reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czy to na prawdę jest takie dziwne chcieć trzeciego dziecka????????????w ogóle -kolejnego??????
najdroższe jest pierwsze dziecko bo trzeba wszystko kupic a teraz już sporo mam i na prawdę nie rozumiem zdziwienia niektórych jak rozmawiam...

a wiesz co mi powiedział ginek u którego byłam 3 razy-nie mój tylko u mnie w miejscowości-z racji śnieżyc zeszłorocznych nie jechałam do mojego do Poznania..wiesz co mi powiedział??????????????????????????

gnój jeden!! powiedział mi ,że proponuje wizyte u psychologa a nawet psychiatry bo to nienormalne ,że tak można chcieć 3go dziecka i on tego nie rozumie!!!!!
i co na to mój mąż!!????
że mam 2 dzieci to PO CO mi 3ci!!!!
że w tych czasach i wogóle!!!!

wyszłam i więcej mnie nie zobaczy!!!

mama- to przyKre ze są tacy ludzie...do tego lekarz...
trzeba byc zimnym h`u`j`e`m zeby tak powiedziec
Jakim prawem Cie ocenil....ja mimo iz nie planuje wiecej dzieci, uwazam ze to wielki Cud. Obydu moich synkow pragnelam jak nikogo na calym swiecie i gdybym miala miec trzecie bylo by tak samo...
Szkoda ze nie mozna byla na doktorka skargi napisac!!!!!
 
juliana, na ilość i jakość (ruchliwość, procent uszkodzenia itp.) plemników wpłyną pozytywnie: L-karnityna 1000-2000 mg dziennie, witaminy typu FertilMan (z cynkiem, selenem, L-argininą i innymi cennymi składnikami), witamina E 400iu, maca, koenzym Q10 (mój brał 200 mg), kwas foliowy oraz B-Complex (ja mojemu dawałam B-50).

Gal, Tamara z in-gender mówi, że trzeba mierzyć pH śluzu z okolic szyjki macicy gdyż jest on najbardziej zasadowy (a tam plemniki będą siedziały przez kilka godzin w procesie dojrzewania), ten z niższych partii jest bardziej kwaśny. Pisała by śluz na palec i dotknąć paska bądź miernika pH. Mnie wkładanie paska do środka strasznie podrażniało, jak dla mnie to te paski za twarde i ostre krawędzie miały.

MissBella
, a Ty dziś który dzień po owulacji masz? Zdaje się, że teraz na Twoje testowanie czekamy :-)

Wy tu o winku a mi ślinka leci
t0304.gif
 
pytanie do dziewczyn, które odstawiły tabletki anty
czy po pierwszym cyklu od odstawienia miałyście normalny @??

bo mój jest taki dupiaty, wczoraj normalny, a dziś skąpy...jutro nie wiem czy w ogóle będzie...:baffled:

ciąży brak -przy Matiku miałam @ skąpe, coś mi jednak mówiło żebym zrobiła test, zrobiłam i były II krechy :) -ale tym razem test ewidentnie pokazuje I kreskę
 
Czarodziejka no widzisz...i taki zwie sie lekarzem....

dobranoc kochane -mąż chce kompa ,muszę zwolnić miejsce;)
byłam pod prysznicem,wysmaruje sie dove i idę na kanapę :)

spokojnej nocki:)
 
Truskafffka ja tez miałam taki dziwny, jeden jakiś skąpy brąz, drugi i trzeci potop w takim żywym kolorze, że z podziwu nie mogłam wyjść:baffled: pierwszy cykl po odstawieniu 28 dni, drugi 23, trzeci 26 w czwartym bobo:-D, ale też kiedy owu była nie mam pojęcia:sorry:
Mama dobranoc! Miłych snów!
 
Axarai dzięki, ja nie pamiętam jak to przy Matiku dokładnie było, jakie miałam @, na pewno różne, jedne dłuższe inne krótsze, ale podobny układ trzy cykle "ostrożnego seksu" bez staranek, w czwartym jedno porządne staranko i już :-p

zobaczymy jak teraz pójdzie:sorry:
 
reklama
truskafffko, ja nie pamiętam jak to u mnie było ale chyba @ były normalne, zaszłam w 1 ciążę w 2 cyklu po odstawieniu :-) W czasie brania tabsów rośnie prolaktyna w organizmie a ona powoduje skąpe @, na pewno wszystko z czasem wróci do normy, w końcu organizm przechodzi bo odstawieniu prawdziwą burzę hormonalną i musi wrócić do jakiegoś ładu. A Ty łykasz B-Complex (obniża PRL)?

Mama05, miłego wieczorka, leżakowania na kanapie i dobrej nocki! :-)

Kosmo, jeszcze tylko 12 dni!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry