reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama buzka po zabiegu wyglada super :tak: zeby nie te przebarwienia to byloby idealnie ;-) ja kupilam krem ich firmowy czyli no+vello bo do tego gabinetu chodze:tak:
 
reklama
kosmo ja w poniedziałek bylam pierwszy raz na mikrodermabracji z maską algową i serum ....było bajecznie tylko sonoforezy mi nie zrobili,bo nie wiedzialam jeszcze czy jestem w ciąży (a podobno w ciąży nie wolno)
 
juliana i jak efekt? a wiesz ze ja jonosfery jeszcze nie mialam.


dzisiaj rozmawialam z kosmetyczka co mi zabieg robila bo ona tez miala parcie na konkretna plec, a mianowicie na synka (miala juz nastoletnie 2 corki). z tym ze ona nic nie robila i udalo sie spodzic synka i to w wieku 40 lat. wprawdzie ciaze miala zagrozona i maly urodzil sie miesiac wczesniej ale wszystko dobrze, maly zdrowy:tak: aha i ona mi mowila ze jej kolezanka miala straszne parcie na corke i wiedziala ze trzeba przytulac sie przed owulacja (czyli tyle ile my wiedzialysmy zanim pojawila sie piranha;-)). no i tak ta kolezanka stresowala meza tymi przytulankami w okreslone dni ze facet mial jej dosc i tego wszystkiego ze strasznie pogorszylo sie w ich malezentwie:-D no ale sie udalo i jest corka:tak: w kazdym razie zobaczcie ilu dziewczyn udalo sie spodzic corke tylko na postawie odsuniecia sie od owulki:tak: moje kolezanki z forum na ktorym udzielam sie od ciazy z pierwszym synkiem tez w wiekszosci (oczywiscie nie wszystkie) ktore maja corki mialy sex przez owulka:tak:
o matko jak ja bym chciala wierzyc ze te odsuniecie sie od owulki ma zasadnicze znaczenie:sorry:
 
Mama05, Gal, Juliana, Kinga jak to Mama05 napisała NOŁ ŁEJ żeby się nie udało więc głowa do góry, w łóżku działać aktywnie i II kreseczkami będziecie sie chwalić:tak:
oczywiście że tak :)) działać działać do skutku :-p
ja dziś jak tylko z pracy wrócę to zaraz z mężem podziałamy.mały w przedszkolu wiec trzeba wykorzystać okazje:tak:

KINGA(.....) nie poddam sie tak łatwo-noł łej!! :):):)

i tak trzymać! :-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kosmo buzka jak pupcia sliczniutkiej dziewczynki:-D:-Da tak powaznie ,to super twarz duzo jasniejsza a byla jakas taka szara i gladsza co do zmarszczek to nie widze róznicy ,bo jeszcze ich nie ma za dużo:-D.Dziewczyno na tym forum rodzą sie dziewczynki i ty równiez nosisz małą lalunie pod sercem:-)

Ja sie martwię ,ze u mnie cos nie gra ,bo my staralismy sie chyba w samą owulkę albo dzien przed i to dwa razy i co ?nico:no:może rzeczywiscie ten polip zatrzymuje plemniki :crazy:O matko to nie moze byc prawdą:no::no:nie mogę sie tak nakręcac bo zdurnieję:wściekła/y::wściekła/y:.Ja to typ trochę panikary(tak troszke) i boję sie bardzo.
Moze moj M powinien brac cos na umocnienie żolnierzy??
 
Matko chwile mnie nie było a tu już tyle do nadrobienia :szok:, zawsze czytam a potem nie wiem co komu odpisywać...

truskaffka to idziemy łeb w łeb z cyklem i oby 13-sty był dla nas szczęśliwy, dla reszty dziewczyn które nas wyprzedzają nieco także i żebyśmy wszystkie ujrzały dwie II na testach. :tak:
A Ty jak długie masz cykle i kiedy u Ciebie owu mniej więcej występuje?

Piranha z tych wyników co mi podałaś to rozumiem że progesteron robiłaś 7 dni po owulacji tak? A testosteron i estradiol 3dc?
Napisałas że LH i FSH robi sie między 2-5dc (to lepiej żebym zrobiła jutro czyli 2dc czy w poniedziałek 4dc? )
 
julianko nie martw sie, napewno jest wszystko w porzadku i niedlugo bedziesz skakala z radosci widzac 2 tluste kreseczki:tak: ja w pierwszym cyklu staran z synkiem, kiedy nie zauwazylam u siebie zadnego sluzu, do tego paski owulacyjne caly cykl pokazywaly jedna kreche bylam pewna ze jestem bezplodna:-D powiedzialam o swoich obawach lekarzowi a ginekolog zasmial sie i powiedzial "droga Pani, jezli po 1,5 roku regularnych staran nie uda sie Pani zajsc w ciaze to prosze przyjsc i wtedy porozmawiamy":tak: a tymczasem prosze isc do domu, nie panikowac, nie stresowac sie, nie stresowac meza, kochac sie kiedy najdzie ochota i gwarantuje ze przyjdzie Pani do mnie szybciej niz za 1,5 roku;-) poszlam do niego za 2 tygodnie potwierdzic ciaze;-)
caly czas trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Kosmo dziekuje ,do mnie ginka powiedziała ,zebysmy sie starali a jak za 6 miesiecy nic sie nie wydarzy to mam przyjsc,bo to będzie znaczyło ze ten polip jest prawdopodobną przyczyną.W kazdym razie łykam suplementy jeszcze cynk muszę kupić i B complex 100.Na razie biorę tylko folik ,vit C 1000 ,Ca i Mg z vit B6 apteczny ,ale go tam malo trochę więc biorę 2 a może zacznę brac 3 razy dziennie.
 
Do góry