oburzyłam, strasznie, ciekawe co by mi powiedział, jak bym powiedziała, że chcę 4:szok: Na mnie też co nie którzy patrzą, jak bym nienormalna była, ale ja to mam gdzieś, mogła bym mieć i z 10 dzieci, tylko warunków brak:-D
 
Ja też popijam dziś winko :-) Więc chlup za nasze II kreski w najbliższym czasie :-) i za szczęśliwe zbliżające się forumowe porody :-)Własnie ciekawe co u Beatki??? :-)Ja narazie nie spotykam sie z takimi komentarzami że ojej trzecie dziecko na głowe upadliście?? Może dlatego że większość moich znajomych ma już trójeczkę szkrabów albo właśnie oczekuje trzeciego :-)
 
Tak, tak, dziewczynki, siup za nasze II kreseczki w następnym cyklu:-D

I oczywiście , zdrowe ciążę i szczęśliwe porody dla naszych szczęśliwych zaciążonych:)
 
reklama
Axarai- no widzisz co ja przechodzę -nic tylko takiego
a049.gif
!!!
i dlatego dawno juz u gina nie byłam!
mój ginuś jest oki-chodze do niego ponad 7 lat,ale cos daleko mam do Niego ostatnio..może przez to ,że tam sie ponad m-ąc na wizyte czeka i ciężko wyliczyc czy @ nie bedzie w czasie wizyty...ale -słyszałam,że u nas w ośrodku jest nowa babeczka więc moooze się do niej wybiorę...

Nulka no to git,że chociaz Ciebie to omija -i smacznego winka :)

Juliana-tak,tak-szykujemy sie do walki-póki co przegrywamy bitwy ,ale walke wygramy!! doczekamy sie szkrabów :):)&&&&&&&&&&&&
 
Do góry