reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PIRANIA dla Ciebie kochana mam 2 ciastka ;))) to tak,żebys miała siłę nam odpisywać ;))) i dzięki za &&&&&&:):) EDYTA no to git ,że Ci się mikro podobała-mówiłam,że cuda działa ;):) ja byłam na zakupach spożywczych,poodbierałam dzieci i chyba czas na małą kawkę :) PIRANIA ja kładłam dzieci w dzień zanim zaczęły marudzic na maxa-to znaczy zauważyłam ,że pierwsze oznaki zmęczenia u Zuzy objawiały się tarciem noska-przykładała rączkę do nosa i kręciła kółka:):)i wtedy jedzonko,zmiana pieluszki i do spania a Domi z kolei zaczynał sie ciągac za uszko-i też to samo-jedzonko,pielucha i spać-zasypiali spokojnie ,bez problemu-jak dziecko jest bardzo zmęczone to wyciszenie i sen przychodzą z trudem...
 
reklama
Piranha aa bo myślałam że może byś go rano budziła wcześniej, ale jak zasypia tak późno i jeszcze niespokojnie, to nie ma co biedaka męczyć.
Cierpliwości życzę dużo przy tym usypianiu i ściskam mocno.

Mama05 u nas było podobnie, jak młody gmerał po uszku to znak że do spania czas
 
TRUSKAFFFKA no dokładnie-to był tak znak-sygnał:))jak któreś tak robiło to bach do łóżeczka :) a w ogóle to byłam dzis na usg-z dzidzią wszystko ok,wymiary,przepływy,ilość wód i szyjka oki i...gin.powiedziała ,że bedzie synek...ależ ja płakałam ...płakałam jak bóbr ze szczęścia.................... tak
d045.gif
.....to tylko sen
d015.gif
d035.gif
 
cos swita ,ze w 2009 jak szukkałam przyczyny poronienia to robiłam takie badania
jak tu Piranha piszesz ale za nic znależc nie moge.
za to znalazłam moze z 10 wyników z moczu i wszedzie ph.moczu 6.0
to chyba ph.śluzu musiało byc nizsze co ? czyli zgadzało by sie z tym co ginka mi robiło.
 
mama hahahah czytam, czytam i mysle sobie, ze ja naprawde mam skleroze ciazowa i az sie przerazilam jak bardzo zaawansowana, ale czytam ze to tylko sen hahahahaha

dziiewczyny te testy plytkowe na plec to tylko pic na wode!!!!
piranha mialas racje- one zaleza od ph!!! wiecie co przed chwila zrobilam? wzielam ten moj juz uzyty test, ktory juz mial w polu testowym jasny kolor jak przed uzyciem (pisalam Wam ze po paru dniach kolor calkowicie zniknal), dodalam pare kropel cytryny- i co? piekny rozowy kolor!!!!! dziewczynka jak ta lala hahahahah
a dodam ze tydzien temu zrobilam dla jaj i z ciekawosci ten sam test tyle ze z moczem i wyszedl znou fioletowy czyli chlopczykowy:-(
no dobra, juz wiemy ze te testy to pic na wole, ale wszystko wskazuje na to ze ja mam wysokie ph. pierwszy test i ten tylko tak naprawde licze za prawidlowy robilam w 14tc. piranho powiedz mi tak szczerze- skoro wszystko wskazuje na to ze mam wysokie ph to myslisz ze przy zaplodnieniu byla szansa na niskie ph?:-(
no i zawsze mi sie wydawalo ze test z sody i kapusty tez zalezy od ph, ale te mi wychodza dziewczynkowe (test z kapusty robilam jakos okolo 10tc i tylko raz a z sody robilam wiele razy)
piranha co o tym myslisz????
 
reklama
axarai , gratulacje !!! to ja chyba ostatnia , ale dopiero teraz weszłam poczytać. Te kolory na teście to Ci wróżą dziewczynkę !

piranha , jeszcze ja będę planować chłopca / bedziemy we trzy/
pierogatka , nie znikaj ! ja też teraz jeszcze się nie staram
czarodziejka , piękne zdjęcia
 
Do góry