reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
juliana mama trzymam kciuki za nastepny cykl i przytulam do serduszka... ja znalazlam cos takiego ten jest z magnezem i wapniem ciąża? lubrykant przyjazny plemnikom CONCEIVE PLUS (2008943916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a tu nic nie pisze, niby pisze ,ze ma ph takie jak plodny sluz no ale wartosc nie jest podane preseed lubrykant na plemniki ciąża z PRE-SEED (2008943968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ciekawe czy pomagaja i komu tym starajcym sie o chlopcow czy dziewczynki ;) bo ja tam chcialabym zrboic wszystko by miec synka, ale jak czytam to wy lubrykanty typu sylk by poczac dziewczynke stosujecie...


juz znalazlam 7-7,4 PH ten pre seed tak jest napisane na niemieckiej aukcji... to za duze na dziwczynke... a na chlopca? chyba za niskie :/
 
Ostatnia edycja:
Piranha oczywiście, że sie nie gniewam;-) zamówię ten niemiecki mam nadzieję, że będzie taki sam jak ten na ebayu, zamówiłabyś go na moim miejscu? Jak myślisz da się gdzieś porównać skład tego niemieckiego z tym na ebayu?
 
Kinga ja już widzę po serduszkach że cały czas się cieszysz:-D Czekam na ten piątek i czekam.......

hahaha to mnie masz! :zawstydzona/y::laugh2::-);-) ..ale to tylko rozgrzewajka ;P

I mówiłam przecież, żeby nie czekać tylko na owu zaraz po @ serduszkować no!!! Nikt mnie nie słucha:crazy: Testuję w piątek;-)

ja też uważam że serduszkować trzeba cały cykl nie tylko wtedy kiedy się "niby powinno bo owu"
często gęsto!!! &&&&&&&i bedzie dzidzi w końcu! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sylk niemiecki : PH 4,7 Skład: woda, guma-polisacharydowa z owocu kiwi, ekstrakt z pestek grejfruta, gliceryna, cytrynian sodu, sól potasowa, guma ksantanowa

wolny od hormonow, beztluszczowy, bez barwnikow, bez parabenow zaburzjacych gospodarke hormonalna

taki sklad znalazlam niemieckiego sylka a ebay.de
 
A jeżeli któraś z dziewczyn by zamawiała sylka z ebeya to chętnie się przyłączę:-) albo jeżeli dla którejś z Was nie byłby to problem żeby zamówić to zgłaszam się...Stosowała któraś z Was sylk ale nie z ebaya?
 
tego nie wiem nie uzywalam sylka bo ja chlopca bym chciala ;) trzeba byloby piranhy spytac :) na niemieckim ebayu 50 ml kosztuje mniej wiecej 10 euro, a 100 ml 17,50 z wysylka :) ale na terenie DE
 
Ostatnia edycja:
Chłopca;-) powiem szczerze, że trochę mieszają mi się chciane płcie przez Was;-) Piranha jak będziesz to jakbyś mogła to napisz czy skład się zgadza:zawstydzona/y: to zaraz zamawiam z tej stronki tego sylka bo wolałabym go już mieć w domku. Mnie najbardziej denerwuje to, że jak pozamawiam wszystkie witaminy na allegri i z innych stron to nie będzie mnie w domu jak kurier przyjedzie bo pracuję i szczerze powiedzawszy to trochę staroświecka jestem bo chyba z 3 razy coś zamawiałam przez internet:-p
 
reklama
Cześć,
narazie się tylko przywitam, bo podczytuję i chłonę wiedzę ;).
www.planowanierodziny.info/index.htm
uff, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Moim skromnym zdaniem i z tego co czytałam proseed jest na chłopca, natomiast replens i rephresh jest na allegro dostępny.
Serdecznie pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry