reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

juliana, z tym świeceniem to po witaminie B6 często mocz się robi ...neonowy (tak się objawia usuwanie jej nadmiarów) :-D

Mama05, nocka koszmarna, Krzysiu ze zmęczenia (nie miał drzemki w ciągu dnia) histeryzował i zasnął koło 2 w nocy.

Uciekam usypiać Krzysia bo coś marudny po tej ciężkiej nocy
c0209.gif
 
reklama
KINGA no na to liczę ,że w końcu kiedyś się uda ,dlatego dziergam...............ale nie raz już sił brak...oj brak..........................
d015.gif
wczoraj mówi do Toma jak łykał witaminy wieczorem-i tak do 50tki bedziesz łykał ..a On mi na to-niedługo to Prostamol na prostatę będę łykał a nie witaminy...hahahaha a ja Mu na to ,że ja hormony przy menopauzie;):):):) ot-takie rozmowy przy świeczkach .. ale niedługo cały arsenał witamin zacznę brać -niech no tylko podochodza i nie poddam sie tak łatwo-noł łej!! :):):)

Fajnie, że masz tyle siły do walki o dziecko, tak trzymać! Będę Wam kibicować. Szczególnie, że ciastem częstujesz:-) ja mam bardziej ochotę na śledzie ale i ciastem nie pogardze.
 
mama05 dawaj, dawaj bo właśnie jakieś słodkości chodzą mi po głowie :-D

Ale Ty Kochana pyszności przyrządzasz i się nimi objadasz a ja musze w pracy siedzieć i tylko ślinka mi cieknie na myśl o tych wszyskich smakołykach :-)

Właśnie połknęłam żurawinę w tabletce, fak to nie to co ciastko imbirowe ale zawsze coś. Lepszy rydz niż nic jak to się mówi :-)
 
mama dziekuje za rady. krem z witamina c zakupilam wlasnie u moich kosmetyczek:tak:

czarodziejko sliczne zdjecia i sliczna z Ciebie babeczka. no ale co sie dziwic- tutaj na tym forum sa same slicznotki:tak:

piranha moj synek tez zle spal, budzil sie czesto ,krecil, kopal mnie- musialam wyniesc sie na dol na sofe:wściekła/y:
 
BELLA- hahahaha-ale się usmiałam z Twojego postu:)) smacznej żurawinki zatem a ciastko już DHLem poszłooooo:) PATRYSIAK- dzięki za kibicowanie
n030.gif
....wiesz -my z mężem tak chcemy tego dziecka ,że to aż boli...myslę ,że psychika ma tu znaczenie ,ale weź tu nie myśl człowieku..... PIRANIA no niestety taka pogoda wietrzna źle wpływa na maluchy...zyczę ,żeby Krzys szybko zasnął i długo pospał&&& JULIANA -i do Ciebie ciastko wysłałam;)) mam jeszcze żelki haribo i kilka czekolad,ale..........mam też wagę :)) nie chcę wyglądać jak zawodnik sumo
a035.gif
hahaha..
 
ja ciacho też poproszę..zaraz kawkę sobie będę szykować ;-)

wczoraj przeczytałam kawałek postu Piranhy mężowi, fajnie to brzmi o tych wszystkich suplemetach, dietach-jak na forum medycznym normalnie, a D patrzył na mnie nic nie rozumiejąc hehe do niedawna też tak miałam, a teraz krok po kroczku...
choć zamieszane to wszystko jest nieziemsko

Czarodziejka, dla brata męża zdrowe pozytywne fluidy przesyłam i gratuluję :tak:
zdjęcia piękne, klimatyczne :-)
Missbella ulala to się dzieje, kciuki na maksa zaciśnięte:tak:
Patrysiak hehe ja też maniak truskawkowy jak się domyślasz zapewne:-D
byle do lata :-D

Nullka czyli obie mamy dziś pierwsz dc ;-)

Piranha jak to jest, brać 1xB-100 czy 2xB-50?
nocki współczuję, czytałam o waszych przejściach jak Krzysiu był malutki:-(
jak teraz mały sypia? w jakich porach? jakie masz sposoby na zasypianie?

Mama05, Gal, Juliana, Kinga jak to Mama05 napisała NOŁ ŁEJ żeby się nie udało więc głowa do góry, w łóżku działać aktywnie i II kreseczkami będziecie sie chwalić:tak:
 
mama no bez przesady musialabys wciągać golonkę z musztardą zamiast ciasteczek:-Dza przesyłke dziekuje ,bo ja słodyczomaniak jestem(potrafię obiadu nie jesc żeby słodkie wcinac:tak:)
Pirania biedny krzysio pewnie na niego pogoda tez żle wpływa i nie może dobrze spac
Kiedys nianczyłam dwie bliżniaczki 13 miesieczne ,tam to był rygor spały jak w zegarku ,normalnie szok (tak je matka nauczyła):tak:
 
reklama
mama05 to super !! czekam z niecierpliwością na ciasteczka:-) Mam nadzieję, że kurier zdąży przyjechać z Poznania do Szczecina bo ja tu tylko do godz 15 siedze:-D

Smacznego wszystkim życzę obojętnie co sobie wcinają i czy siedzą w pracy czy w domku :-)
 
Do góry