reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama a ja w rewanzu bede wysylala ciazowe fluidki i bede trzymala kciukasy za owocny cykl:tak: zreszta za inne porzebujace tez:tak:

nullka dziekuje, do Ciebie rowniez leca ciazowe fluidki:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kosmo dzięki za wsparcie ;)))

Juliana witaj kochana piękności :)) leć pracować-wiem jak jest..my jak się budowalismy to też często w ndz.jeździliśmy popychać robotę do przodu:)
ja mam na ogrodzie takie rośliny których okrywać nie muszę-specjalnie takie kupowałam ..mam tez róże ,ale nie okrywam a z roku na rok kwitną pięknie ;)
 
mama a masz azalie i rozaneczniki? bo ja tylko te pookrywalam w ogrodzie. roz nie mam bo wlasnie balam sie ze nie przetrwaja. juz sie nie moge doczekac wiosny kiedy wszystko zacznie kwitnac:tak:
 
Kosmo nie ,nie mam rododendrownów :)pięknie kwitnę ,ale krótko .
mam za to kilka ozdobnych ,wysokich traw,wrzosy,przeróżne odmiany tuj-oz zielonych do żółtych-małe ,duże...
mam bez i wierzby płaczące i te pokręcone,mam świerka i orzecha laskowego..lawende,masę goździków-kocham te kwiaty!!! :):)cyprysy...
ale-niech tylko przyjdzie wiosna to powstawiamy fotki:))))
 
Witam piekne Panie :-)

Dziekuję za trzymanie kciuków, cieszę się że jesteście ze mną :-)

kosmopolitan za Ciebie trzymam szczególne różowe kciukasy, 26 stycznia Ty masz USG a ja 24 będę testować bo to planowany termin @. Oby ten tydzień był dla nas szczęśliwy, czego sobie i Tobie życzę z całego serca.

Miłego dnia :-D
 
Ostatnia edycja:
missbella dziekuje! ale super ze dla nas obu Wielki Dzien 26stycznia:tak: super, bedzie mi raziej:tak:juz teraz trzymam za Ciebie kciukasy :tak:

mama ja tez mam lawende, wrzosy (duuuzooo wrzosow;-)), wierzb tez mialam sporo ale mi uschly, zostala tylko jedna, mamy sosny, swierki i inne iglaki. tuj za bardzo nie mamy bo celowo nie chcielismy. trawy tez mialam ale sie ich pozbylam bo nie bardzo mi sie widzial efekt koncowy;-) juz sama nie pamietam co ja mam w tym ogrodzie bo to byl pierwszy sezon mojego ogrodu:tak:
 
Cześć leniuszki niedzielne:-)
Znalazłam coś takiego na forum angielskim, wrzuciłam na tłumaczenie i to otrzymałam:
Replens: pH 2,8 (ale obniża pH cm do 4,50 stosowany co drugi dzień)
Rephresh: pH 5
Aci-Gel: pH 1,6 (ale obniża pH do 4,5 cm stosowane co ​​3 dni)
Olej Canola: pH 4,3 (zmienia pH do 4,3 cm, ale rzeczywiste oleju nie zaszkodzi spermy i nie tylko kołysać cm będzie kołysać się podczas korzystania z tego) - / tego nie bardzo kumam co przetłumaczyło/
i jeszcze coś takiego o składniku Replensu:
Ponadto, polimer, polycarbophil, ma niskie pH 2,8 i ma możliwość utrzymać pH pochwy stabilny. Utrzymuje pH pochwy w fizjologicznie zakres normalnej (4,5 do 5,5, lub raczej kwas), co czyni go mniej podatne na infekcje bakteryjne.



A i się zastanawiam czy wersje polskie i angielskie tych preparatów są jednakowe. Bo oni piszą że rephresh ma ph 5 a na ulotkach polskich opakowań przedział 3,8 -4,5 ph.?:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Agulek cześć leniuszku niedzielny:):))
ja urzywam Sylka więc na tych co piszesz sie nie znam..

Kosmo-oj,skoro to Twój pierwszy sezon był to juz widzę jak wiosną bedziesz szalała w ogrodniczym;)))ja co roku dokupuję i wciąż mi mało:)) Tom mówi ,że musi sobie za wczasu maczete na allegro zamówic bo ja roślinność porosnie to do domu nie wejdzie hahahaha :))
 
reklama
Dokładnie mama mam lenia, ale za obiad zaraz się biorę, bo w brzucholach poburkuje :-) Ja niestety sylka nie mam więc kombinuje , kombinuje, i czytaaaam:nerd:
Wieczorkiem zmykamy w gości to się może odstresuje od tego całego myślenia, muszę chyba coś zrobić ze sobą, nie :no:
 
Do góry