reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
heja Ciotki
3_4_102.gif
Komu kawy Komu bo ide do domu?;)

Dziewczyny ale u nas sniegu napadalo
36_11_8.gif
Ja czuje sie troce lepiej, glowa lekko boli ale juz nie tak intensywnie jak w poprzednich dniach...mam nadzieje idzie Ku dobrego.
A wy spiochy wstawac!!!!!!!
 
Czarodziejka ja się przyłączam do kawki :):)
własnie zjedlismy z Tomem sniadanko-pospałam do 9.30 i muszę dojść do siebie przy kawie;))
fajnie,że już lepiej sie czujesz :)

u nas tez napadało-jak ja jutro do pracy dojadę-aaaaaaaaaaaaaa!! nie lubie zimy!!

Truskafffka ależ słodziak:)))
ukochać i pogilać pod boczkami:):)
musiałabyś widzieć jak Bono głową kręcił na lewo i prawo jak słuchał smiechu:):):)

Bella- no ja juz zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie !!!


pozdrowionka dla Was kochane :)
s015.gif
 
czesc dziewczyny:tak:

u nas tez bialo i zimno:szok:

piranha , tak juz 11 dni i normalnie z kazdym dniem mam wiekszego stracha i juz nawet nie ludze sie ze uslysze tam cokolowiek innego jak "chlopczyk". juz nawet zaczelam podgadywac meza zeby przygotowywal sie na trzecie dziecko. i wiecie co mi powiedzial? ale bedzie problem z 3 pokojem dla dziecka:szok: nie powiedzial nie:szok: szok!

truskaffka alez slodziak!!!!! zacalowac mozna!

missbella te bole piersi to bardzo dobry znak:tak: trzymam kciuki i mysl pozytywie:tak: moja kolezanka jak zachodzila w ciaze to praktycznie od owulacji miala juz bole piersi:szok:

mama ja tez juz po kawce:tak:inaczej bym sie nie obudzila:zawstydzona/y:
 
mama tak prosze trzymaj z calych sil te kciuki bo ja z tym 3 dzieckiem poki co zartowalam. nie jestem psychicznie ani fizycznie przygotowana na 3 dziecko. jak juz wczesniej pisalam ja jeszcze nie wrocilam do formy po urodzeniu pierwszego dziecka, dlatego boje sie jak to bedzie z drugiem dzieckiem, a o 3 nawet nie chce myslec hahahaah
ale wiem jedno- jak bede miala 2 synka to z cala pewnosci bede marzyla nadal o corce i nie wykluczone ze to zarzekanie sie o 3 dziecko szybko pojdzie w niepanmiec i podjeme decyzje o starankach szybciej niz mi sie wydaje:laugh2:
 
Witam
My też po śniadaniu i po kawce. Uwielbiam niedzielę bo kocham wspólne śniadania :)

Truskafffka świetny synek i ten czadowy śmiech, a te bliźniaki też mnie rozbroiły. Uśmiałam się że hej :)

Kosmopolitan fajne podejście Twojego M , widzisz bo to prawda nigdy nie mów nigdy. Często życie weryfikuje plany nasze czy to w jedną czy też w drugą stronę :)

U nas też śniegu napadalo- dzieci już mówią że bałwana będziemy dziś lepic .

Ja zajrzę dopiero wieczorem bo jedziemy do babci na obiadek :)
 
reklama
Kosmopolitan oczywiście ja też nadal trzymam kciuki bo będzie i tak u Ciebie córeczka ale trzymam trzymam aż nas o tym poinformujesz :)
 
Do góry