reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nullka, ja miałam takie wyniki hormonów wpływających na płeć (mierzone w udanym cyklu, oby dla Ciebie 13-tka też szczęśliwa była
t2014.gif
):

testosteron 22,91 ng/dl (norma 6,00 - 82,00)
estradiol 49 pg/ml
progesteron 17,92 ng/ml
 
reklama
JULIANKA cześć kochana ;) czyli co -my obie mamy dziś 3d.c. ?? TRUSKAFFKA- cześć -ja też zawsze zaczynam od nadrabiania ;))) CZARODZIEJKA no niby wiek oki ,a już 2 lata dziergam.... PATRYSIAK fajnie się czyta ,że nie masz problemu z zajściem...czyli u mnie cos MUSI byc na rzeczy skoro tyle czasu i nic!!!
 
nullka powodzenia w tym cyklu &&&& :)
mama ja od 2009 roku i też widzisz bezowocnie.. uda się uda! ja teraz mam dobre nastawienie;> i Wam sie uda!
 
GAL no to troche juz się starasz....a stres niestety ,ale wpływa na prl..dlatego nie raz piszę ,żebyśmy sie nie stresowały bo nam prl skoczy...:) ale PIRANIA pisze ,że B100 ładnie prl obniża więc łykaj jak masz:) mi Tom zamówił w srodę -czekam aż przyjdzie.. PIRANIA jak tam dzis nocka?pospaliscie w ta wichurę ??
 
Kingusia oczywiscie ,ze sie uda i nie ma innej opcji ,nafaszerujemy sie tymi suplementami zalecanymi przez nasżą kochaną DOKTOR piranie i bedziemy świecic w nocy ,ale w ciązy będziemy wszystkie:-D:-D:-D:-D:-D
mama no obie jestesmy w 3 dc kurcze ,to może razem bedziemy zachodzic i rodzic:-D:tak::tak::tak:
 
KINGA no na to liczę ,że w końcu kiedyś się uda ,dlatego dziergam...............ale nie raz już sił brak...oj brak..........................
d015.gif
wczoraj mówi do Toma jak łykał witaminy wieczorem-i tak do 50tki bedziesz łykał ..a On mi na to-niedługo to Prostamol na prostatę będę łykał a nie witaminy...hahahaha a ja Mu na to ,że ja hormony przy menopauzie;):):):) ot-takie rozmowy przy świeczkach .. ale niedługo cały arsenał witamin zacznę brać -niech no tylko podochodza i nie poddam sie tak łatwo-noł łej!! :):):)
 
Gal, samo FSH nie wystarczy, trzeba jednocześnie sprawdzić LH oraz FSH i obliczyć stosunek LH:FSH. Stres jak najbardziej podnosi prolaktynę ...a jeszcze jak ktoś tak jak ja ma prolaktynemię czynnościową (czyli spoczynkowa PRL u mnie jest w normie ale po obciążeniu rośnie aż 15 razy, powinna wzrosnąć tylko 3-5 razy) to prolaktyna w czasie stresu czyni straszne szkody hormonalne w organizmie (stąd warto zrobić test czynnościowy). Podobno najlepiej robić te badania w 3 dc (ja na pobranie krwi często chodzę do Diagnostyki właśnie w sobotę) ale 5 dc chyba też będzie OK (poziom LH i FSH bada się miedzy 2 a 5 dniem cyklu - przeważnie w 3 dniu).
 
Mama05 ja uważam, że duże znaczenie (przynajmniej u mnie) ma psychika, ja o drugie z kolei (które bardzo chciałam) starałam sie prawie rok, ciągle wtedy o tym myslałam. A teraz nie chciałam, nie myslałam, i proszę- oto jestem.
Gal ja podczytuje czasami forum na kafeterii "ciąża po 40", piszą tam dziewczyny trochę po i troche przed 40-tką. Super babki, które zachodzą w ciąże również grubo po 40 i rodzą zdrowe dzieci. Uda Ci się , na pewno!
Truskawko zapomniałam Ci wcześniej napisać, że jak czytam Twojego nika to zaczynają bardzo intensywnie pracować moje kubki smakowe i od razu myslę o ukochanym przeze mnie lecie. Super, pisz częściej
 
reklama
Do góry